„Kochajmy się od święta" – rodzinna komedia dla każdego

Data: 2020-05-23 15:53:38 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Kochajmy się od święta to ciepła, świąteczna komedia, która każdego wprawi w dobry humor. O czym jest film i czy warto go zobaczyć?

Obrazek w treści

Dobrych komedii w ostatnim czasie można znaleźć naprawdę niewiele. Jeszcze mniej jest dobrych świątecznych komedii. Warto więc powrócić do filmu z 2015 roku Kochajmy się od święta.

Kochajmy się od święta – opis

O czym jest film Kochajmy się od święta? O familii Cooperów, którzy co roku spotykają się w Wigilię, by razem spędzić święta. Niestety, w tym roku coraz większe są wzajemne animozje i wszystko wskazuje na to, że stanie się inaczej. 

Czytaj także: Uprowadzona 3 – Bryan zostanie oskarżony o poważną zbrodnie!

Bucky, głowa rodu, myśli o tym, by w Wigilię odwiedzić młodziutką kelnerkę, do której czuje wiele sympatii. Jego córka i jej mąż są o krok od rozwodu, choć wszyscy przekonani są, że to wzorowe małżeństwo. Wnuk Bucky'ego nie potrafi oduczyć swą czteroletnią córeczkę przeklinania. A jego siostra postanawia zaprosić na kolację przypadkowo poznanego mężczyznę, by nikt już nie pytał, kiedy wreszcie wyjdzie za mąż. Jedno jest pewne: w tym roku zapłonie nie tylko ogień w kominku.

Kochajmy się od święta – obsada

Kochajmy się od święta to komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Członków rodziny grają Marisa Tomei i Diane Keaton, Aaron Arkin i Olivia Wilde, a towarzyszą im Amanda Seyfried, John Goodman, Anthony Mackie i Timothee Chalamet. Trudno o lepszą rekomendację niż takie nazwiska!

Kochajmy się od święta – gdzie zobaczyć

Film Kochajmy się od święta zobaczymy w sobotę, 2 stycznia 2021 r. o godzinie 20:05 na antenie TVN. Film będziemy mogli ujrzeć także za pośrednictwem serwisów VOD.

Czytaj także: Leon zawodowiec – Jak mała dziewczynka zdobywa serce profesjonalnego zabójcy?

Kochajmy się od święta – czy warto zobaczyć

Czy warto zobaczyć film Kochajmy się od święta? Raczej tak – jeśli lubi się lekkie i ciepłe, niezobowiązujące komedie. Jasne, to typowy świąteczny filmowy „produkt", zrealizowany według gotowych przepisów, ale całkiem udany i zabawny. No i ta obsada!

Kochajmy się od święta – czy jest książka?

Niestety, nie tym razem. Ale przecież są setki ciepłych i zabawnych świątecznych opowieści literackich. 

Jedną z nich jest powieść Obietnica pod jemiołą Richarda Paula Evansa – amerykańskiego mistrze wzruszeń. Dzięki niej można poczuć świąteczną atmosferę nawet w środku lata. Odrobina poczucia humoru, mnóstwo emocji – wyjątkowo przyjemna lektura.

KsiążkęObietnica pod jemiołą kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Obietnica pod jemiołą
Richard Paul Evans15
Okładka książki - Obietnica pod jemiołą

Gdyby można było wymazać jeden dzień ze swojego życia, Elise wiedziałaby doskonale, który wybrać.Błąd popełniony w przeszłości sprawił, że dziewczyna...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Pokaż wszystkie recenzje