Pisarka, która stawia na dialogi. Zobaczcie spotkanie z Anną Szafrańską

Data: 2021-07-28 11:22:52 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Tessę, przyjaciółkę Alicji znanej ze ,,Spragnionych, by żyć", i Piotra, brata Eweliny opisanej w ,,Spragnionych, by kochać", połączył przypadek. I żadne z nich nie było z tego powodu zadowolone. Tessa chce przede wszystkim chronić przyjaciół, których uzależniony od narkotyków i alkoholu Piotr skrzywdził już wystarczająco. On jednak podjął walkę ze swoimi demonami i próbuje naprawić swoje życie. Czy Tessa może mu zaufać?

Z biegiem czasu okazuje się, że łączy ich więcej, niż chcieliby przyznać... Ale zanim będą mogli być razem, Piotr musi odkupić swoje błędy, a Tessa — przekonać przyjaciół, by mu wybaczyli. Tylko jak, skoro ona też ich okłamała...?

Spragnieni, by trwać to kolejna część bestsellerowej serii Spragnieni, by..., która ukazała się nakładem wydawnictwa Słowne z uczuciem! Anna Szafrańska w mistrzowski sposób opowiada o drugich szansach, darowanych długach i pragnieniu, by żyć pełną piersią. Przy okazji premiery książki, zapraszamy do wysłuchania rozmowy z autorką:

W czasie spotkania autorskiego, które odbyło się na kanałach serwisu Granice.pl, Anna Szafrańska zdradziła czytelniczkom i czytelnikom, o czym jest jej najnowsza książka, skąd czerpie inspiracje oraz jak tworzy swoje opowieści. Autorka przyznała, że sposób pisania jej książek jest dość specyficzny — pisząc kolejne rozdziały, zaczyna od dialogów, by dopiero później tworzyć warstwę narracyjną. Nie zabrakło także pytania o dalsze plany wydawnicze pisarki. 

Książkę Spragnieni, by trwać kupić można w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Spragnieni, by trwać
Anna Szafrańska4
Okładka książki - Spragnieni, by trwać

Kolejna część bestsellerowej serii Spragnieni, by...! Anna Szafrańska w mistrzowski sposób opowiada o drugich szansach, darowanych długach i pragnieniu...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo