Miłość i nadzieja - nowy turecki serial TVP zamiast Zakazanego owocu!

Data: 2024-07-10 16:57:27 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Miłość i nadzieja – tak brzmi tytuł nowego tureckiego serialu, który zastąpi Zakazany owoc". Premiera nowego serialu odbędzie się już w przyszłym tygodniu na antenie TVP 2. Co warto wiedzieć o produkcji? O czym dokładnie będzie serial? Ile będzie miał odcinków? Poznajcie szczegóły już teraz!

Miłość i nadzieja kadr z serialufot. kanald.international

Od kilku tygodni jednym z najgorętszych tematów wśród fanów tureckich seriali był wątek nowego serialu, który zastąpi Zakazany owoc. Przypomnijmy, że opowieść o Yildiz i Kumru kończy się finałowym odcinkiem 17 lipca 2024 r. Dzień później na antenie TVP 2 zadebiutuje nowa produkcja - utrzymywany dotąd w tajemnicy serial Miłość i nadzieja.

Miłość i nadzieja - opis

O czym będzie serial Miłość i nadzieja? Produkcja przedstawia losy Zeynep – młodej dziewczyny, która pełna jest ambicji i marzeń. Młoda kobieta planuje rozpocząć karierę na uniwersytecie, gdyż chce zostać prawniczką. Jej życie załamuje się jednak w momencie, gdy na jaw wychodzi, że matka Zeynep, Gönül, zamordowała człowieka. Mimo że zrobiła to w obronie własnej, trafia do więzienia, lecz nie zapomina o swojej córce. Prosi swego prawnika, by ten przyjął ją do swojego domu, zaopiekował się nią i pomógł w pierwszych krokach w prawniczej karierze.

Zeynep nie ma pojęcia, że prawnik, który podejmuje się obrony matki, tak naprawdę jest jej ojcem. W nowym mieście – wielkim Stambule – poznaje przystojnego Ege, w którym z wzajemnością się zakochuje. Nie spodziewa się jednak, jak wiele przeszkód stanie na drodze do jej miłości.

Miłość i nadzieja - ile odcinków?

Serial Miłość i nadzieja produkowany jest od 2022 roku, a zdjęcia do serialu już się zakończyły. Na ten moment nowy serial turecki na TVP liczy łącznie 285 odcinków, z czego każdy z nich trwa około godziny.

Jak wiadomo, w Polsce odcinki serialu Miłość i nadzieja podzielone zostaną w nieco inny sposób – będą trwały około 45 minut, więc finalnie powinniśmy zobaczyć ponad 300 odcinków nadchodzącej produkcji.

Miłość i nadzieja - kiedy w tv?

Premiera serialu Miłość i nadzieja w polskiej telewizji zaplanowana została na 18 lipca 2024 r. Serial Miłość i nadzieja zadebiutuje na antenie telewizji TVP 2 o godz. 17:15 i emitowany będzie od poniedziałku do piątku.

Poniżej prezentujemy harmonogram emisji serialu:

  • odc. 1 - 18.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 2 - 19.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 3 - 22.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 4 - 23.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 5 - 24.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 6 - 25.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 7 - 26.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 8 - 29.07.2024 r. godz. 17:15
  • odc. 9 - 30.07.2024 r. godz. 17:15

Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy także streszczenie pierwszych odcinków z serialu. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w pierwszych dwóch odcinkach, koniecznie zapoznajcie się z naszym artykułem: Miłość i nadzieja - o czym będą pierwsze odcinki serialu?.

Miłość i nadzieja - obsada

Kto wystąpił w serialu Miłość i nadzieja? W rolach głównych pojawiła się Eda Elif Başlamışlı grająca Zeynep, Furkan Okumuş wcielający się w jej kochanka, Ege, oraz Özgür Kaymak, która zagrała matkę głównej bohaterki.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Zafer Demircan, Pinar Kankiliç, Hülya Aydin oraz Serap Önder. Więcej na temat poszczególnych bohaterów serialu możesz przeczytać w poświęconym im artykule na łamach naszego serwisu: Miłość i nadzieja - kto jest kim? Bohaterowie nowego tureckiego serialu TVP 2.

Miłość i nadzieja - czy ten serial jest fajny?

Tak, Miłość i nadzieja to produkcja, na którą z całą pewnością warto czekać. Zwłaszcza, jeśli lubi się inne seriale tureckie emitowane na antenie TVP - takie jak Złoty chłopak czy Dziedzictwo. Nowy serial to zupełnie nowa fabuła, przynosząca widzom sporą odmianę.

Więcej na temat seriali telewizyjnych i nowości ze świata kina oraz książki przeczytacie na łamach serwisu Granice.pl – portalu poświęconemu popkulturze.

 

Tagi: seriale tureckie, seriale tvp, aktualności telewizyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje