Quantcast

Ta piramida finansowa po prostu musi upaść! - Killerman

Data: 2023-01-18 12:33:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na antenie TVP 1 będziemy mieli okazję zapoznać się z filmem Killerman, dramatem kryminalnym koncentrującym się na losach kilku przyjaciół, którzy krok po kroku pogrążają się finansowo, a pralnia brudnych pieniędzy zaczyna sprawiać im coraz więcej kłopotów!

Obrazek w treści 

Killerman to amerykański dramat kryminalny z 2019 roku w reżyserii Malika Badera.

Killerman – opis 

O czym jest film Killerman? Moe Diamond oraz jego przyjaciel Bobby Santos pracują dla Perico, dla którego realizują pranie brudnych pieniędzy, starając się je zalegalizować oraz wprowadzić w obieg. Początkowego idzie im nieźle, ale jedna teoretycznie mała porażka okazuje się początkiem znacznie większych tarapatów. Grupka pozostaje z nadmiarem środków, z którymi nie wiedzą, co zrobić.

Czytaj również: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 31 i 32 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

Skunk wpada na pomysł, aby zabrać te środki, by dalej zainwestować i pomnożyć je poprzez handel narkotykami. Główny bohater czujemy opór, ale... ostatecznie decyduje się zaufać swojemu dobremu druhowi. Tak też oboje wpadają w wielkie kłopoty....

Killerman – obsada 

Kto wystąpił w Killerman? Główną rolę otrzymał Liam Hemsworth, drugi i mniej znany z braci Hemsworthów, który już niebawem ma występować od czwartego sezonu serialu Wiedźmin, zastępując w tytułowej roli Henry'ego Cavilla.

Czytaj również: Akacjowa 38 - Co zdarzy się w 8 i 9 odcinku nowego, hiszpańskiego serialu, emitowanego na antenie TVP 2?

Na ekranie pojawili się także Diane Guerrero, Emory Cohen, Zlatko Buric, Nickola Shreli, Mike Moh, John Cenatiempo czy Suraj Sharma.

Killerman – gdzie obejrzeć?

Wkrótce Killerman zobaczyć w telewizji będziemy mogli w środę, 18 stycznia 2023 roku na antenie TVP 1 o godzinie 21:05. Powtórki nie są obecnie planowane.

Czytaj również: Zakazany owoc – Co zdarzy się w 137 i 138 odcinku popołudniowego serialu, emitowanego na TVP 2?

Produkcję możemy zobaczyć na popularnych platformach VOD, w tym na Player.pl.

Killerman – opinie

Widzowie jeszcze na długo przed premierą spodziewali się, że Killerman może się okazać sporą porażką, oferującą widzom solidną zabawę. Niemniej jest to wciąż mocno przeciętna i niepowalająca opowieść, która okazuje się mocno przewidywalna i prosta w rozwiązaniach.

Czytaj również: Przysięga - odc. 790 - streszczenie - Masal wciąż nic nie mówi...

Killerman – książka

Za scenariusz produkcji odpowiada Malik Bader, który zajął się jednocześnie reżyserią produkcji (a nawet wystąpił jako niejaki Martinez!), która nie powala, ale oferuje jedynie solidność. Być może o wiele lepiej bawić się będziecie z książką Psia krew, Rafała Łozowskiego, wydaną przez Novae Res.

Powieść Psia krew kupić można poniżej:

Tagi: filmy kryminalne, dramaty, Stany Zjednoczone Ameryki (USA),

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje