Wielkie zmiany w życiu Poliny. Cena wolności – odcinek 16 i 17

Data: 2020-06-29 11:16:26 Autor: pobarski

W życiu Poliny dochodzi wielkich zmian. Na skutek ucieczki dziewczyny zmienia się też sytuacja we dworze. Na jaw wychodzą również skrywane przez szlachciców fakty. Co jeszcze wydarzy się w najnowszych odcinkach Ceny wolności

Obrazek w treści

Już wkrótce w telewizji zobaczyć będzie można kolejne odcinki Cena wolności – kostiumowego, rosyjskiego serialu opowiadającego historię Poliny, córki księcia i chłopki. Co warto wiedzieć na temat 16 i 17 odcinka? 

Cena wolności odcinek 16 – opis

O czym jest 16 odcinek Ceny wolności? Dochodzi do dalszych poszukiwań zaginionej w czasie balu Poliny. Dymitr coraz bardziej martwi się o losy swojej ukochanej, zwłaszcza, gdy dowiaduje się, jaką nienawiścią kierowała się wobec dziewczyny hrabina. Katierina oficjalnie zrywa zaręczyny – informacje, jakie poznał o niej Dymitr, kompletnie ją zdyskredytowały w oczach potencjalnego męża. 

Anna z kolei coraz gorzej się czuje, a w skutek stresów traci swoje nienarodzone dziecko. Tymczasem we dworze zaczyna panować coraz gorsza atmosfera, a poddani planują bunt. Nie mogąc tego dłużej wytrzymać, hrabina postanawia uciec do klasztoru. 

Polina tym czasem poszukuje swojej przyjaciółki, Tatiany. Niespodziewanie w jednym z burdeli spotyka się z Wieruszką, która sprzedana została do domu uciech przez bandytów. Polina, nie mając samemu środków do dalszej podróży, postanawia pomóc przyjaciółce i również zatrudnia się w domu publicznym. 

Cena wolności – kiedy odcinek 16? 

Odcinek 16 Ceny wolności wyemitowany zostanie w poniedziałek, 29 czerwca o godz. 20:35 na antenie Telewizji TVP 1. 

Czytaj także: Polina zmuszona do pracy w domu uciech. "Cena wolności" – co wydarzy się w 15 i 16 odcinku?

Gdzie jeszcze obejrzeć 16 odcinek serialu? Po emisji w telewizji, nowy odcinek Ceny wolności zobaczyć będzie można także na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Cena wolności – opis 17 odcinka

Co wydarzy się dalej w Ceny wolności? W kolejnym odcinku dochodzi do nagłego zwrotu akcji. Przyjaciółki, Polina i Wieruszka, planują ucieczkę z domu uciech. W przygotowaniach pomaga im pracownica burdelu, Julie. Jednak ucieczka nie jest prosta, a dziewczęta cały czas ścigane są przez brutalnych bandytów Kapowa. 

Od śmierci ratuje ich jednak niespodziewanie Dymitr, który pojawia się w Petersburgu. Znany szlachcic rozprawia się z bandytami, ratując dziewczyny przed koniecznością powrotu do madame. Dzięki nieoczekiwanej zmianie, Wieruszka z ufnością patrzy w przyszłość – planuje rozpocząć pracę jako asystentka lekarska. Z kolei Polina otrzymuje od ukochanego akt wolności – dowiadując się, że ceną było jego narzeczeństwo z księżniczką. 

Z kolei pożądliwy hrabia Andriej wyzywa na pojedynek Dymitra. Kiedy dochodzi do niego, w pole walki przypadkowo wchodzi Nikita, który zostaje ranny. To wydarzenie sprawia, że mężczyzna zmienia swój światopogląd. 

Cena wolności odcinek 17 – gdzie obejrzeć? 

Odcinek 17 Ceny wolności swoją premierę mieć będzie we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 20:35. 

Czytaj także: Cena wolności – nowy serial dla miłośników „Zniewolonej" i „Stulecia Winnych"

Po premierze serialu w telewizji, kolejny odcinek będzie można zobaczyć także w Internecie – za pośrednictwem serwisu vod.tvp.pl. 

Cena wolności – książka

Serial Cena wolności to rosyjska produkcja z 2018 r., która powstała na bazie oryginalnego scenariusza stworzonego na potrzeby serialu. Oznacza to, że nie istnieje książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły serialu. 

Zamiast tego zaproponować możemy wam inny tytuł – książkę Zniewolona, która powstała na kanwie historii o Katji.

Książkę Zniewolona można kupić w dobrej cenie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje