Kuchenne Rewolucje. Knajpa Czuszka, Tomaszów Mazowiecki – menu, ceny, gdzie jest?

Data: 2023-06-29 17:30:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Za nami kolejne Kuchenne rewolucje. Tym razem restauracją po zmianach jest Knajpka Czuszka, czyli wyjątkowa restauracja prowadzona przez Jolantę i Vlada. Gdzie mieści się lokal po rewolucjach Magdy Gessler? Czy restauracja nadal działa? Jakie jest menu restauracji? Sprawdźcie w naszym artykule! 

Magda Gessler w Knajpie Czuszka w Tomaszowie Mazowieckimfot. Bartosz Krupa / x-news / mat. prasowe

Dziś na antenie stacji TVN będzie można zobaczyć powtórkę 3 odcinka 25 sezonu Kuchennych rewolucji. Znana restauratorka Magda Gessler tym razem odwiedza Tomaszów Mazowiecki, by zająć się bistro Smaczne… go i zmienić je w pełną smaku Knajpkę Czuszkę.

Kuchenne Rewolucje. Knajpka Czuszka – opis 

Magda Gessler tym razem sprawdziła, co jest przyczyną biznesowych problemów Jolanty i Vlada, małżeństwa prowadzącego bistro w Tomaszowie. Na skutek kuchennych rewolucji postanowiła zamienić bistro w Knajpkę Czuszkę. Wybierając profil restauracji, uwzględniła przede wszystkim bałkańskie korzenie kucharza, a zarazem właściciela – Vlada.

Kuchenne Rewolucje: Knajpka Czuszka – lokalizacja, gdzie jest? 

Knajpka Czuszka działa przy ulicy Akacjowej 5 w Tomaszowie Mazowieckim. To blisko Tomaszowskich Błoni, a także stadionu RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Poza mieszkańcami Tomaszowa Mazowieckiego, do restauracji blisko będą mieli m.in. goście z Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego oraz Radomia. 

Kuchenne Rewolucje. Knajpka Czuszka – parking

Tak, przed Knajpką Czuszką znajdują się miejsca parkingowe. Co więcej, jak gwarantują właściciele w swojej wizytówce firmy w Internecie, dodatkowo dostępny jest parking dla osób niepełnosprawnych. 

Knajpka Czuszka – menu

W menu po Kuchennych rewolucjach znalazło się aż pięć nowych pozycji. Przede wszystkim goście mogą skosztować bałkańską czorbę na jagnięcinie z pulpetami, czyli zupę stanowiącą wywar z baraniny i jagnięciny. Na drugie danie podany zostaje  djuvec, czyli potrawa z marynowanej w ziołach baraniny, jagnięciny i karku wieprzowego. 

Oprócz tego na menu Knajpki Czuszki stworzonym przez Magdę Gessler składają się: 

 • sałatka tarator z orzechami włoskimi (danie wegetariańskie)
 • faszerowana papryka 
 • faszerowany ziemniak 
 • nadziewany pomidor (danie wegetariańskie)

Knajpka Czuszka – ceny

Ceny w Knajpie Czuszce uznawane są za umiarkowane. Najtańszym spośród dań po Kuchennych Rewolucjach jest sałatka tarator, która kosztuje 12 złotych. Najwięcej klienci zapłacą za faszerowaną papryką lub faszerowanego pomidora – oba te dania kosztują 38 złotych. 

Djuvec kosztuje 35 złotych, a tradycyjna bałkańska czorba z pulpetami z jagnięciny kosztuje 22 złote. Wersja czorby z kiełbaską jagnięcą kosztuje 35 złotych. 

Czuszka – co to znaczy?

Od teraz w restauracji Joli i Vlada królują prawdziwe bałkańskie smaki, którym zdecydowanie nie brak temperamentu. Jednym z najważniejszych elementów bałkańskiej kuchni jest jej ostrość zapewniona dzięki paprykom. To właśnie od nazwy odmiany papryki – papryki czuszki – wzięła się nowa nazwa restauracji. 

Knajpka Czuszka – godziny otwarcia 

Knajpka Czuszka otwarta jest przez cały tydzień! Od poniedziałku do piątku w restauracji zjeść można w godzinach od 10:00 do 22:00, z kolei w weekendy Knajpka Czuszka działa między 12:00 a 22:00. 

Poniżej przedstawiamy pełne godziny otwarcia: 

 • poniedziałek: 10:00-22:00  
 • wtorek: 10:00-22:00  
 • środa: 10:00-22:00  
 • czwartek: 10:00-22:00  
 • piątek: 10:00-22:00  
 • sobota: 12:00-22:00
 • niedziela: 12:00-22:00 

 

Tagi: kuchenne rewolucje,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski2
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Ulice
Anna Skowrońska
Ulice
Dolina szpiegów
Robert Michniewicz
Dolina szpiegów
Słodziak
Agata Widzowska ;
Słodziak
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Pokaż wszystkie recenzje