"Mi這嗆 i medycyna": Ojciec Anny szanta簑je j! Co si zdarzy w 9 i 10 odc 2 sezonu serialu?

Data: 2021-05-11 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Miłość i medycyna w dalej rozwija losy ulubionych bohaterów w ramach drugiego sezonu, otwierając przed widzami wiele problemów Anny. Co jeszcze się stanie w 9 i 10 odcinku Miłość i medycyna?

Obrazek w treści

Miłość i medycyna to duński serial z 2018, emitowany w tygodniowym, wieczornym paśmie TVP 2 już za sprawą drugiego sezonu. Co czeka widzów w pierwszych odcinkach?

Miłość i medycyna – opis 9 odc

Co wydarzy się w 9 odc Miłość i medycyna? Pomimo obietnicy Erika, niestety Anna nie otrzymała od niego żadnego listu. W pracy kobieta opiekuje się położnicą posiadającą spore problemy z wykarmieniem dziecka piersią. Nowa pacjentka, Tove to związkowa działaczka, opowiadająca o metodach działaniach, aby zakładać tego typu grupy mające dbać o dobro pracowników.

Bjorn zaprzyjaźnia się z pacjentem, natomiast pojawienie się członka rodziny u pana Clementa powoduje, że ten zmienia swoje nastawienie i opinię o chorym.

Czytaj także: Recenzja serialu „Miłość i medycyna”. Duńczycy robią to dobrze

Rodzice naszego Bjorna pragną pojawić się u niego w ramach wizyty, a Bent... wpada w wielkie kłopoty z nadużyciem alkoholu. To przekłada się następnie na problemy z jego pacjentami i stanem pracy naukowej. Christianowi zdarza się zignorować Lis oraz jej otwarcia się z uczuciami. Mężczyzna chce pozyskać serce Anny.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 9 odc?

Gdzie można zobaczyć 9 odcinek Miłość i medycyna? Siódmy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 11 maja na antenie TVP 2 od godziny 21:50.

Czytaj także: "Miłość i medycyna": Bent wpada w tarapaty.... Co się zdarzy w 8 i 9 odc 2 sezonu serialu?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Miłość i medycyna – opis 10 odc

Co stanie się w 10 odc Miłość i medycyna (4 odcinek 2. sezonu)? Bent powraca z rozbitą głową, a Nina w trakcie opatrywania głowy prosi go o zaprzestanie picia. Lista opiekuje się małą Jette, która nie chce powrócić do sierocińca. Kobieta prosi Christiana, aby wstrzymał wypis i dać czas na odnalezienie rodziny zastępczej.

Anna dowiaduje się, że spawacz z uszkodzonym wzrokiem pracuje w fabryce Rosenfeld i Syn. W tym czasie ojciec Anny jest przeciwny jej zrzeszeniu uczniowskiemu, postanawia ją szantażować i wymusić wycofanie się.

Czytaj także: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły – Jack Sparrow chce odzyskać swój wyjątkowy okręt!

Inny pacjent stara się namówić spawacza, aby ten zdecydował się obstawić mecz piłkarski w ramach totalizatora.

Miłość i medycyna – gdzie obejrzeć 10 odc?

Gdzie można zobaczyć 10 odcinek Miłość i medycyna? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w środę, 12 maja 2021 roku od godziny 21:50 na antenie kanału drugiego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Igrzyska Śmierci – powrót do Panem

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Miłość i medycyna – książka

Serial Miłość i medycyna bazuje na własnym scenariuszu, mającym zapewnić spojrzenie na historię w lekkim, komediowym stylu. Po seansie być może będziecie mieli ochotę na zapoznania się z książką (niepowiązaną) o tym samym tytule Miłość i medycyna.

Książkę Miłość i medycyna kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesi帷a
Skr璚ona historia
Jakub Ostrom璚ki
Skr璚ona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Stra積ik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Stra積ik Klejnotu
Kr鏊 Myszy
Zuzanna Orli雟ka
Kr鏊 Myszy
Cienie Pary瘸
Paulina Kuzawi雟ka
Cienie Pary瘸
Poka wszystkie recenzje