Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 19 września do 26 września 2021 roku

Data: 2021-09-19 10:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Netflix zaczyna nowy tydzień kolejnymi premierami. Zapraszamy zatem na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych owej platformy, które debiutują w najbliższych tygodniu. Przyjrzyjmy się zatem co właśnie debiutuje na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 19-26 września na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W ofercie platformy zarówno produkcje filmowe, ale także sporo seriali.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 13 do 20 września.

Kolejny tydzień na Netflix zaraz się rozpocznie, wraz z kolejnymi premierami. W tym tygodniu możemy liczyć na kolejny serial grozy od Flanagana, na intrygujący film komediowy czy kolejną produkcję dla młodzieży. Zapraszamy także do sprawdzenia tego co jeszcze debiutuje we wrześniu na Netflix. Nie zapomnijcie także o kinowych premierach

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 19 do 26 września 2021.

Wtargnięcie - premiera 22 września 2021 roku

Zaczynamy od kolejnej propozycji grozy, jaka debiutuje na Netflix, w postaci utrzymanego w napięciu thrillera. Młode małżeństwo przeprowadza się do niewielkiego miasteczka, gdzie wybudowali swój wymarzony dom. Niestety pewnej nocy ich mir domowy zostaje zakłócony przez grupę mężczyzn. Meżowi udaje się łatwo z nimi rozprawić, a atak traktuje jak coś zupełnie zwykłego. Dziwne jego zachowanie budzi w kobiecie pewne podejrzenia. Zaczyna więc poszukiwać prawdy, wkrótce odkrywając zaskakujące i przerażające fakty. 

Jaguar (sezon 1) - premiera 22 września

Hiszpański dramat, serial łączący akcję i elementy przygodowe, którego akcja rozgrywa się w latach 60-tych ubiegłego wieku. Bohaterką opowieści jest ocalała z Holokaustu kobieta. Pewnego dnia dołącza do grupy agentów. Ich zadaniem jest wyłapywanie ukrywających się nazistów, którzy po wojnie uciekli i ukrywają się w Hiszpanii. 

Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny - premiera 22 września 2021 roku

Tym razem brazylijski film dla młodzieży, o romantycznym przesłaniu, który opowiada o bardzo inteligentnej, ale nieporadnej nastolatce o imieniu Tete. Dziewczyna zaczyna właśnie naukę w nowej szkole. Mająca problemy towarzyskie szesnastolatka, postanawia, że zrobi wszystko, by tym razem została zaakceptowana. Przeszkodą w jej planach będzie klasowa królowa. 

Bad Boys for Life - premiera 23 września 2021 roku

Jedna z niezwykle popularnej części komediowych filmów akcji, w klimacie kryminalnym, której bohaterami są dwaj policjanci, Marcus oraz Mike, pracujący i żyjący na codzień w Miami. Jeden z nich, Marcus właśnie wybiera się na emeryturę. Niestety plan odpoczynku zostaje zniweczony przez kartel narkotykowy, który zamierza zabić jego partnera, Mike'a. Przyjaciel zamierza mu oczywiście pomóc. 

Je Suis Karl - premiera 23 września

Kolejny film w tygodniowych premierach Netfliksa to dramat, skupiający się na kobiecie, która podstępem zostaje wciągnięta do terrorystycznej grupy, która kiedyś zabiła jej rodzinę. Nieświadoma swojego niewłaściwego kroku, niebawem odkrywa, że są oni winni zamordowania jej bliskich. 

Bangkok Breaking (sezon 1) - premiera 23 września

Kolejna serialowa produkcja, tym razem serial kryminalny z Tajlandii. Utrzymana w konwencji mrocznego thrillera, trzymająca w napięciu historia młodego mężczyzny, który pragnąc przetrwać w pełnym przestępstw Bangkoku, postanawia wstąpić do służb ratunkowych. Wtedy to, zupełnie przypadkiem odkrywa wielki, zagrażający całemu miastu, spisek. 

Nocna msza (sezon 1) - premiera 24 września

Kolejna serialowa produkcja od Mike'a Flanagana, mającego na swoim koncie kilka serialowych i filmowych produkcji również dostępnych na platformie Netflix. Tym razem reżyser zabiera widzów do małego miasteczka, położonego na wyspie Crockett Island, w którym żyją bogobojni, ale i nie zapominający grzechów mieszkańcy. Pewnego dnia w miasteczku pojawia się charyzmatyczny młody ksiądz. Wraz z jego przybyciem, mieszkańcy zaczynają doświadczać cudownych, ale i przerażających wydarzeń. 

Szpak - premiera 24 września 2021 roku 

Uczuciowy, pogodny, ale i wzruszający film. Zobaczmy w nim, w dość nietypowej dla siebie roli Mellissę McCarthy. W komediodramcie Szpak gra ona kobietę próbującą pogodzić się z wielką życiową stratą. Pewnego dnia w jej ogrodzie pojawia się bardzo uparty ptak, tytułowy szpak. Zmaga się nie tylko z nim, ale i z mężem, nie umiejącym odnaleźć się w życiu. 

Blood Water (sezon 2) - premiera 24 września 2021 roku

Drugi sezon południowoafrykańskiego sensacyjnego serialu dla młodzieży. W kolejnej serii tego trzymającego w napięciu serialu wraca temat poszukiwania prawdy, a wydarzenia nabierają tempa. Tym razem Puleng zachęca Fiks do poważniejszego zastanowienia się nad pewną trudną sprawą. Pojawiają się nowi sprzymierzeńcy, ale nie brakuje także wrogów. 

Szajka (sezon 1) - premiera 24 września

Serial dla widzów lubiących mocne kryminalne historie. W kolejnej francuskiej produkcji na Netfliksie, poznajemy pewnego złodzieja o imieniu Mehdi. Przejdzie mu chronić swoją rodzinę przed baronem narkotykowym. Razem ze swoim gangiem drobnych przestępców, rozpoczynają niezwykle brutalną walkę. Stawką jest życie albo śmierć. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje