Kuchenne Rewolucje. Gospoda Lasowiackie serce – menu, ceny, gdzie jest?

Data: 2023-09-14 18:30:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Tym razem Magda Gessler dotarła do miejscowości Przędzel, gdzie zajęła się restauracją pana Macieja. Stworzona przez nią Gospoda Lasowiackie Serce miała przyciągać nie tylko gości z okolic, ale również i turystów. Jak ją znaleźć?

Magda Gessler w Gospodzie Lasowiackie sercefot. mat. prasowe / x-news /  TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

W drugim odcinku 27 sezonu Kuchennych rewolucji znana restauratorka dotarła na Podkarpacie – to właśnie w tym regionie swoją restaurację prowadził pan Maciej. Już od pierwszych chwil Gessler nie potrafiła dogadać się z właścicielem. I choć oboje zgodzili się co do rewolucji – w jej skutku powstałą Gospoda Lasowiackie Serce – to rewolucja zakończyła się smutną konkluzją restauratorki. 

Kuchenne Rewolucje: Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – opis 

Tym razem Magda Gessler przyjechała na północne Podkarpacie, gdzie we wsi Przędzel działał spory zajazd prowadzony przez pana Macieja – doświadczonego kucharza, który przed laty pracował w wielu restauracjach w Europie. 

Czytaj także: Czarna Pantera – Król może być tylko jeden.

Niestety, mimo sporego doświadczenia, jego zajazd nie cieszył się popularnością. Wkrótce do restauracji przybywa Magda Gessler, która postanawia odmienić ją o 180 stopni. Przede wszystkim – nadaje jej nową nazwę: Gospoda Lasowiackie Serce, które odnosi się m.in. do ludowej historii okolic Przędzela. Chcesz dowiedzieć się więcej, co wydarzyło się w odcinku programu? Zobacz cały odcinek na Player.pl.

Kuchenne Rewolucje: Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – czy restauracja dalej istnieje? 

Tak, Gospoda Lasowiackie Serce nadal działa. Mimo krytyki ze strony Magdy Gessler, restauracja pana Macieja wciąż funkcjonuje.

Kuchenne Rewolucje: Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – lokalizacja, gdzie jest? 

Gospoda Lasowiackie Serce zlokalizowana jest w małej miejscowości Przędzel koło Niska. Gospoda działa przy ulicy Mickiewicza 290 w Przędzelu. 

Kuchenne Rewolucje: Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – parking

Przed nową Gospodą Lasowiackie serce można spokojnie zaparkować samochód. Obok restauracji zlokalizowanych jest wiele miejsc parkingowych dostępnych dla gości. Oprócz tego do dyspozycji jest także przestrzeń ogródka zewnętrznego oraz plac zabaw dla dzieci. 

Kuchenne Rewolucje: Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – menu 

W Gospodzie Lasowiackie serce Magda Gessler przygotowała menu składające się z lokalnych przysmaków: zupy chrzanowej z dodatkiem bekonu, gołąbków lasowiackich, schabowego z purée, a na deser – tarty rabarbarowej. Magda Gessler byłą zachwycona twarożkiem, który udało się dostać na miejscu i wprowadzić do karty. 

Czytaj także: Kler - nagrodzony i kontrowersyjny film Wojtka Smarzowskiego dziś na TVN 7

Po czasie okazało się, że właściciel postanowił powrócić do znanych mu smaków sprzed rewolucji. W karcie pojawiła się pizza, a w lokalu wciąż zjeść można również dania kuchni amerykańskiej: burgery, żeberka czy nuggetsy z kurczaka

Gospoda Lasowiackie serce Przędzel – ceny

Ceny w Gospodzie Lasowiackie serce są umiarkowane. Za dania z menu Magdy Gessler trzeba zapłacić od 20 do 45 złotych. Gołąbki kosztują 32 zł, zupa chrzanowa – 24, kotlet schabowy – 45, a tarta rabarbarowa – 27 zł. Z kolei pizza kosztuje od 25 do 40 złotych. 

Gospoda Lasowiackie serce Przędzel  – godziny otwarcia

Kiedy otwarta jest Gospoda Lasowiackie serce? W lokalu zjeść można przez cały tydzień. Gospoda otwarta jest od poniedziałku do niedzieli i serwuje swoje dania od godziny 12:00 do 22:00. Dania zamawiać można z dostawą, zjeść na miejscu lub wziąć na wynos. 

 

Tagi: kuchenne rewolucje,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski2
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Jesteś jak kwiat
Beata Bartczak
Jesteś jak kwiat
Kolekcjoner
Daniel Silva
Kolekcjoner
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Forget Me Not
Julie Soto
Forget Me Not
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Róża Napoleona
Jacobine van den Hoek
Róża Napoleona
Pokaż wszystkie recenzje