Quantcast

"Wierna" – ostateczna podróż Tris i Tobiasa

Data: 2021-01-10 15:35:08 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Wierna to ostatnia część filmowej sagi opowiadającej o losach Tris Prior oraz Tobiasa Eatona. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie w telewizji. 

Obrazek w treści 

Wierna jest trzecim filmem z cyklu Niezgodna z udziałem Theo Jamesa oraz Shailene Woodley. Co warto wiedzieć o kończącej cykl produkcji? 

Wierna – opis

O czym będzie film Wierna? Produkcja kontynuuje losy Tris, młodej kobiety, która w świecie podzielonym na proste frakcje okazuje się być Niezgodna, nie należeć do żadnej z kategorii, a tym samym – być niebezpieczna dla władz miasta, w którym żyje. 

Czytaj także: "Niezgodna" – młodzieżowa seria Veroniki Roth

Po wydarzeniach z Niezgodnej i Zbuntowanej, Tris ma nadzieję, że wreszcie odkryje, kim naprawdę jest i dlaczego jej miasto stało się eksperymentem Założycieli. Wkrótce wraz z Cztery dociera do siedziby naukowców – szybko zafascynowana jest zupełnie innym, nowym światem spoza Chicago. 

Tobias odkrywa jednak, że Założyciele mają wobec nich kolejne, groźne zamiary. Niezgodni wciąż nie mogą cieszyć się wolnością i spokojem. 

Wierna – obsada

Kto wystąpi w filmie Wierna? W produkcji pojawią się kolejny raz Shailene Woodley oraz Theo James, którzy wcielają się w głównych bohaterów produkcji. 

Czytaj także: Już wkrótce najnowsza książka autorki Niezgodnej

Oprócz nich w filmie pojawi się znów także Ansel Elgort, Milles Teller czy Octavia Spencer. Do obsady w tym filmie trafia także Naomi Watts oraz Bill Skarsgard.

Wierna – gdzie obejrzeć? 

Film Wierna koniecznie zobaczyć musicie, jeśli spodobały się wam poprzednie części z cyklu. Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 5 lipca o godz. 20:20 przez stację TVP 2. 

Czytaj także: To koniec z „Niezgodną”. Nie zobaczymy ostatniej części serii

Dodatkowo film Wierna, tak jak poprzednie części, dostępny jest obecnie na platformie Netflix. 

Wierna – książka

Film Wierna miał swoją premierę w 2016 roku. Wierna była 1 z 2 filmów stanowiących adaptację powieści Veroniki Roth o tym samym tytule. Warto wiedzieć, że Wierna cz. 2 nigdy nie powstała, o czym pisaliśmy w naszych archiwalnych materiałach. 

Aby zatem poznać pełne losy Tris i Tobiasa koniecznie musicie przeczytać książkę Wierna. Powieść dostępna jest w sprzedaży poniżej: 

Tagi: Niezgodna, ekranizacje,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wierna
Veronica Roth31
Okładka książki - Wierna

Jeden wybór może cię zmienić. Jeden wybór może cię zniszczyć. Jeden wybór pokaże, kim jesteś… Altruizm (bezinteresowność)...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje