Nadszedł czas na kolejne, kulinarne wyzwania! - 4 odc. 7 edycji „Hell's Kitchen”

Data: 2022-09-21 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Nadszedł czas na następny, 4 odc. programu Hells Kitchen - 7 edycja, rozgrywający się po mocnym, kinowym sznycie. Tym razem wydarzenia, staną się nieco bardziej klasycznej dla formuły Hell's Kitchen. Czego się można tym razem spodziewać po wyzwaniach Mateusza Gesslera?

Obrazek w treści fot. Steve Buissinne z Pixabay

4 odc. Hells Kitchen - 7 edycja – co się wydarzy?

W 4 odcinku po serii kuchenno-kinowych doznań, nadszedł czas na to, aby wydarzenie powróciło mimo wszystko to bardziej klasycznej formuły z szeregiem asów, krytych w rękawie prowadzącego Mateusza Gesslera.

Jego najnowsze pomysły ponownie podzielą społeczność fanów programu, która nie do końca czuje się przekonana do zaangażowania właśnie jego. Z tego też względu całość koniec końców, szef kuchni wciąż musi obronić swoją pozycję.

Hells Kitchen - 7 edycja odcinek 4 – kto odpadł?

W chwili obecnej nie mamy pojęcia, kto odpadnie w 4 odcinku Hells Kitchen - 7 edycja – wszystko rozstrzygnie się w ramach najnowszej serii wyzwań. To właśnie one zweryfikują umiejętności zaproszonych uczestników. Ponownie sous chefami są Robert Kondziela oraz Bartłomiej Krężel.

Przeczytaj też: Osobisty kucharz Martina Scorsese odwiedzi Piekielną Kuchnię. 3 odc. 7 edycji „Hell's Kitchen”.

4 odc. Hells Kitchen - 7 edycja – uczestnicy

Uczestnikami programu są Julia Oleś, pisarka i dziennikarka. Do załogi dołączył również Igor Łubkowski, influencer, uczestnik programu „Wyspa miłości". Na pokładzie „Piekielnej kuchni" gotują też Osuemhe Ugonoh (modelka), Hubert Jabłoński (strażak, miłośnik gotowania), Marcin Rybak (trener personalny), Karolina Stolarska-Bigos (tworząca sklep internetowy z dodatkami do wypieków), Jarek Gruda (pizzerman, dawniej właściciel food trucka), Agata Wójcik (pracownica fabryki czekolady, dawniej sushi master), Michał Kurczewski (szef kuchni z Gdańska), Marta Spilarewicz (dawniej kelnerka i pomoc kuchenna, obecnie kucharka), Kamil Krupicz (aktor), Anna Anklewicz (szefowa kuchni, samotna matka), Maciej Adamczyk (standuper, konferansjer). 

Hells Kitchen - 7 edycja odc. 4 – gdzie zobaczyć?

4 odc. Hells Kitchen - 7 edycja wyemitowany zostanie w telewizji Polsat już w środę, 21 września 2022 r. o godz. 20:00. Kolejne epizody programu można też oglądać na platformie polsatgo.pl

Hells Kitchen - 7 edycja – książka dla fanów programu

Hells Kitchen - 7 edycja to kolejna edycja programu reality show. Nie jest ona oparta na żadnej książce, nie jest też nią inspirowana. Co ciekawe jednak, Ina Rybarczyk, uczestniczka programu, która odpadła już w 2 odcinku, opublikowała swoją książkę kucharską Łowcy smaków.

Książkę „Łowcy smaków" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: muzyka, taniec, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje