"Złoty chłopak" – co wydarzy się w 1 odcinku nowego serialu na TVP? 

Data: 2023-08-25 14:15:02 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Już wkrótce na TVP 1 zadebiutuje zupełnie nowy serial: Złoty chłopak. Dowiedzieliśmy się, co czeka na widzów w pierwszych odcinkach produkcji. Ma to być jeden z brutalniejszych seriali tureckich na TVP! 

Złoty chłopak serial TVP tureckifot. mat. prasowe TVP

Złoty chłopak to jedna z głośniejszych produkcji w Turcji, która w swoim kraju spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony widzów. W przeciwieństwie do wielu innych produkcji, ten serial nie stawia na niedomówienia – zamiast tego pojawić mają się ostre, dosadne sceny. Co dokładnie czeka na widzów w nadchodzących pierwszych serialu? 

Złoty chłopak – serial zastąpi Krawcową z Madrytu

Chociaż nie wszystkie gazety z programem telewizyjnym informują, co zobaczymy na antenie TVP 1 po godzinie 14:00 w poniedziałki, my wiemy już, że będzie to Złoty chłopak. To właśnie ten tytuł ukrywa się pod pozycją „serial” czy też „serial fabularny” w wielu magazynach telewizyjnych. 

Złoty chłopak zastąpić ma Krawcową z Madrytu, której ostatni odcinek pojawił się w telewizji w piątek, 25 sierpnia 2023 r. W przeciwieństwie do Krawcowej z Madrytu, nowa produkcja nie jest historycznym dramatem hiszpańskim. Zamiast tego stawia na dynamiczną akcję we współczesnej Turcji. 

Złoty chłopak – o czym będzie 1 odcinek serialu? 

W 1 odcinku serialu Złoty chłopak poznajemy rodzinę Korhanów. To duża turecka rodziny o bogatej historii. Rodzinie przewodniczy najstarszy wiekiem Halis Ağa. Rodzinny patriarcha w ostatnim czasie niezadowolony jest szczególnie ze sposobu prowadzenia się swojego wnuka – przystojnego kobieciarza Ferita. 

Halis Ağa podejmuje zatem decyzje: chłopak jak najszybciej ma wziąć ślub. Obowiązek znalezienia idealnej wybranki dla Ferita powierza swojej najstarszej synowej. Kobieta udaje się do Gizantepu, rodzinnego miasta, by znaleźć dziewczynę z dobrego domu. Wkrótce kobieta dokonuje wyboru.

Czytaj także: "Dziedzictwo" 96 streszczenie: Ozan zaczyna kontrolować życie Seher

Choć Ferit nie chce się żenić, nie może nadepnąć na słowo dziadka. Chociaż wszyscy wydają się podekscytowani nadchodząca uroczystością, jedynie Ferit nie przejawia większego zainteresowania. Mężczyźnie wydaje się, że ślub – z tą czy inną dziewczyną – w żaden sposób nie zmieni jego życia. Kolejne odcinki serialu pokażą, jak bardzo się myli. 

Złoty chłopak – kiedy 1 odcinek w Polsce? 

1 odcinek serialu Złoty chłopak będzie można zobaczyć na antenie TVP 1 w poniedziałek, 28 sierpnia 2023 r. o godz. 14:00. Oprócz tego powtórka odcinka wyemitowana zostanie dzień później o godzinie 6:05. 

Czytaj także: Yaman z „Dziedzictwa” w nowym serialu, który zastąpi „Zakazany owoc”

Serial Złoty chłopak – z dużym prawdopodobieństwem – będzie można zobaczyć również w internecie: na platformie TVP VOD.

Tagi: złoty chłopak, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje