"Łowca czarownic" – w trosce o cały świat

Data: 2020-06-19 14:37:50 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Jeśli lubicie filmy przygodowe z elementami fantasy – mamy dobrą wiadomość. Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można Łowcę czarownic.

Obrazek w treściFot. TVN / Monolith Films / x-news.pl

Łowca czarownic to pochodzący z 2015 roku film przygodowy z elementami fantastyki, który opowiada o losach tytułowego łowcy czarownic, który podejmuje się trudnego zadania – musi ochronić cały świat.

Łowca czarownic – opis

O czym dokładnie jest film Łowca czarownic? Produkcja przedstawia losy Kauldera. Przed wiekami mężczyzna należał do grona łowców czarownic – był jednym z wybrańców, którzy wzięli udział w walkach pomiędzy ludźmi a złymi czarownicami. To właśnie Kaulder w decydującej bitwie zabił królową czarownic, ochraniając przed zagładą całą ludzkość. Jego decyzja miała jednak konsekwencje – czarownica przed śmiercią przeklęła mężczyznę, rzucając na niego urok nieśmiertelności.

Od tej pory mężczyzna snuje się po świecie, wyłapując renegatów pochodzących z mrocznych czeluści, a próbujących dostać się do świata żywych. Niebawem mężczyzna przekonuje się, że jeden ze zbuntowanych łowców czarownic pragnie na nowo wskrzesić zabitą przez Kauldera złą królową.

Łowca ponownie musi podjąć trud i wziąć na swoje barki brzemię, jakim jest ocalenie całego świata.

Łowca czarownic – obsada

Kto wystąpił w filmie Łowca czarownic? W roli łowcy Kaulder wystąpił Vin Diesel.

W pozostałych rolach zagrali Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen oraz Julie Engelbrecht.

Łowca czarownic – gdzie zobaczyć?

Film Łowca czarownic wyemitowany zostanie w telewizji w sobotę, 11 czerwca 2022 roku o godzinie 20:00 w TVN Fabuła, w czwartek, 16 czerwca o 22:50 oraz w niedzielę na TVN Fabuła, 19 czerwca bieżącego roku o godzinie 20:00 na antenie TVN.

Czytaj także: "Cena wolności" – opis odcinka 9 i odcinka 10. 

Oprócz tego film dostępny jest także w ofercie serwisów VOD.

Łowca czarownic – opinie

Czy warto zobaczyć film Łowca czarownic? Opinie na temat produkcji są podzielone. Część widzów skrytykowała film jako nieautentyczny i przewidywalny, z drugiej strony – inni widzowie dzielili się w sieci pozytywnymi opiniami, pisząc, że produkcja ta sprawdza się jako lekkie kino rozrywkowe.

Czytaj także: "Wiedźmin" sezon 2 – wszystkie informacje

Jeśli zatem nie wymaga się zbyt wiele od produkcji, a liczy się na mile spędzony wieczór przy ciekawym filmie, można z całą pewnością wybrać Łowcę czarownic.

Łowca czarownic – książka

Film Łowca czarownic powstał na podstawie oryginalnego scenariusza stworzonego przez grupę scenarzystów – Cory’ego Goodmana, Matta Sazama oraz Burka Sharplessa. Oznacza to, że nie istnieje żadna książka, która nawiązywałaby bezpośrednio do fabuły tego filmu.

Jeśli jednak spodobała się Wam ta tematyka, możemy zaproponować inną książkę – Ostrze zdrajcy. Wielkie płaszcze. Publikacja opisuje kilku wojowników, dawniej należących do elitarnej grupy Wielkich płaszczy, najbliższych współpracowników króla. Teraz dawni wojownicy pracują jako najemnicy szlachciców. Niebawem Falcio i jego przyjaciele zostają bezpodstawnie oskarżeni o morderstwo. Muszą zrobić wszystko, by oczyścić się z zarzutów.

Książkę Ostrze zdrajcy. Wielkie płaszcze w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: filmy fantasy, filmy przygodowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Pokaż wszystkie recenzje