"Wierna" – ostateczna podróż Tris i Tobiasa

Data: 2021-01-10 15:35:08 Autor: Patryk Obarski

Wierna to ostatnia część filmowej sagi opowiadającej o losach Tris Prior oraz Tobiasa Eatona. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie w telewizji. 

Obrazek w treści 

Wierna jest trzecim filmem z cyklu Niezgodna z udziałem Theo Jamesa oraz Shailene Woodley. Co warto wiedzieć o kończącej cykl produkcji? 

Wierna – opis

O czym będzie film Wierna? Produkcja kontynuuje losy Tris, młodej kobiety, która w świecie podzielonym na proste frakcje okazuje się być Niezgodna, nie należeć do żadnej z kategorii, a tym samym – być niebezpieczna dla władz miasta, w którym żyje. 

Czytaj także: "Niezgodna" – młodzieżowa seria Veroniki Roth

Po wydarzeniach z Niezgodnej i Zbuntowanej, Tris ma nadzieję, że wreszcie odkryje, kim naprawdę jest i dlaczego jej miasto stało się eksperymentem Założycieli. Wkrótce wraz z Cztery dociera do siedziby naukowców – szybko zafascynowana jest zupełnie innym, nowym światem spoza Chicago. 

Tobias odkrywa jednak, że Założyciele mają wobec nich kolejne, groźne zamiary. Niezgodni wciąż nie mogą cieszyć się wolnością i spokojem. 

Wierna – obsada

Kto wystąpi w filmie Wierna? W produkcji pojawią się kolejny raz Shailene Woodley oraz Theo Jams, którzy wcielają się w głównych bohaterów produkcji. 

Czytaj także: Już wkrótce najnowsza książka autorki Niezgodnej

Oprócz nich w filmie pojawi się znów także Ansel Elgort, Milles Teller czy Octavia Spencer. Do obsady w tym filmie trafia także Naomi Watts oraz Bill Skarsgard.

Wierna – gdzie obejrzeć? 

Film Wierna koniecznie zobaczyć musicie, jeśli spodobały się wam poprzednie części z cyklu. Produkcja wyemitowana zostanie w niedzielę, 10 stycznia o godz. 20:00 przez stację TVN 7. 

Czytaj także: To koniec z „Niezgodną”. Nie zobaczymy ostatniej części serii

Powtórkę zobaczyć będzie można także w sobotę, 16 stycznia o godz. 17:30. Dodatkowo film Wierna, tak jak poprzednie części, dostępny jest obecnie na platformie Netflix. 

Wierna – książka

Film Wierna miał swoją premierę w 2016 roku. Wierna była 1 z 2 filmów stanowiących adaptację powieści Veroniki Roth o tym samym tytule. Warto wiedzieć, że Wierna cz. 2 nigdy nie powstała, o czym pisaliśmy w naszych archiwalnych materiałach. 

Aby zatem poznać pełne losy Tris i Tobiasa koniecznie musicie przeczytać książkę Wierna. Powieść dostępna jest w sprzedaży poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wierna
Veronica Roth31
Okładka książki - Wierna

Jeden wybór może cię zmienić. Jeden wybór może cię zniszczyć. Jeden wybór pokaże, kim jesteś… Altruizm (bezinteresowność)...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo