reklama

"Osiedle RZNiW" – oto nowa książka Remigiusza Mroza. O czym jest?

Data: 2020-06-29 12:08:07 Autor: pobarski
News -

W poniedziałek, 29 czerwca, Remigiusz Mróz poda nowe informacje na temat nowej powieści, której premiera ma mieć miejsce już w lipcu. Co warto o niej wiedzieć? 

W piątek Remigiusz Mróz na swoim profilu na Facebooku opublikował pierwszą zapowiedź nowej książki. Wówczas nie podał tytułu ani dokładnej premiery. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym tytule. 

Osiedle RZNiW – opis 

O czym dokładnie jest Osiedle RZNiW? Nowa publikacja przenosi czytelników na początek XXI wieku. Pierwsze lata drugiego tysiąclecia to ciągła odbudowa polskiej gospodarki przy trendach wyznaczanych z Zachodu. 

Czytaj także: Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę. Kim jest Deso?

W tym wszystkim odnaleźć muszą się nastolatkowie wychowywani w postkomunistycznych blokowiskach. Wśród nich znajduje się młody chłopak, nazywany przez kolegów Deso. Jednej nocy chłopak otrzymuje tajemniczego esemsa z numeru, którego nie zna. Treść wiadomośc brzmi:  „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. oddzwania, jednak nikt nie odzywa się po drugiej stronie.

Następnego dnia dziewczyna z jego klasy uznana zostaje za zaginioną, a Deso jest ostatnią osobą, z którą miała kontakt. Czy chłopak będzie w stanie jej pomóc?

Osiedle RZNiW – kiedy premiera? 

W piątek nieznana była jeszcze dokładna data premiery, jednak już teraz wiadomo – jak zapowiedział Remigiusz Mróz, premiera książki planowana jest już na 15 lipca. Już teraz książkę można kupić jednak w przedsprzedaży w księgarni empik.com.

Za wydanie książki odpowiedzialne będzie wydawnictwo Czwarta Strona.  

Osiedle RZNiW – gdzie kupić książkę? 

Książka Osiedle RZNiW nie jest jeszcze dostępna w regularnej sprzedaży. Powieść można kupić w formie pre-orderu już teraz w księgarni empik.com

Oprócz tego książka pojawi się niebawem w sprzedaży innych księgarń online. Kiedy tytuł pojawi się na rynku, ceny zaktualizowane zostaną w poniżej tabeli: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Osiedle RZNiW
Remigiusz Mróz0
Okładka książki - Osiedle RZNiW

W nowej książce Remigiusza Mroza wracamy do początku lat dwutysięcznych i przenosimy się na osiedle RZNiW. Tu króluje rap, ulice osnute są jointowym...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Maryla i Debora
Magdalena Mosiężna
Maryla i Debora
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Oddać serce
Lindsay Harrel
Oddać serce
Pokaż wszystkie recenzje