"Osiedle RZNiW" – oto nowa książka Remigiusza Mroza. O czym jest?

Data: 2020-06-29 12:08:07 Autor: pobarski
News -

W poniedziałek, 29 czerwca, Remigiusz Mróz poda nowe informacje na temat nowej powieści, której premiera ma mieć miejsce już w lipcu. Co warto o niej wiedzieć? 

W piątek Remigiusz Mróz na swoim profilu na Facebooku opublikował pierwszą zapowiedź nowej książki. Wówczas nie podał tytułu ani dokładnej premiery. Dziś w sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym tytule. 

Osiedle RZNiW – opis 

O czym dokładnie jest Osiedle RZNiW? Nowa publikacja przenosi czytelników na początek XXI wieku. Pierwsze lata drugiego tysiąclecia to ciągła odbudowa polskiej gospodarki przy trendach wyznaczanych z Zachodu. 

Czytaj także: Remigiusz Mróz zapowiada nową książkę. Kim jest Deso?

W tym wszystkim odnaleźć muszą się nastolatkowie wychowywani w postkomunistycznych blokowiskach. Wśród nich znajduje się młody chłopak, nazywany przez kolegów Deso. Jednej nocy chłopak otrzymuje tajemniczego esemsa z numeru, którego nie zna. Treść wiadomośc brzmi:  „Boję się. Chyba ktoś za mną idzie”. oddzwania, jednak nikt nie odzywa się po drugiej stronie.

Następnego dnia dziewczyna z jego klasy uznana zostaje za zaginioną, a Deso jest ostatnią osobą, z którą miała kontakt. Czy chłopak będzie w stanie jej pomóc?

Osiedle RZNiW – kiedy premiera? 

W piątek nieznana była jeszcze dokładna data premiery, jednak już teraz wiadomo – jak zapowiedział Remigiusz Mróz, premiera książki planowana jest już na 15 lipca. Już teraz książkę można kupić jednak w przedsprzedaży w księgarni empik.com.

Za wydanie książki odpowiedzialne będzie wydawnictwo Czwarta Strona.  

Osiedle RZNiW – gdzie kupić książkę? 

Książka Osiedle RZNiW nie jest jeszcze dostępna w regularnej sprzedaży. Powieść można kupić w formie pre-orderu już teraz w księgarni empik.com

Oprócz tego książka pojawi się niebawem w sprzedaży innych księgarń online. Kiedy tytuł pojawi się na rynku, ceny zaktualizowane zostaną w poniżej tabeli: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Osiedle RZNiW
Remigiusz Mróz0
Okładka książki - Osiedle RZNiW

W nowej książce Remigiusza Mroza wracamy do początku lat dwutysięcznych i przenosimy się na osiedle RZNiW. Tu króluje rap, ulice osnute są jointowym...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje