Komisarz mama – oto nowy serial telewizji Polsat!

Data: 2021-03-03 12:05:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wiosenna ramówka już na stałe rozgościła się na telewizyjnych kanałach, w tym także na Polsacie, który rusza z nowym serialem. Produkcja o tytule Komisarz mama startuje już dziś. 

Obrazek w treści

Komisarz mama to opowieść o osobliwej pani komisarz, matce i kobiecie z policyjną intuicją, której powrót do pracy po latach siedzenia w domu i opieki nad dziećmi, nie będzie łatwy. Zapraszamy na garść informacji na temat nowego serialu Polsatu.

Komisarz mama – opis serialu Polsatu

Najnowsza produkcja serialowa stacji Polsat to kryminalna komedia, której bohaterką jest zdeterminowana, pewna siebie i piękna kobieta, wyjątkowa, bowiem komisarz policji i mama aż czwórki dzieci. Każdy odcinek to osobna historia, której wspólny mianownikiem jest tytułowa „Komisarz mama”.

Czytaj również: Komisarz mama – co wydarzy się w odc 1 i 2 serialu Polsatu?

Maria Matejko, bo takie nazwisko nosi, po rozstaniu z mężem, dziesięciu latach siedzenia w domu i zajmowania się gromadką dzieciaków, postanawia wrócić do zawodu. Powrót ten nie jest jednak łatwy i to z kilku powodów.

Po pierwsze na przeszkodzie stoi nieprzychylny jej zespół, który nie zwraca uwagi i nie docenia, nie tylko jej policyjnego „nosa”, ale i zdolności obserwacji. Po drugie wokół niej piętrzą się domowe problemy.

Ale Maria radzi sobie świetnie, przejmując przeróżne role, stając się nie tylko policjantką, ale i świetnym psychologiem umiejącym rozmawiać z każdym, od ofiary, po przestępcę. Krytykowana przez dzieci, obserwowana przez podwładnych, przeżywa także sercowe rozterki, w które wprowadza ją sąsiad zza płotu, ale i powracający mąż. 

Komisarz mama – obsada

W nowej produkcji Polsatu zobaczymy znanych polskich aktorów. W postać Marii Matejko wcieliła się Paulina Chruściel, znana z serialu TVN o tytule Singielka, Złotopolscy, ale także z produkcji serialowej HBO Wataha.

Czytaj również: Dziewczyny nad wyraz – serial odpowiednik Seksu w wielkim mieście, na Netflix

Towarzyszą jej aktorzy młodego pokolenia wcielający się w jej dzieci: Julia Karpińska, Maksymilian Balcerowski, Kacper Kustra i Jakub Kustra.

W pozostałych rolach: Wojciech Zieliński w roli podkomisarza Piotra Żeromskiego. Aktora możemy kojarzyć z filmu Pokłosie, Supermarketu czy Służb specjalnych; Anna Dereszowska jako Inspektor Patrycja Madalińska, aktorka znana z ról w Lejdis, Porady na zdrady, Mayday czy Nigdy nie mów nigdy; Krystian Wieczorek jako Andrzej Matejko, mąż Marii; Anna Matysiak jako Aspirant Roman Mazur czy Jakub Wesołowski jako Łukasz Idzikowski.

Serial Komisarz mama jest polską wersją produkcji o tytule Candice Renoir. Autorką adaptacji jest Justyna Pobiedzińska, zaś reżyserem Marcin Ziębiński.

Komisarz mama – kiedy premiera?

Pierwszy odcinek nowego serialu Komisarz mama udostępniony zostanie na kanale Polsat  w środę, 3 marca 2021 roku o godzinie 21:05.

Czytaj również: Kultowe komiksy twórcy „Kajko i Kokosza” ponownie w sprzedaży

W niedzielę, 14 marca o godzinie 18:00 wyemitowany zostanie na kanale Polsat 2. 

Komisarz mama – ile odcinków?

Serial Komisarz mama debiutuje już dziś, 3 marca o godzinie 21:05 na platformie Polsat. Kolejne odcinki pojawiać będę się co tydzień, o tej samej godzinie. 

Komisarz mama – opinie

Serial pod tytułem Komisarz mama może spodobać się nie tylko fanom produkcji kryminalnych, ale także obyczajowych. Serial zgrabnie łączy bowiem te dwa elementy.

Komisarz mama – książki

Serial Komisarz mama jest produkcją opartą na serialu Candice Renoir, nie jest natomiast tytułem, który ma swój książkowy odpowiednik. W zamian proponujemy książkę Listy zza grobu, kryminalną powieść Remigiusza Mroza.

Książkę „Listy zza grobu” można taniej kupić poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje