Kuchenne rewolucje: Okrąglak/Dobrze na OKRĄGŁO w Sosnowcu

Data: 2021-12-02 10:11:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejne wielkie zmiany, dzięki rewolucji w programie "Kuchenne rewolucje", prowadzonym przez znaną restauratorkę, Magdę Gesler, tym razem odbyły się w restauracji znanej jako Okrąglak w Sosnowcu, lokalu prowadzonym przez pana Mirosława. Sprawdzamy co zmieniło się w lokalu podczas kolejnej rewolucyjnej zmiany. 

Obrazek w treści

Jak co tydzień na kanale TVN będziemy mogli obejrzeć kolejny odcinek programy rozrywkowo-kulinarnego :Kuchenne rewolucje". Tym razem będziemy świadkami poważny zmian, jakie zaproponowała prowadząca od początku ów program, restauratorka, Magda Gesler w lokalu położonym w Sosnowcu, znanym jako Okrąglak. Restauracja poddała się udanej rewolucji. Sprawdzamy jakie zmiany dokonały się w Okrąglaku? Co nowego pojawiło się w menu? Czy kolejna rewolucja była udana?

Kuchenne rewolucje - Okrąglak — opis odcinka 

W kolejnym, czternastym już odcinku nowego sezonu programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gesler, wraz z ekipą programu, udała się do Sosnowca, do restauracji, którą mieszkańcy miasta nazywają Okrąglakiem. Lokal położony w dawnej kopalni ma już jedenastoletnią tradycję. Znajduje się tam także sala weselna. Obydwa obiekty należą do pana Mirosława, który po przejęciu biznesu, nie zmieni nazwy lokalu. I tak do czasu "Kuchennych rewolucji" ten nazywał się Okrąglakiem. 

           Czytaj również:  Kuchenne rewolucje: Bar Palce Lizać/Bar Viola w Działdowie

W swój biznes włożył mnóstwo pieniędzy, by tak zmienić stary budynek kopalni, by ten został przystosowany na potrzeby restauracji i sali weselnej, a także hotelu przylegającego do lokalu. Właściciel zmaga się z ogromnym długiem, nie mając pojęcia dlaczego interes nie przynosi oczekiwanego zysku. Gości wciąż jest zbyt mało. Jego pracownicy upatrują w problemach lokalu winę pana Mirosława. Czy Magdzie Gesler uda się poznać w czym leży problem? Czy lokal zostanie uratowany? 

Kuchenne Rewolucje — Okrąglak — gdzie jest? 

Lokal, którego rewolucję zobaczymy już dzisiaj, położony jest, jak już Sosnowcu, mieście w którym żyje około dwieście tysięcy mieszkańców. Jest to miejsce zaadaptowane ze starej kopalni węgla kamiennego, specjalnie przystosowane na potrzeby restauracji, sali weselnej i hotelu dla gości. Właścicielem kompleksu gastronomicznego znanego jako Okrąglak, jest pan Mirosław, który boryka się z problemami, nie bardzo wiedząc skąd się one biorą. 

          Czytaj również: Kuchenne rewolucje: Bar Agata/Bar Agata 1965 w Gorzowie Wielkopolskim

Miejsce nie przynosi zysków, gości jest zdecydowanie za mało, a personel widzi problem w samym właścicielu. Na ratunek zostaje wezwana zatem znana polska restauratorka, Magda Gesler, która już od wielu sezonów pomaga lokalom na skraju upadku. Kolejny raz przyjęła wyzwanie, zmieniając wygląd lokalu, nazwę i oczywiście wprowadzając zmiany w menu. Po programie "Kuchenne rewolucje" Okrąglak zmienił nazwę na Dobrze na OKRĄGŁO. Rewolucja przyniosła pozytywne zmiany. 

Kuchenne Rewolucje — Okrąglak — czy rewolucja była udana?

"Kuchenne rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, który króluje na kanale TVN już od dwudziestu trzech sezonów. Kolejny lokal, kiedyś znany przez Sosnowiczan jako Okrąglak, po rewolucjach zyskał ciekawe, różnorodne, bogate w smaki i przede wszystkim smaczne menu. Zmianie uległa także nazwa lokalu, który z Okrąglaka, stał się restauracją znaną jako Dobrze na OKRĄGŁO. 

          Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal, poddany został kuchennym rewolucjom z powodzeniem, witając nowych gości i weselników. Jak wypadły kolejne rewolucje w kuchni, przekonacie się już dziś, w czwartek 2 grudnia 2021 roku, o godzinie 22:10 na kanale TVN oraz w sobotę, 4 grudnia o godzinie 18:00 i w poniedziałek, 6 grudnia o 2:40, na tym samy kanale.

Kuchenne rewolucje -  Okrąglak/Dobrze na OKRĄGŁO – menu 

Zmiany, jakie dokonały się dzięki kuchennym rewolucjom w restauracji, teraz znanej jako Dobrze na OKRĄGŁO, to oprócz nowego wnętrza, zmiany wystroju wystroju, także nowe i ciekawe menu. Lokal teraz można odwiedzać od wtorku, od 12-tej, do ostatniego gościa, delektując się smacznym, ciekawym menu przygotowanym specjalnie przez Magdę Gesler. 

         Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - restauracja Kura Domowa/Ziemniak czy kartofel w Zamościu

Można zatem skosztować ciekawych dań. W ofercie znalazły się: jajka na OKRĄGŁO faszerowane prawdziwkiem w zielonej odsłonie. Zupa rosół z domowym makaronem. Na drugie danie pulpeciki z kaczki, puree z czarnych ziemniaków z burakiem, sałatka z rzepa w sosie winegret.

Lokal zaprasza także na przyjęcia okolicznościowe, z menu z potrawami na gorącą i tak zwaną "zimną płytą", w której znalazły się mięsa pieczone z własnego wyrobu, sałatki, sery i tradycyjne dania na cipeło, takie jak bigos, ale i węgierski kociołek. 

Kuchenne Rewolucje - książki 

"Kuchenne Rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy