Emily w Paryżu – Miasto mody, szczęścia i wielkich szans!

Data: 2020-10-01 18:05:11 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Emily w Paryżu" to nowy serial autorski platformy Netflix, zabierający widzów z tytułową Emily z Chicago do Paryża, gdzie młodsza menadżerka rozwinie swoje skrzydła w świecie mody, romansów oraz miłości znajdującej się w powietrzu!

Obrazek w treści Emily w Paryżu – Miasto mody, szczęścia i wielkich szans! [jpg] 

"Emily w Paryżuto nowy serial Netflixa prezentujący historię młodej Amerykanki przybywającej do stolicy Francji, gdzie kobieta poszukuje na miejscu nowych wyzwań, szansy, sukcesu oraz... miłości, której w tym mieście słynnym z mody i uczuciowości nie brakuje!

Co dokładnie wiadomo na temat serialu Emily w Paryżu?

Emily w Paryżu – opis, o czym jest serial?

Tytułowa bohaterka jest młodą, ambitną dyrektorką działu marketingu w Chicago, snując marzenia o wykonaniu kolejnym kroku w swojej karierze. Ten nagle niespodziewanie się pojawia, wobec czego kobieta może spełnić swoje marzenie, jednocześnie zamieszkując w Paryżu.

Na miejscu kobieta dla swojej firmy musi przeprowadzić wielką akcję marketingową, skupiając swoje działania głównie w mediach społecznościowych, dostosowując do tego wiele działań prowadzonych w innych sferach przedsiębiorstwa.

Czytaj także: Emily w Paryżu - recenzja serialu

We Francji kobieta przeżywa wiele nowych przygód i wyzwań służbowych, krok po kroku rozszerzając swoje relacje z zupełnie nowymi przyjaciółmi z pracy. Na miejscu młoda dziewczyna korzysta z uroków miasta, w którym na każdym kroku czekają na nie uczucia, którym chętnie się podda, poszukując dla siebie prawdziwej miłości.  

Emily w Paryżu – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat wszystkich odcinków tego serialu? Poszczególne epizody omawiamy w naszych specjalnych artykułach:

Emily w Paryżu już od jutra, 2 października 2020 roku będzie dostępny do zobaczenia w cenie abonamentu z pełną serią 10 odcinków, które będziemy mogli zobaczyć natychmiast na platformie Netflix, mogąc swobodnie spędzać czas z tę propozycją.

Sezon 1:

  • Odcinki 1 - 10 

Przeczytaj także: Co nowego na Netfliksie w październiku? Premiery filmów i seriali

Emily w Paryżu – 2 sezon?

Netflix stosuje bardzo ostrą strategię dotyczącą opracowywania kolejnych sezonów poszczególnych seriali. W przypadku udanego początku pierwszego serialu drugi sezon będzie praktycznie pewny, natomiast dopiero po nim stanie się jasne czy marka doczeka się trzeciego oraz kolejnych epizodów.

Emily w Paryżu - zwiastun

Przygody Emily będziemy mogli poznać w pełni natychmiast ze względu na udostępnienie całego serialu w ramach emisji premierowej oraz stałego dostępu do treści przez dłuższy czas.

Emily w Paryżu – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Emily w Paryżu" będzie dostępny od 2 października 2020 roku od godziny 9:00 z całym pierwszym sezonem serialu, na którym ma się złożyć 10 odcinków. Wszystko będziemy mogli obejrzeć w całości od momentu udostępnienia serii za pośrednictwem platformy Netfilx.

Emily w Paryżu – książka

Serial Emily w Paryżu to nowa autorska historia starająca się skorzystać z różnych źródeł inspiracji związanych z modą, filmami o miłości, Paryżu oraz opowieści, które na przestrzeni wielu lat cieszyły się wielką popularnością. Przykładem tego zjawiska był w Polsce serial BrzydUla.

Być może po seansie zdecyduje się zakupić książkę Mój Paryż, Alessandry Mattanza.

Książkę Mój Paryż kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Paderborn
Remigiusz Mróz
Paderborn
Fałszywa królowa
Mateusz Fogt
Fałszywa królowa
Między nami jest Śmierć
Patryk Żelazny
Między nami jest Śmierć
Miłość szyta na miarę
Paulina Wiśniewska
Miłość szyta na miarę
Zagraj ze mną miłość
Robert D. Fijałkowski ;
Zagraj ze mną miłość
Ktoś tak blisko
Wojciech Wolnicki (W. & W. Gregory)
Ktoś tak blisko
Serce nie siwieje
Hanna Bilińska-Stecyszyn ;
Serce nie siwieje
The Paper Dolls
Natalia Grzegrzółka
The Paper Dolls
Słowa wdzięczności
Anna H. Niemczynow
Słowa wdzięczności
Pokaż wszystkie recenzje