reklama

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 17 do 24 września 2021 roku

Data: 2021-09-17 10:10:02 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień września to zupełnie nowe kinowe premiery. Tym razem na widzów czeka nieco większy i bardziej różnorodny repertuar i w kinach zobaczymy filmy w wielu gatunkach.  Zapraszamy do lektury przeglądu premier kinowych na nadchodzące dni!

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 17 do 24 września 2021 roku [jpg]

  • Od 17 do 24 września do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • W nowym tygodniu dwie głośne polskie premiery. 
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery z ubiegłego tygodnia.

Nowy tydzień w kinach zaczyna się nowymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 17 do 24 września 2021 roku

Aida - premiera 17 września

Zaczynamy od międzynarodowego dramatu o polskim tytule Aida. Narodzona i nominowana m.in. do Oscara filmowa produkcja to historia rozgrywająca się w Bośni i Hercegowinie. Pewnego dnia do  Srebrenicy wkraczają serbskie wojska. Bohaterką tej dramatycznej opowieści jest pracująca dla ONZ tłumaczka, tytułowa Aida. Kobieta za wszelką cenę będzie próbowała ocalić swoją rodzinę przed śmiercią. 

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje – premiera 17 września 2021 roku

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje, pierwsza z polskich produkcji, które będą miały swoją premierę w tym tygodniu. Jest to opowieść oparta na prawdziwych wydarzeniach skupiająca się na ciekawych momentach z życia Zdzisława Najmrodzkiego, legendy przestępczego półświatka, który w czasach PRL regularnie przechytrzał polskie władze. Przestępca, którego kochały kobiety, a mężczyźni podziwiali, wymykał się wymiarowi sprawiedliwości, nie dając się złapać aż 29 razy. 

Jestem Greta - premiera 17 września 2021 roku

Jestem Greta to dokument koncetrujący się wokół postaci piętnastoletniej Grety Thunberg, nastoletniej aktywistki ekologicznej, która w sierpniu 2018 roku pod szwedzkim parlamentem rozpoczęła swój strajk w obronie klimatu. W produkcji ukazana zostaje droga, jaką przemierzyła. 

Mała Wielka Stopa 2: W rodzinie siła - premiera 17 września 2021 roku

Animowane komedia Mała Wielka Stopa: W rodzinie siła to kolejna część opowieści dla najmłodszych, w której powracamy do Adama. Chłopak dopiero co dowiedział się, że jego zaginiony przed laty tata to tak naprawdę, a teraz przekonuje się, że także on sam posiada niezwykłe zdolności odziedziczone po dawnym przodku. W nowej części Adam wyrusza na poszukiwanie swojego ojca. Po drodze spotka go wiele przygód, z którymi będzie musiał sobie poradzić.

A-ha - premiera 17 września 2021 roku

A-ha to filmowa historia jednego z najbardziej popularnych zespołów grających muzykę pop. Film skupia się na ukazaniu kariery trzech młodych mężczyzn, którzy zapragnęli spełnić swoje marzenia i zostać gwiazdami muzyki pop. 

Wyszyński - zemsta czy przebaczenie - premiera 10 września 2021 roku

Film Wyszyński. Zemsta czy przebaczenie to dramat biograficzny, który koncetruje się na wojennej historia księdza Wyszyńskiego, mianowanego kapelanem oddziału na terenie Puszczy Kampinoskiej. Ksiądz działa pod pseudonimem "Radwan III" i szerzy wiarę w najtrudniejszych czasach.

Pan Patyk i morski potwór - premiera 17 września 2021 roku

Pan Patyk i morski potwór to kolejna propozycja dla całej rodziny, tym razem oparta na książce Julii Donaldson, o tytule Pan Patyk. W produkcji Pan Patyk i morski potwór udajemy się na cudowne wakacje na malowniczą i magiczną wyspę. Okazuje się, że liczne przygody, morskie potwory, dziwne urządzenia i ludzie potrzebujący pomocy to nie wszystko, czeka na odwiedzających wyspę. Pan Patyk znajduje także przyjaciół - nieustraszoną Eddy i samozwańczego eksperta do walki z potworami o imieniu Blegen. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje