Kuchenne rewolucje: Bar Palce Lizać/Bar Viola w Działdowie

Data: 2021-11-25 10:37:01 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejnym miejscem, które poddało się zmianom, jakie dokonały się dzięki programowi "Kuchenne rewolucje" i znanej restauratorce, Magdzie Gesler  był Bar Palce Lizać, prowadzony przez kilka lat przez panią Violę. Sprawdzamy co zmieniło się w lokalu podczas wielkiej kuchennej rewolucji.

Obrazek w treści Kuchenne rewolucje: Bar Palce Lizać/Bar Viola w Działdowie  [jpg]

Kolejną restauracją, w której dokonały się poważne zmiany, związane z programem "Kuchenne rewolucje", zmiany dokonywane dzięki pomysłom i talentowi kulinarnemu Magdy Gesler, była restauracja Bar Palce Lizać w malowniczym Działdowie. Lokal przeszedł bardzo udaną rewolucję. Jakie zmiany dokonały się w lokalu? Co nowego pojawiło się w menu? Sprawdzamy zatem czy kolejna rewolucja była udana?

Kuchenne rewolucje - Bar Palce Lizać — opis odcinka 

W kolejnym, trzynastym już odcinku nowego sezonu programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gesler, przybywa do restauracji położonej w malowniczym Działdowie, na Mazurach. Miejsce to od roku 2020 prowadzone jest panią Violę i nazywa się Bar Palce Lizać. Właścicielka sama wymyśla pyszne dania, i jak sama twierdzi, w lokalu można dobrze zjeść. 

           Czytaj również: Kuchenne rewolucje: Bar Agata/Bar Agata 1965 w Gorzowie Wielkopolskim

Niestety klienci zdają się tego nie zauważać i lokal od jakiegoś czasu świeci pustkami. Doprowadza to oczywiście do pustek w kasie i braku utargu. Pani Viola, wspiera przez swoje przyjaciółki, bardzo się stara, ale to niestety nie przynosi wymaganych efektów. Pani Viola poprosiła więc o pomoc Magdę Gesler. 

Kuchenne Rewolucje — Bar Palce Lizać — gdzie jest? 

Lokal, którego rewolucję zobaczymy już dzisiaj, położony jest, jak już mówiliśmy w Działdowie, niedużym, bo dwudziestotysięcznym mieście, położonym malowniczo w południowej części Mazur. Miasto graniczy z Mazowszem i jest miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Właścicielką lokalu zwanego przed rewolucją Bar Palce Lizać, jest sympatyczna pani Viola. W jej lokalu od tak można dobrze zjeść, a szefowa sama komponuje swoje ciekawe dania. 

          Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - restauracja Kura Domowa/Ziemniak czy kartofel w Zamościu

Z racji tego, że goście zdają się nie dostrzegać pomysłów pani Violi, a lokal świeci pustkami, o ratunek poproszono Magdę Gesler, cenioną polską restauratorkę. Ta przyjęła prośbę o dokonanie kolejnej kuchennej rewolucji. W ten sposób dokonano zmian nie tylko w wyglądzie czy menu restauracji, ale także pojawiła się nowa nazwa tegoż miejsca. Po programie "Kuchenne rewolucje" Par Palce Lizać nazywa się już Bar Viola. Po zmianach restaurację odwiedza mnóstwo klientów. 

Kuchenne Rewolucje — Bar Palce Lizać — czy rewolucja była udana?

"Kuchenne rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, który króluje na kanale TVN już od dwudziestu trzech sezonów, czyli od wielu lat. Kolejny lokal, kiedyś znany jako Bar Palce Lizać, polożony w Działdowie, po rewolucjach zyskał ciekawe, choć bazujące na daniach pomysłowej, sympatycznej pani Violi, smaczne menu. Zmianie, kosmetycznej uległa nazwa lokalu, który z Bar Pale Lizać, stał się Barem Violi. 

          Czytaj również: Magda Gessler - biografia, życie i twórczość

Lokal, poddany został kuchennym rewolucjom z powodzeniem. Od razu po jego nowym otwarciu, pojawili się w nim goście. Jak wypadły kolejne rewolucje w kuchni, przekonacie się już dziś, w czwartek 25 listopada 2021 roku, o godzinie 21:35 na kanale TVN oraz w niedzielę, 5 grudnia o 15:30, na tym samy kanale.

Kuchenne rewolucje -  Bar Palce Lizac/Bar Vila – menu 

Zmiany, jakie dokonały się dzięki kuchennym rewolucjom w restauracji, teraz znanej jako Bar Viola, to oczywiście, oprócz zmiany wystroju, także nowe i ciekawe menu. W miejscu tym zawsze można było bardzo smacznie zjeść, ciesząc się wyjątkowymi daniami autorskimi, wymyślanymi przez właścicielkę lokalu, panią Violę. 

         Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - restauracja Magnolia / Kulinarna Fabryka Smaku w Jaworze

Po zmianach w restauracji oprócz znanych potraw, wymyślanych przez szefową, pojawiły się też dania polecane przez szefa, zmieniające się co jakiś czas. W danym dniu możemy bowiem posmakować dań dnia, takich jak: klops w sosie śmietanowo - koperkowym, Kotlet mielony z pieczoną papryką, Żeberko barbecue. Są też smaczne zupy, takie jak: pomidorowa, gulaszowa, czarnina z kluchami i wiele więcej. 

Bar Violi proponuje także: sałatkę z pieczonych warzyw, czerwony bardzo z kołdunami, schab z kością, kotlet mielony z trzech mięs, pierogi w trzech smakach i oczywiście desery. 

Kuchenne Rewolucje - książki 

"Kuchenne Rewolucje" to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Magda
Dominik Linowski2
Okładka książki - Magda

MAGDA Fascynująca opowieść o życiu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wpływowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafał Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjdę
Nowe życie Kariny
Marta Nowik
Nowe życie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formuła Elli
Agnieszka Rautman-Szczepańska ;
Formuła Elli
Śpiew morzycy
Jagna Rolska ;
Śpiew morzycy
Nasze światy
Claudia Moonever
Nasze światy
Pokaż wszystkie recenzje