Komisarz mama – co wydarzy się w odc 1 i 2 serialu Polsatu?

Data: 2021-03-03 12:25:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś stacja telewizyjna Polsat rusza z nowym serialem. W wiosennej ramówce tejże stacji pojawiła się komedia kryminalna Komisarz mama.

Obrazek w treści

Pierwszy odcinek nowego serialu telewizji Polsat, Komisarz mama rusza już dziś. Czego możemy spodziewać się po nowej produkcji, której oryginalnym odpowiednikiem jest francuskim formacie „Candice Renoir”?

Komisarz mama – opis 1 odcinka serialu

W pierwszym odcinku, który już dziś, poznamy sympatyczną bohaterkę nowej serialowej produkcji Komisarz mama, Marię Matejko, która wraca do pracy po wielu latach siedzenia w domu i opiekowania się czwórką swoich dzieci.

Maria matka sympatycznej, ale niezwykle krytycznej wobec matki czwórki dzieciaków: Elizy, Juliusza oraz bliźniaków – Marcina i Leona, po 10 latach wraca do pracy w policji, przejmując dowodzenie nad zespołem jako komisarz. 

Czytaj również: Komisarz mama – oto nowy serial telewizji Polsat!

Obdarzona umiejętnością obserwacji, talentami psychologicznymi, niestety nie może nawiązać właściwego kontaktu ze swoją załogą, która zwyczajnie jej nie szanuje. Tymczasem okazuje się, ze pani komisarz jest wyjątkowo skuteczna.

Komisarz mama – gdzie obejrzeć odcinek 1?

Premiera pierwszego odcinka serialu Komisarz mama już dziś, 3 marca 2021 roku o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

Czytaj również: "Wierna" – ostateczna podróż Tris i Tobiasa

Powtórka odcinka pierwszego do obejrzenia w niedzielę, 14 marca o godzinie 18-tej, na kanale Polsat 2.

Komisarz mama – opis 2 odcinka serialu

Kolejny odcinek przynosi nam pierwszą poważniejszą sprawę, jakiej podejmuje się komisarz Maria Matejko i jest to sprawa dotycząca morderstwa. Ofiarą okazuje się być księgowy, Daniel, który ginie od ciosu nożem. 

Podobno zabił go chory psychicznie Krystian, pacjent znajdującego się tu ośrodka. Powodem mordu miał być jego sprzeciw przeciwko nawoływaniom do zamknięcia tejże placówki. Tymczasem Maria znajduje zupełnie inny trop i innego podejrzanego.

Czytaj również: Premiery Netflixa w marcu 2021. Co warto zobaczyć?

Poza pracą unika kontaktu z Łukaszem, który ma dobry kontakt z jej dziećmi, ale jest zajęty. Przypadkowo spotyka dziewczynę Łukasza, która twierdzi, że ten ją porzucił.

Komisarz mama – gdzie obejrzeć odcinek 2 serialu?

Kolejny, drugi już odcinek serialu, podobnie jak poprzedni udostępniony zostanie tydzień później. Jego premiera to środa, 10 marca 2021 roku o godzinie 21:05 na kanale Polsat.

Komisarz mama – książki

Serial Polsatu Komisarz mama to produkcja wzorowana na francuskim projekcie „Candice Renoir”. Serial nie ma jednak swojego odpowiednika książkowego. W zamian proponujemy lekturę książki Aż do śmierci autorstwa Amosa Oza.

Książkę „Aż do śmierci” można kupić taniej, poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.