Komisarz Alex: sezon 20 - odc. 250 i odc. 251: Jacek Majewicz, dostawca jedzenia zostaje zamordowany. Co się wydarzy?

Data: 2023-11-18 09:44:05 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Na kanale TVP 1 trwa emisja lubianego, polskiego serialu kryminalnego "Komisarz Alex", w którym w poprzednim odcinku ginie Jacek Wróble, przedsiębiorca związany z branżą nowej technologii. Tymczasem w 250 odcinku znalezione zostaje ciało Jacka Majewicza, dostawcy jedzenia. Co wydarzy się w 250 i 251 odcinku nowego sezonu? 

Jacek Knap jako komisarz Andrzej Sochoń w serialu "Komisarz Alex". Foto: media-press.tv

Komisarz Alex 20: Podwójna dostawa – opis 250 odcinka serialu

W 250 odcinku serialu Komisarz Alex, zatytułowanym Podwójna dostawa śledczy zajmują się sprawą zabójstwa Jacka Majewicza, który był dostawcą jedzenia. Mężczyzna, jak się okazuje miał problem finansowy, nie stać go było na spłatę rachunków, choć twierdził, że wkrótce wszystko wróci do normy. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że między denatem, a właścicielem mieszkanie doszło do poważnej kłótni. Mężczyzna ma jednak alibi, choć przed policjantami nie kryje tego, że nie lubił zmarłego.

Czytaj również: Komisarz Alex: sezon 20 - odc. 249 i odc. 250: Dochodzi do zabójstwa przedsiębiorcy z branży nowej tchnologii. Co się wydarzy?

Niebawem śledczy odkrywają nowy trop. Staje się nim handel narkotykami, jakim mógł zajmować się zabity Jacek. Sochoń i jego pies Alex zaczynają działać pod przykrywką. Podejmują się pracy jako dostawcy jedzenia. Robią to za pomocą aplikacji, w miejscu, w jakim pracował zabity. 

Komisarz Ale 20: Podwójna dostawa – gdzie i kiedy obejrzeć 250 odcinek serialu?

Premiera 250 odcinka serialu Komisarz Alex 20: Podwójna dostawa zaplanowana została na sobotę, 18 listopada 2023 na godzinę 20:35 na antenie telewizji TVP 1. Powtórka w niedzielę, 19 listopada, godzina 14:15 TVP 1 i piątek, 24 listopada, godz. 0:15, TVP Seriale. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - 236 odc. German ma mocne dowody przeciwko Justowi. Streszczenie 236 i 237 odc.

Serial można oglądać na platformie TVP VOD. 

Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział – opis 251 odcinka serialu

W 251 odcinku serialu Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział  z placu zabaw znika Sara, córka sąsiadki Bogny, Gabrysi. Sprawa szybko zostaje nagłośniona. Mąż Gabrysi spotyka się z młodą kobietą imieniem Idalia, która kończy się kłótnią. Niedługo później na jednym z parkingów zostaje znalezione jej ciało. Gabrysi, która nie może się pozbierać, pomaga Bogna, która jest zdanie, że jedyną podejrzaną była dziewczyna Maxa. Ale okazuje się, że miała alibi. Sekcja zwłok zamordowanej odkrywa, że kobieta miała na ciele liczne siniaki, co mogło sugerować, że spadła ze schodów, albo została z nich zrzucona. 

Czytaj również: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

Sprawa robi się coraz bardziej zagmatwana. Policjanci mają trudne zadanie. Muszą zająć się rozwikłaniem zagadki zabitej kobiety i znaleźć zaginioną Sarę. Tymczasem Sochoń umawia się na randkę z dziewczyną, którą poznał w parku, zaś Bogna umawia się z chirurgiem, z którym niegdyś umawiała się Agata. Wszyscy spotykają się w tej samej kawiarni. Sochoń jest zapatrzony w Bognę, a ona również na niego zerka. 

Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział – gdzie i kiedy można obejrzeć 251 odcinek serialu?

Premiera 251 odcinka serialu Komisarz Alex 20: Ktokolwiek widział zaplanowana została na sobotę, 25 listopada 2023 na godzinę 20:35 na antenie telewizji TVP 1. Powtórka w niedzielę, 26 listopada, o godzina 14:25 TVP 1. A także w piątek, 1 grudnia, o godzinie 0:20, na TVP Seriale. 

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Serial można oglądać na platformie TVP VOD.

Komisarz Alex - książki

Komisarz Alex to serial, którego scenariusz powstał na bazie własnego pomysłu, na własnym scenariuszu. Co oznacza, że serial nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną kryminalną książkę, której tytuł brzmi Lisia dolina, a autorem jest Charlotte Link.

Książkę "Lisia dolina" wydawnictwa Sonia Draga w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Komisarz Alex, seriale, seriale kryminalne, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje