Kowalscy kontra Kowalscy – co zdarzy się w odc. 41 i 42 serialu Polsatu?

Data: 2022-05-14 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Koniec drugiego sezonu serialu Kowalscy kontra Kowalscy, a w 41 i 42 odcinku poznamy wielką stratę Henryka oraz niezwykle szczere wyznanie Diany. To może być koniec jej związku z Nikodemem...

Obrazek w treści

Kowalscy kontra Kowalscy – opis 41 odcinka

Co wydarzy się w 41. odcinku Kowalscy kontra Kowalscy? Diana wyznaje niezwykle szczerze Nikodemowi, że... nie jest tak naprawdę przygotowana do zawarcia stałego związku małżeńskiego. Co więcej, dziewczyna NIE oczekuje dziecka! Albert zabiera córkę do siebie, podczas gdy Kowalscy... starają się delektować wszystko, co ma do zaoferowania opłacona wcześniej przez rodzinę Diany restaurację.

Niedoszły pan młody udaje się w związku z tym do Eli, by wyznać jej swoją miłość. Nowa wybranka z miejsca odrzuca jego uczucia.

Czytaj również: Serial Kowalscy kontra Kowalscy – nowa komediowa produkcja Telewizji Polsat

W 41. odcinku związek Jana oraz starszej kobiety jest nie na rękę jego rodzicom. Starają się skłonić ją do wycofania się z takiej relacji. Laura deklaruje, że zgodzi się na to tylko i wyłączenie w jednym przypadku. Jego ojciec ma z nią zamieszkać! To idealna w zasadzie okazja dla Anny, aby ze swoją drugą połówką, wpuścić młodą kobietę w pułapkę!

Kowalscy kontra Kowalscy – gdzie obejrzeć 41 odcinek serialu?

41. odc. serialu Kowalscy kontra Kowalscy zadebiutuje na Polsacie w sobotę 14 maja 2022 roku o godzinie 20:05. Powtórka odcinka z niedzielę, 22 maja o godzinie 19:00, tym razem na Polsat 2. Odcinek będzie można nadrobić za opłatą abonamentową za pośrednictwem platformy Polsat GO. 

Kowalscy kontra Kowalscy – opis 42 odcinka serialu

W 42 odcinku serialu Kowalscy kontra Kowalscy Henryk liczył na zysk z drewna, ale ostatecznie ponosi sporą porażkę finansową, co próbuje ukryć przed jeszcze nieświadomą niczego Jadwigą. Z Zenonem pojawia się u babci Gieni, gdzie chce pozyskać darmowy opał. Ta... jednak wyczuwa ich intencje i sprytnie wykorzystuje.

Czytaj również: Kowalscy kontra Kowalscy – co zdarzy się w odc. 39, 40 i 41 serialu Polsatu?

42 odcinek to także problem Piotra. Mężczyzna przestaje wierzyć, że Ania do niego wróci, próbuje zatem odnaleźć sobie inną miłość. Udaje mu się nawet znaleźć kandydatkę, która pozostaje w jego przyczepie do poranka. Z daleka jej wyjście obserwuje Anna...

Kowalscy kontra Kowalscy – gdzie obejrzeć 42 odcinek serialu?

42 odcinek. serialu Kowalscy kontra Kowalscy stacja Polsat zaprezentuje w sobotę, 14 maja o godzinie 20:35 oraz w postaci powtórki w niedzielę, 15 maja o 19:30 na Polsat 2.

Czytaj również: Saga Zmierzch - Księżyc w nowiu – Krople krwi rozdzielą zakochaną parę...

Serial można obejrzeć także na platformie Polsat GO. 

Kowalscy kontra Kowalscy – książki

Serial Kowalscy kontra Kowalscy to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie jest inspirowana żadną książką czy inną literacką formę. W zamian proponujemy książkę Komedia omyłek.

Książkę „Komedia omyłek” można kupić taniej, poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy