Kolejne zmiany w serwisie Granice.pl

Autor: Slk
News - Kolejne zmiany w serwisie Granice.pl

Trwają prace nad wyeliminowaniem zgłaszanych przez Was błędów i wprowadzeniem nowych funkcji w serwisie Granice.pl Od wdrożenia nowej szaty graficznej minął już niemal tydzień. Co się zmieniło? Nad czym pracujemy?


Ostatnio wprowadzone poprawki i usprawnienia:

- działa sklepik z książkami za punkty, ofertę będziemy jeszcze sukcesywnie aktualizować w ciągu najbliższych 10-14 dni, a wysyłkę przeprowadzimy w deklarowanym terminie 14 dni od złożenia zamówienia. Uprzedzamy: testowaliśmy sklepik - jak sądzimy - na każdy możliwy sposób, ale mogą występować błędy.

- widać już, kto ma na półce daną książkę,

- wydaje się, że ostatecznie rozwiązaliśmy problemy z logowaniem, powinna działać również funkcja „zapamiętaj mnie” oraz resetowanie hasła w portalu - prosimy o kolejne testy.


Nad czym pracujemy?

- wyświetlanie listy znajomych w portalu. 


Poniżej odpowiedzieliśmy też na większość Waszych uwag, część, która nie wymagała odpowiedzi, po prostu zapisaliśmy na naszej liście spraw „do zrobienia". Chcemy najmocniej przeprosić Was za wszystkie niedogodności i od razu deklarujemy: żadna z naszych zmian nie ma na celu wymuszenia na Was większej liczy odsłon, bo - wbrew pozorom - za odsłony strony nikt nam nie płaci :) W niektórych przypadkach włączyliśmy podział artykułu / forum na podstrony, bo po prostu dana podstrona bardzo długo się ładowała, przez co wyszukiwarka Google wyświetlała ją niżej w wynikach wyszukiwania. Jeśli jednak gdzieś wymuszone stronicowanie jest szczególnie uciążliwe, dajcie znać. Jeśli jakaś inna zmiana doskwiera Wam w sposób wyjątkowy - również będziemy wdzięczni za uwagi. 


Tradycyjnie prosimy Was o testy i komentarze. Wszystkie Wasze propozycje czytamy i notujemy, część z Was nagrodziliśmy też już punktami za zgłoszenie najważniejszych błędów, część z Was punkty otrzyma wkrótce. 

Jeśli zauważycie kolejne błędy, jeśli szczególnie brakuje Wam jakiejś funkcji, jeśli coś uważacie za szczególnie niefunkcjonalne albo jeśli potrzebujecie pomocy, zgłaszajcie to w specjalnym wątku na naszym forum lub piszcie pod adres: skrempa@granice.pl Z kolei jeśli chcecie podzielić się z nami swoją opinią o nowej szacie graficznej portalu, napiszcie do nas w tym wątku na forumNa koniec - prosimy Was o przedstawienie propozycji kolejnych zmian w kolejnym wątku na forum. Napiszcie, czego Wam brakuje, co sprawiłoby, że z naszego portalu korzystalibyście jeszcze chętniej. Wiemy też, że dla wielu z Was Granice.pl są portalem „drugiego wyboru". Napiszcie - dlaczego? Czego nam jeszcze brakuje? Szczerze i od serca. Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i głosy - nawet te bardzo krytycznie. Postaramy się także nagrodzić je. I nie będzie miało znaczenia, czy Wasza opinia była pozytywna, czy też negatywa - skupimy się po prostu na tym, ile z niej mogliśmy się nauczyć. 


Wcześniej wprowadzone poprawki:

- Poprawnie działają komentarze pod tekstami,

- Wprowadziliśmy sporo poprawek dotyczących wirtualnej biblioteczki, w tym sortowanie według daty dodania do biblioteczki i wyświetlanie liczby książek na półkach

Dodawanie opinii przy dodawaniu książki do biblioteczki powinno już w pełni działać

- Wprowadziliśmy kilka poprawek w dziale „wiersze”

- Przywróciliśmy do działania funkcję usuwania konta

- Wprowadziliśmy możliwość usuwania swojego zgłoszenia i adresu e-mail z bazy uczestników konkursów, organizowanych przez redakcję serwisu Granice.pl

- Naprawiliśmy system wiadomości wewnętrznych, wysyłanych innym użytkownikom naszego serwisu. 

- Poprawiliśmy profil użytkownika.

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje