Polina zmuszona do pracy w domu uciech. "Cena wolności" – co wydarzy się w 15 i 16 odcinku?

Data: 2020-06-27 14:14:05 Autor: pobarski

Cena wolności to przypominający Zniewoloną serial kostiumowy, który opisuje losy Poliny – młodej, nieszczęśliwie zakochanej dziewczyny. Serial w telewizji emitowany jest już od kilku tygodni. Co warto wiedzieć na temat najnowszych odcinków? 

Obrazek w treści

Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki popularnego w ostatnim czasie serialu Cena wolności. Co warto wiedzieć na temat 15 odcinka serialu? Co wydarzy się dalej i kiedy w telewizji będzie odcinek 16 Ceny wolności

Cena wolności – odcinek 15 opis

Co wydarzy się w 15 odcinku Ceny wolności? Tym razem dochodzi do poszukiwań Poliny. Nikt nie domyśla się, że dziewczyna mogła schronić się w klasztorze. Zakonnicy pozwalają pannie dojść do siebie; jednocześnie Polina dowiaduje się prawdy na temat swojej matki. Okazuje się, że hrabia Andriej, przebywając w gościnie u księcia, próbował zgwałcić matkę dziewczyny, będącą wówczas jeszcze w ciąży z Poliną.

Młoda kobieta postanawia odejść z klasztoru i wyjechać do Petersburga, gdzie pragnie odnaleźć swoją przyjaciółkę. Nie jest świadoma tego, że hrabia ją wyzwolił, prezentując akt jej wolności.

W tym samym czasie Dymitr w lesie odnajduje bandę zbirów, którzy prześladować mieli Polinę. Jak się okazuje, mężczyźni wynajęci zostali przez nikogo innego, jak hrabię Annę, będącą zazdrosną o potencjalną kochankę jej męża. 

Cena wolności – odcinek 15 gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć 15 odcinek Ceny wolności? Serial wyemitowany zostanie w sobotę, 27 czerwca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: Cena wolności – co wydarzy się w odcinku 14 i odcinku 15?

Nowy odcinek serialu zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Cena wolności – odcinek 16 opis

Co wydarzy się w 16 odcinku Ceny wolności? Nadal trwają poszukiwania Poliny. Ucieczka dziewczyny powoduje buntu wśród poddanych, a napięta atmosfera sprawia, że hrabina Anna traci swoje dziecko w połogu. To jeszcze bardziej niszczy jej związek z mężem, przez co postanawia na ucieczkę do klasztoru. 

Plany wydania Dymitra za Katierinę także okazują się nieudane. Księżniczka sama decyduje się na zerwanie zaręczyn – wszystko w związku z obawy przed skandalem związanym z miłosnymi listami przekazanymi Dymitrowi po balu. 

Jednocześnie Polina przyjeżdża do miasta, gdzie szuka swojej przyjaciółki. Niespodziewanie okazuje się, że koleżanka zmuszona została do prac w burdelu. Niebawem Polina sama zostaje zmuszona do pracy w domu uciech. 

Cena wolności – odcinek 16 gdzie obejrzeć? 

Gdzie można zobaczyć odcinek 16 Ceny wolności? Produkcja wyemitowana zostanie w poniedziałek, 29 czerwca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: Cena wolności – nowy serial dla miłośników „Zniewolonej" i „Stulecia Winnych"

Odcinek 16 będzie można zobaczyć także w Internecie – za pośrednictwem platformy VOD Telewizji Polskiej. 

Cena wolności – książka

Cena wolności to serial, który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza. Na ten moment nie wiadomo, czy twórcy produkcji zdecydują się na stworzenie książki związanej z serialem. 

Zamiast tego zaproponować możemy powieść Zniewolona, która powstała na kanwie scenariusza ubiegłorocznego hitu TVP. 

Książkę Zniewolona w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje