"La Bandida": Konflikt pomiędzy Tovarem a Gracielą. "La Bandida" odc 29 i 30 

Data: 2020-07-31 11:09:39 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Od lipca na antenie TVP 1 emitowana jest meksykańska telenowela La Bandida. Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można 29 i 30 odc serialu. 

Obrazek w treści

La Bandida to pochodząca z Meksyku produkcja, która przedstawia losy Gracieli Olmos, młodej kobiety, zmuszonej do szybkiego usamodzielnienia się. Co nowego warto wiedzieć na temat produkcji? 

La Bandida – opis 29 odc

Co wydarzy się w 29 odc La Bandida? W nowym epizodzie do pracy dla Gracieli dochodzą nowe panie do towarzystwa – Consuelo oraz Florecita. Kobiety są jak ogień i woda, jednak szybko znajdują wspólny język. 

Czytaj także: "La Bandida": Graciela trafia do więzienia. Co wydarzy się w 28 i 29 odcinku? 

Z kolei pojawia się coraz więcej problemów w życiu osobistym Gracieli. Narasta konflikt z  Tovarem, a córeczka Gracieli wybiera się do nowej szkoły – dla dziewcząt z wysoko postawionych rodzin. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 29 odcinek? 

Gdzie można obejrzeć 29 odcinek La Bandida? Nowy epizod wyemitowany zostanie na antenie TVP 1 w piątek, 31 lipca o godz. 20:35. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod pojawi się w sieci – na platformie vod.tvp.pl. 

La Bandida – opis 30 odc 

Co będzie dalej w La Bandida? W 30 odc serialu dochodzi do kolejnego spotkania Gracieli i Pedro. Mężczyzna musi odpracować dług, jaki zaciągnął wobec Gracieli – z tego powodu ściągnięty zostaje do domu La Bandidy, gdzie daje niezwykły występ. Graciela jest pod wrażeniem. Jednocześnie zmaga się z problemami rodzicielskimi – jej córka okazuje się być wyśmiewana przez szkolne koleżanki. 

Czytaj także: Harry Potter - ciekawostki 

W tym samym czasie Nimfa rozpoczyna naukę na uczelni, gdzie poznaje przystojnego Daniela. Z kolei Valentina zachodzi w ciążę z Antoniem, co potwierdza doktor Avila. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 30 odc? 

30 odc serialu La Bandida wyemitowany zostanie dopiero przez telewizyjną Jedynkę w niedzielę, 2 sierpnia o godz. 20:15. Brak emisji w sobotę spowodowany jest emisją filmów związanych z rocznicą Powstania Warszawskiego.

Po premierze odcinka w TV, nowy epizod zobaczyć będzie można też w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na prawdziwej historii Meksykanki, Gracieli Olmos. Niestety, nie istnieje książka, której fabuła odnosiłaby się bezpośrednio do wydarzeń z serialu. 

Zamiast tego możemy polecić wam powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy mafijnego bossa, będącego postrachem w USA.

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy