Lulii - brazylijska komedia romantyczna, kolejna propozycja od platformy Netflix

Data: 2021-09-25 11:04:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Odległą premierę na Netfliksie ma kolejna brazylijska filmowa opowieść, będąca romantyczną komedią. Jej tytuł to Lulli a jej premiera ma nastąpić w najparwdopodobniej dopiero w przyszły, roku. 

Obrazek w treści

Dokładnej daty premiery romantycznej komediowej produkcji Netfliksa, nie znamy. Wiemy jednak już o filmie dość sporo i chętnie się z tym z Wami podzielimy. Co zatem ma nam do zaoferowania kolejny pogodny film platformy Netflix?

Lulli – opis filmu 

Film Lulli to jak już wspominaliśmy produkcja brazylijska, będąca komedią romantyczną, której bohaterką jest młoda kobieta, ktore pewnego dnia doświadczy czegoś, co raz na zawsze odmienie jej życie, najbardziej skupione na karierze lekarki, dokładniej najlepszego chirurga na świecie. 

Czytaj również:  Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 września do 26 września 2021 roku

Opowieść koncentruje się na tytułowej Lulli, młodej i niezwykle ambitnej studentce medycyny, która postanawia osiągnąć życiowy sukces w chirurgii. Nikt nie jest w stanie jej przeszkodzić, nawet jej chłopak. Pewnego dnia zostaje porażona prądem przez urządzenie do rezonansu magnetycznego. Wtedy, z niewyjaśnionych przyczyn zaczyna słyszeć myśli innych ludzi. Do tej pory zamnięta na innych, nauczy się słuchać i wykorzystywać tę wiedzę. 

Lulii – obsada filmu

Film Lulii to produkcja brazylijska, w której w głównej roli Larissa Manoela, którą możemy oglądać w innej produkcji Netfliksa, o tytule Pamiętniki studentek z wymiany.

Czytaj również: Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny - romantyczna komedia dla młodzieży debiutuje na Netflix

W pozostałych rolach: Sérgio Malheiros, Yara Charry, Amanda de Godoi, Vinicius Redd, Nicholas Ahnert oraz Paula Possani.

Lulii – gdzie obejrzeć film

Film Lulii to produkcja, która swoją premierę będzie mieć, jako oryginalna produkcja Netfliksa, właśnie na ten platformie. Niestety premiera filmu jest jeszcze odległa i najprawdopodobniej komedii Lulli nie będziemy mogli obejrzeć w tym roku. 

Lulii– opinie o filmie

Film Lulli to kolejna komedia romantyczna, więc zaciekawi zapewne osoby lubiące ten właśnie gatunek, słodkich, pogodnych i nie wymagających produkcji. 

Czytaj również: Karnawał – komedia w karnawałowym stylu, z dzisiejszą premierą na Netflix

To także dzieło filmowe, w którym znajdziemy elementy produkcji medycznych, więc jeśli lubicie filmy o takiej tematyce, to Lulli może przypaść Wam do gustu.  

Lulii – książki

Film Lulli to produkcja oparta na własnym, autorskim scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje powieść, czy inna forma literacka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Subtelny nos Lilli Steinbeck, której autorem jest Steinfest Heinrich

Książkę "Subtelny nos Lilli Steanbeck” można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje