Kuchenne Rewolucje - Restauracja Tasty - rewolucja, kt鏎ej nie by這

Data: 2021-09-23 10:10:01 Autor: adudek
udost瘼nij Tweet

Restauracja Tasty w Piekarach Ślaskich doczekała się Kuchennych rewolucji Magdy Gessler. Tym razem słynna restauratorka podjęła się bardzo trudnego zadania. Czy uda jej się uratować restaurację? Sprawdźcie poniżej! 

Obrazek w treści

Niedawno Magda Gessler kolejny raz przyjechała do Piekar Śląskich, by pomóc Restauracji Tasty. Co się wydarzyło w lokalu, który został zgłoszony do Kuchennych Rewolucji? Czemu zmiany w lokalu się nie dokonały? 

Kuchenne Rewolucje – Restauracja Tasty — opis odcinka 

Czwarty odcinek nowego sezonu programu emitowanego już od jedenastu lat, przywiódł znaną restauratorkę, właścicielkę wielu restauracji na całym świecie, autorkę licznych książek, do restauracji Tasty, położonej w województwie śląskim. Lokal powstał kilka lat temu, a jego właścicielem jest 31-letni mężczyzna, imieniem Tomek. Mężczyzna ukończył studia o profilu zarządzania, ale nie bardzo miał pomysł sam na siebie. Pewnego dnia postanowił, że założy lokal gastronomiczny, przebranżawiając się z budowlanki, która okazała się pomysłem nietrafionym. Praca jako restaurator zdawała się Tomkowi łatwa, lekka, przyjemna i przynosząca finansowe profity. 

Czytaj również: Kuchenne Rewolucje - Restauracja Ajax. Czy kolejne rewolucje były udane?

Nowy w branży gastronomicznej restaurator zaczął bardzo ochoczo, zatrudniając 25 osób, nie mogąc jednocześnie zapanować nad chaosem, jaki wkrótce zapanował w "Tasty". Niebawem ilość pracowników restauracji zaczęła gwałtownie spadać. Prawdziwy kryzy pojawił się podczas pandemii i zeszłorocznego zamknięciu lokalu.

Lokal, w którym zostali jedynie trzej pracownicy: menadżer, sprzątaczka i pomoc kuchenna, bez profesjonalnego kucharza trudno było sprawnie prowadzić. Tak naprawdę każdy z nich miał swój wkład w przygotowane potrawy. Nie zawsze wychodziło to restauracji na korzyść. Wkrótce pojawiły się także inne problemy, między innymi z płynnością finansową. Tomek zalegał pracownikom z wypłatami. Ratunkiem miała być zmiana dzięki Kuchennym Rewolucjom, ale nie wszystko poszło zgodnie z planem. 

Kuchenne Rewolucje — Restauracja Tasty — gdzie jest? 

Restauracja Tasty, która tym razem miała być poddana Kuchennym rewolucjom, znajduje się w Piekarach Śląskich, na północ od Katowic, w bardzo bliskim sąsiedztwie Bytomia oraz Chorzowa. Miejsce, do którego przybyła Magda Gessler to restauracji, która powstała kilka lat temu, a jej nazwa brzmi "Tasty".

Czytaj również: Nagrodzony felieton: "Kuchenne rewolucje"

Rewolucja, która miała się niczym szczególnym nie różnić od poprzednich, okazała się niezwykle trudna. Podczas wszystkich sezonów Kuchennych Rewolucji Magda Gesler widziała już wiele, niestety restauracja "Tasty" przyniosła zbyt dużo zaskakujących sytuacji. Zmiana zatrzymała się właściwie na poziomie nazwy lokalu, dla którego Magda Gesler zaproponowała ciekawą nazwę — Szynk pod Cycokiem. W międzyczasie pojawiło się jednak wiele problemów i wiele kontrowersyjnych sytuacji i komentarzy, nie tylko w mediach społecznościowych, ale i samej organizatorki rewolucji, Magdy Gessler. 

Kuchenne Rewolucje — Restauracja Tasty — czy rewolucja była udana?

Jak już wspominaliśmy, niestety, rewolucja w restauracji Tasty nie doszła do skutku. Największy z problemów pojawił się pod koniec odcinka, kiedy okazało się, że w kuchni nie było na czym gotować. W tym wypadku Magda Gessler nie miała jak przygotować kolacji na gości, a tym samym — dokończyć swojej rewolucji.

Czytaj również:  Kuchenne Rewolucje – Cafe Filiżanka. Czy kolejna rewolucja była udana?

Ten był tworzony w lutym tego roku. Tasty Restaurant & Pub w Piekarach Śląskich, bo tak brzmi pełna nazwa restauracji, została tak skomentowana przez Magdę Gessler:

....Dodam: to już po pierwszej kontroli i drugi dzień, gdzie powinnam wejść do teoretycznej posprzątanej kuchni. Tak to śmierdzi. Nie wiem, dlaczego nikt nie ma powonienia i ma to gdzieś. Częstują nas czymś takim i jeszcze biorą za to pieniądze - powiedziała Magda Gesler.

To nie były jedyne niepozytywne oceny znanej restauratorki. Rewolucja zatrzymała się na poziomie zmiany nazwy i tym samym, nie doszła do skutku. Finalnie odcinek jednak zostanie wyemitowany normalnie, zgodnie z planem. Jego emisja już dziś, 23 września 2021 roku, oczywiście na kanale TVN, o godzinie 21:30. 

Szynk pod Cycokiem/Restauracja Tasty – menu 

Zmiany w Kuchennych rewolucjach wiążą się ze zmianą lokalu, jego wyglądu, ale przede wszystkim zmianami menu, jakie proponuje Magda Gessler. W przypadku restauracji Tasty w Piekarach Sląskich do tego jednak nie doszło. Chociaż Magda Gessler zaproponowała pracownikom Szynku pod Cycokiem skromne menu, ostatecznie ani jedno danie nie wyszło z kuchni.

Czytaj również: Popularny talk-show „Miasto Kobiet” powrócił do TVN Style!

Dlatego też nie możemy napisać nic na temat menu w lokalu, nowej listy potraw, gdyż do takiej propozycji ze strony Magde Gesler, wcale nie doszło. Finałowa kolacja, która zwykle jest sukcesem, nie doszła do skutku. Nie można zatem odwiedzić restauracji Tasty, po jej Kuchennych rewolucjach, bo ich wcale nie było. 

Kuchenne Rewolucje - książki 

Kuchenne Rewolucje to program rozrywkowo-kulinarny, oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares. Jego prowadzącą jest Magda Gessler, polska restauratorka i osobowość telewizyjna, właścicielka i współwłaścicielka kilkunastu restauracji, malarka, felietonistka, autorka wielu książek o tematyce kulinarnej.

W jej dorobku znalazły się między innymi takie dzieła jak: Wielkanoc ze smakiem, Kuchenne rewolucje. Nowe przepisy Magdy Gessler, Kuchenne rewolucje. Przepisy Magdy Gessler, Kuchnia Polska Magdy Gessler. 

ziemniak

Serdecznie polecamy autobiografię Magdy Gessler o tytule Magda, która powstała przy współpracy z Dominikiem Limanowskim. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Ksi捫ka
Magda
Dominik Linowski1
Ok豉dka ksi捫ki - Magda

MAGDA Fascynuj帷a opowie嗆 o 篡ciu absolutnej królowej polskiej gastronomii i jednej z najbardziej znanych i wp造wowych Polek. Szczera i dotychczas...

dodaj do biblioteczki
Reklamy