Quantcast

"Mayday": Mafia przybyła do Janka po swoją ! Co wydarzy się w 1 i 2 odc Mayday?

Data: 2020-10-03 17:36:30 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Serial Mayday to kolejna produkcja bazująca na kinowym hicie oraz udanej sztuce teatralnej, prezentujący losy Jacka Kowalskiego, taksówkarza prowadzącego bigamiczny związek małżeński. Czy taki związek można utrzymać w tajemnicy przed dwoma żonami? Co czeka fanów w odcinkach 1 i 2 odc Mayday?

Obrazek w treści 

Mayday to miniserial powstały na bazie sztuki teatralnej oraz kinowego hitu, który po raz pierwszy można ujrzeć w telewizji.

Mayday – opis 1 odc

Co wydarzy się w 1 odcinku Mayday? Janek Kowalski to nieteoretycznie zwykły, spokojny taksówkarz, który prowadzi... podwójne życie! Jako bigamista ma dwie żony, które nie mają pojęcia o sobie nawzajem. Basia w Warszawie oraz Marysia pod miastem wciąż nie mogą się oprzeć urokowi przystojnego mężczyzny.

Piękne życie może trwać tylko i wyłącznie w przypadku utrzymania całej sytuacji w całkowitej tajemnicy.

Czytaj także: Co nowego na HBO GO w październiku? Premiery filmów i seriali

Pewnego dnia mężczyzna zostaje pobyty, a zamknięcie w szpitalu może sprawić, że sekret zostanie zniweczony. Do tego dochodzi także śledztwo prowadzone przez inspektora Piotrowskiego, który niezwykle dociekliwie poszukuje prawdy i zadaje niewygodne pytania.

Ratunkiem dla Janka okazuje się kolega Staszek, który wspiera przyjaciela w niezwykle nie komfortowej sytuacji.

Mayday – gdzie obejrzeć 1 odc?

Gdzie można zobaczyć 1 odcinek Mayday? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w sobotę, 2 października na antenie Polsat od godziny 20:00.

Czytaj także: Rząd szykuje się na katastrofę. Fragment książki „Pokolenie Z"

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy ipla.pl.

Mayday – opis 2 odc

Co stanie się w 2 odc Mayday? Policjant został oszukany, jednakże nie poprzestanie w poszukiwaniu prawdy. Janek musi udać się do Rozalina, gdzie musi skutecznie i uniknąć jednej z żon, by móc następnie odwiedzić drugą z nich bez problemu w jej domu. Zdradzenie, że został pobity zdecydowanie nie mu nie pomaga.

Już rozpoczyna się gra kłamstw, która staje się niezwykle trudna do osiągnięcia. Po raz kolejny mężczyzna może liczyć na niezawodnego Staszka, który po raz kolejny ratuje go z trudnej sytuacji.

Czytaj także: Po 48 latach czytelnik zwrócił książki do biblioteki

Staszek chciałby jednak poznać Baśkę, w związku z czym obaj postanawiają ją odwiedzić oraz uspokoić ją w związku z jego problemami. W taksówce pozostawił torbę z pieniędzmi klienta Janka, którą gubi... co przyciąga uwagę jej właścicieli,. którą są przedstawiciele mafii.

Ci pojawiają się w mieszkaniu mężczyzny, gdzie domagają się zwrotu środków, na szczęście jednak po raz kolejny do gry wchodzi Staszek!

Mayday – gdzie obejrzeć 2 odc?

Gdzie można zobaczyć 2 odcinek Mayday? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w sobotę, 2 października na antenie Polsat od godziny 21:00.

Czytaj także: Emily w Paryżu – Miasto mody, szczęścia i wielkich szans!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie ipla.pl.

Mayday – książka

Serial Mayday bazuje na historii zarysowanej zarówno w sztuce teatralnej jak również w filmowym hicie, który pokochali widzowie w całej Polsce. Tym razem w formie mini serialu ujrzymy rozszerzenie niektórych wątków oraz dopracowanie popularnej opowieści. Być może po seansie zainteresuje Was utrzymana w innym klimacie powieść Bigamiasta, Mary Turner Rhomson.

Książkę Bigamista kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Opowieść Północna
Szymon Krug
Opowieść Północna
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Pokaż wszystkie recenzje