Mayday – Niezwykłe życie, niezwykłego taksówkarza... bigamisty!

Data: 2020-10-03 19:12:23 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Mayday" to polski serial bazujący na popularnej sztuce teatralnej oraz hicie filmowym, której rozwinięcie zobaczymy w telewizji za sprawą formuły mini serialu składającego się z czterech odcinków. Kim jest Janek Kowalski i czemu jest wyjątkowy?

Obrazek w treścifot. Kino Świat

"Maydayto polski serial będący rozwinięciem popularnego filmu kinowego, stanowiącego adaptację udanej sztuki filmowej. Z gwiazdorską obsadą ujrzeć możemy rozszerzenie wątków nietypowej, humorystycznej formuły i fabuły gwarantującej wielką porcję zabawy.

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Mayday?

Mayday – opis, o czym jest serial?

Główny bohater serialu, Janek Kowalski to teoretycznie zwykły taksówkarz, który prowadzi udanej życie małżeńskie... z dwiema kobietami - Basią oraz Marysią, które nie zdają sobie sprawy ze swojej egzystencji. W bezkompromisowy sposób mężczyzna stara się prowadzić podwójne, a niekiedy potrójne życie, w którym niezwykle istotny jest także przyjaciel Staszek. 

Lawirowanie staje się z dnia na dzień coraz cięższe, w wyniku czego obserwujemy lawinę zabawnych sytuacji.

Czytaj także: Emily w Paryżu - recenzja serialu

Jakby tego było mało, za mężczyzną podąża podejrzliwy inspektor policji, pojawia się także mafia domagająca się zwrócenia walki, wypełnionej masą pieniędzy... a to dopiero początek szalonych przygód Janka!

Mayday – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

Mayday można zobaczyć od godziny 20:00 za pośrednictwem anteny głównej stacji Polsat, gdzie pojawią się 4 odcinki, dostępne równolegle na platformie strumieniowej ipla, gdzie otrzymamy większą swobodę w kwestii możliwości obejrzenia poszczególnych epizodów.

Sezon 1:

Mayday – 2 sezon?

Miniserial może się okazać intrygującym początkiem dla szerszej serii, opartej o sukces Mayday, który zdążył już pojawić się na parkiecie teatru oraz w salach kinowych, zatem istnieje mini serialu może się okazać intrygujące chociażby w postaci rozwinięcia losów niektórych postaci pobocznych.

Mayday - zwiastun

Rozszerzenie przygód Janka możemy poznać poprzez emitowane po sobie dwa odcinki serialu na głównej antenie telewizji Polsat. Serial dostępny jest także poprzez platformę ipla.pl.

Mayday – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Mayday" po raz pierwszy zostanie wyemitowany na stanie stacji Polsat w sobotę 3 października 2020 roku od godziny 20:00 wraz z dwoma pierwszymi odcinkami. Kolejne dwa zostaną wyemitowane tydzień później, to jest 10 października 2020 roku, również o 20:00 i 21:00. Serial dostępny jest także poprzez platformę ipla.pl.

Najbliższa emisja formy filmowej odbędzie się w sobotę, 5 marca o 21:20 na TVNie.

Mayday – książka

Serial Mayday stanowi rozwinięcie filmowej adaptacji historii znanej z desek teatru, gdzie widzowie mogli delektować się oryginalną, zabawą opowieścią o nietypowym taksówkarzu-cwaniaczku, któremu los sprzyja przez długi... zbyt długi czas.

Być może po seansie zainteresuje Was utrzymana w innym klimacie powieść Bigamiasta, Mary Turner Rhomson.

Książkę Bigamista kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje