La Bandida: Graciela zabija Ramiro. Co wydarzy się w 23 i 24 odcinka? 

Data: 2020-07-25 16:01:49 Autor: Patryk Obarski

La Bandida to popularna meksykańska telenowela, która przedstawia losy Gracieli Olmos. Co warto wiedzieć na temat 23 i 24 odcinka? 

Obrazek w treści

W ostatnich odcinkach La Bandida Graciela rozwinęła swoją znajomość z Tommym, a już niebawem postanowi rozmówić się z Ramiro. Co wydarzy się w 23 i 24 odcinku serialu? 

La Bandida – 23 odc opis

W 23 odcinku dochodzi do spotkania pomiędzy Gracielą a Ramirem. Wcześniej kobieta dowiaduje się, że narzeczony otrzymywał jej prywatną korespondencją, ale nie przekazywał jej. Jest zła na mężczyznę, dodatkowo Ramiro w kłótni oznajmia jej, że wiedział o planie zabójstwa Jose. W wyniku bójki Graciela strzela do Ramiro i zabija go. 

Czytaj także: "Dron" – do czego doprowadzi technologia? 

W tym samym czasie pojawiają się problemy w życiu Arturo. Simon zwalnia go z pracy gońca po tym, jak Adela próbowała zerwać zaręczyny. Młody mężczyzna pragnie za wszelką cenę związać się z maszynistką. 

Niebawem Graciela ponownie spotka się z przyjaciółką i Benjaminem, udowadniając, że nadal żyje. 

La Bandida – odc 23 gdzie obejrzeć? 

23 odcinek La Bandida zobaczyć będzie można w sobotę, 25 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Graciela jest w ciąży! Co wydarzy się w 22 i 23 odc La Bandida? 

Po premierze serialu w telewizji, produkcję zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl. 

La Bandida – odc 24 opis 

Co wydarzy się w 24 odc La Bandida? W nowym epizodzie produkcji dojdzie do rozwiązania ciąży Gracieli. Bandida rodzi dziewczynkę i postanawia nazwać ją swoim starym imieniem – Marina. Jednocześnie, Graciela zaczyna życie na nowo, znajdując pracę w teatrze, gdzie ma śpiewać. Niestety, musi rywalizować z pracującą już tam piosenkarką, która widzi w Gracieli konkurencję. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

W tym samym czasie dochodzi do zawiązania związku pomiędzy Adelą a Arturo. W wyniku tej relacji dziewczyna ostatecznie zrywa ze swoim szefem, Simonem, a Arturo daje kosza Leonor. Kobieta nie może pogodzić się z odrzuceniem i postanawia popełnić samobójstwo. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 24 odc? 

24 odc serialu będzie można zobaczyć już w niedzielę, 24 lipca. Produkcja wyemitowana zostanie w niedzielę, 26 lipca o godz. 20:15 na antenie telewizyjnej Jedynki. 

Czytaj także: Recenzja serialu "La Bandida". Czy warto zobaczyć?

Po premierze serialu w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w sieci – na platformie VOD Telewizji Polskiej.

La Bandida – książka

La Bandida powstało na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na losach Gracieli Olmos.

Zamiast tego polecić możemy inną książkę – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy najpotężniejszego bossa mafijnego w USA. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.