Komisarz mama 2 – co wydarzy się w odc 7 i 8 drugiego sezonu (15 i 16 odcinek) serialu Polsatu?

Data: 2021-10-13 13:40:46 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Kolejne odcinki Komisarz Mamy ukażą widzom jak Maria oraz jej zespół zajmą się poszukiwaniem mordercy Karoliny Troszczyńskiej oraz zabójcy, który śmiertelnie otruł Anetę Graczyk. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Obrazek w treści

Drugi sezon rozpoczyna się od epizodów 15 i 16, bezpośrednio kontynuujących wydarzenia zawarte w finale poprzedniego sezonu Komisarz mamy.

Komisarz mama – opis 15 odcinka drugiego sezonu serialu

W piętnastym odcinku, rozpoczynają się poszukiwania Karoliny Troszczyńskiej. Pieczę nad akcją zajmuje się Maria i jej zespół. Pozostawione na plaży zwłoki nie zapewniają żadnych konkretów, ale pozostawiony klucz hotelowy staje się jedyną szansą. Nauczycielka w zakładzie karnym, na co dzień mieszkała w jednym z letniskowych domków.

Co ciekawe, sprawa ma wyraźne powiązania ze śledztwem prowadzonym równolegle przez Krzysztofa Dębskiego. Komisarz podąża w tym czasie tropem złodzieja, który doprowadził do napadu oraz grabieży kasyna.

Czytaj również: Komisarz mama – oto nowy serial telewizji Polsat!

Matejko z jednej strony stara się zaopiekować nad dziećmi, ale z drugiej pragnie wyprowadzić się z ukochanym do odległego Gdańska. Ku jej zaskoczeniu... zawodowy rywal postanawia zaprosić ją na randkę!

Drugi sezon Komisarz mama – gdzie obejrzeć odcinek 15?

Premiera siódmego odcinka drugiego sezonu serialu Komisarz mama zagości dziś, w środę, 13 października 2021 roku o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

Czytaj również: Komisarz mama 2 – co wydarzy się w odc 5 i 6 drugiego sezonu (13 i 14 odcinek) serialu Polsatu?

Komisarz mama – opis 16 odcinka (8 odcinka 2. sezonu)

Maria oraz jej ekipa poszukują truciciela, który pozbawił życia Anetę Graczyk. Kobieta została otruta, a jej rola zawodowa i stanowisko nie wydają się być na tyle ważny, by dokonać tego typu zbrodni. Być może jednak donosiła konkurencji o planach firmy, w której pracowała.... Na jaw powoli wychodzi, że także wewnątrz organizacji nie brakowało kontrowersji i dramatycznych wydarzeń.

W trakcie rejsu dochodzi do zatonięcia statku przewożącego pracowników! Na pokładzie znajdował się między innymi wiceprezes firmy, a jednocześnie jej najprawdopodobniejszy przyszły właściciel. Syn obecnego lidera niestety już nie żyje....

Czytaj również: "Ukryte piękno" – pogodzić się ze stratą

Maria musi toczyć niezwykle trudną rozmowę z ojcem oraz jego żoną. Dopiero później pojawiają się dowody na to, że... była to ustawka do ukrycia innego morderstwa! Łukasz oraz Andrzej wyjeżdżają, natomiast Maria czuje się niezwykle samotna. Tę sytuację chce wykorzystać z Piotr. Aby się spotkać z wybranką, postanawia okłamać komisarza.....

Komisarz mama – gdzie obejrzeć odcinek 8, drugiego sezonu (16 odc.)?

Ósmy odcinek drugiego sezonu (16. całego serialu), wyemitowany zostanie w środę, 20 października 2021 roku o godzinie 21:05 na antenie Polsatu. Odcinki pojawią się również na platformie ipla.tv.

Komisarz mama – książki

Serial Polsatu Komisarz mama to produkcja wzorowana na francuskim projekcie „Candice Renoir”. Seria NIE miała i nie ma odpowiednika książkowego. W związku z tym być może będziecie mieli ochotę na lekturę książki Aż do śmierci, Amosa Oza.

Książkę „Aż do śmierci” można kupić taniej, poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje