Krawcowa z Madrytu 2 sezon – czy będzie?

Data: 2023-08-25 13:58:18 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

W piątek, 25 sierpnia 2023 Telewizja Polska wyemitowała ostatni odcinek serialu Krawcowa z MadrytuEmocjonujący, wciągający, angażujący – fani byli zachwyceni i z pewnością ciekawi są dalszych losów bohaterów. Ale czy je kiedykolwiek poznamy?

Krawcowa z Madrytu - zdjęcie z serialufot. Centrum Informacji TVP

Od kilku lat produkcje hiszpańskie cieszą się ogromną popularnością. Jedną z takich telenowel jest bijąca w Polsce rekordy oglądalności Akacjowa 38. Inną - emitowana do niedawna Krawcowa z Madrytu, opowiadająca o krawcowej, która decyduje się na pełnienie roli szpiega.

Krawcowa z Madrytu – o czym opowiada serial?

Krawcowa z Madrytu to hiszpańska telenowela, której główną bohaterką jest Sira. Kobieta opuszcza stolicę Hiszpanii w przededniu wojny domowej. Sira nie ma szczęścia do mężczyzn. Ten ostatni, Ramiro, namówił ją na wspólną wyprawę do Maroka, a potem porzucił.

Czytaj także: Złoty chłopak – nowy serial TVP 

Kobieta musi jakoś radzić sobie w nowej sytuacji. Oczywiście, może wykorzystać swe krawieckie umiejętności. Ale szybko okazuje się, że dobrze odnajdzie się, pełniąc rolę szpiega. Tyle, że ściąga to na nią poważne niebezpieczeństwo. 

Krawcowa z Madrytu – 2 sezon czy będzie? 

W piątek, 25 sierpnia 2023 w TVP 1 wyemitowano ostatni odcinek produkcji. Wzbudził on niemałe emocje, a wielu widzów z pewnością przywiązało się do bohaterów i jest ciekawych ich dalszych losów.

Czytaj także: "Pati" - wyczekiwany spin-off "Skazanej" od dzisiaj w serwisie TVN

Niestety, mamy tu złą informację: nie poznamy ciągu dalszego historii Siry. Nie powstały kolejne sezony telenoweli, nie powstały też żadne spin-offy. 

Ale jest i dobra wiadomość: Krawcowa z Madrytu powstała na podstawie książki pod tym samym tytułem. Z pewnością niektóre szczegóły będą się różnić, być może w powieści znajdziecie też informacje, które nigdy nie znalazły się na ekranie.  

Czytaj także: Złoty chłopak 1 odc opis kiedy premiera

Zachęcamy więc do lektury książki Krawcowa z Madrytu. Jeśli chcecie, jest ona dostępna w bibliotekach, a także w niektórych księgarniach internetowych: 

Tagi: krawcowa z madrytu,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Krawcowa z Madrytu
Maria Duenas6
Okładka książki - Krawcowa z Madrytu

Młoda utalentowana krawcowa Sira wyjeżdża z Madrytu w przededniu wojny domowej. Wraz z kochankiem udaje się do Maroka, mając nadzieję na lepsze życie....

dodaj do biblioteczki
Film
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje