Kodeks sprawiedliwego - Steven Seagal w kolejnej swojej roli

Data: 2023-11-07 14:28:31 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kodeks sprawiedliwego – na TV Puls, dziś, w godzinach wieczornych będziemy mogli zobaczyć kolejny film akcji, w którym Steven Seagal ponownie wciela się w obrońcę prawa i staje przeciwko gangom i kartelom narkotykowym. 

Steven Seagal jako pułkownik Robert Sikes w filmie "Kodeks sprawiedliwego". 

Obraz nosi tytuł Kodeks sprawiedliwego, jest produkcją amerykańską, w której oprócz akcji znajdziemy także sporo elementów kryminalnych, a także znanych z thrillerów. O czym opowiada fabuła? Kiedy i gdzie można zobaczyć film? 

Kodeks sprawiedliwego – opis 

O czym opowiada film Kodeks sprawiedliwego? Jest to amerykański akcyjniak, w którym poznajemy pułkownika Roberta Sikesa. Ten po odbyciu służby na Bliskim Wschodzie wraca do swojego ukochanego, sennego, rodzinnego miasteczka, marząc o spokojnym życiu. 

Czytaj również: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

Tymczasem na miejscu okazuje się, że miejsce to zdominowały gangi i kartel narkotykowy. Musi porzucić marzenia o spokoju i stanąć do walki o sprawiedliwość. 

Kodeks sprawiedliwego – obsada

Film Kodeks sprawiedliwego to produkcja amerykańska, w której w roli głównej występuje Steven Seagal jako pułkownik Robert Sikes. W pozostałych rolach: Craig Sheffer, Helena Mattsson, Louis Mandylor, Rafael Petardi, James Russo, Griff Furst, Ileana Huxley, Scott Takeda.

Reżyserem i autorem scenariusza filmu jest Michael Winnick.

Kodeks sprawiedliwego – gdzie obejrzeć?

Film Kodeks sprawiedliwego to produkcja z roku 2016. Film wyemitowany zostanie na antenie TV Puls we wtorek, 7 listopada 2023 o godzinie 20:00. Powtórka w niedzielę, 12 listopada 2023 o godzinie 22:00 – również w TV Puls. 

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Kodeks sprawiedliwego obejrzeć można było w telewizji. Wcześniej film wyemitowany został w piątek, 25 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:00 oraz w poniedziałek, 28 sierpnia, o godzinie 22:00, na tym samym kanale. 

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Kodeks sprawiedliwego - opinie o filmie

Film Kodeks sprawiedliwego to produkcja, która przypadnie do gustu zwolennikom akcji, trzymających w napięciu thrillerów i opowieści kryminalnych. Więcej na temat filmów i seriali znajdziecie w naszym dziale nowości filmowe i serialowe.

Czytaj także: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

Niestety, film nie zbierał wysokich ocen ani u widzów, ani u recenzentów, którzy wspominają o powielaniu tematyki i fabuły, którą widzieliśmy już w innych filmach z tym aktorem. 

Kodeks sprawiedliwego - książki

Film Kodeks sprawiedliwego to produkcja akcji, a także thriller kryminalny. Film powstał na kanwie scenariusza oryginalnego, co oznacza, że nie ma odpowiednika książkowego. Jeśli szukacie emocjonującej lektury, polecamy Wam książkę Sprawa diabła, której autorem jest Andrzej Jeznach.

Tagi: filmy w tv, telewizja, filmy akcji, thrillery,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje