"Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 18 i 19 odcinku? Streszczenie serialu

Data: 2021-11-23 09:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Miłość w czasach wojny, tym razem zaprezentuje widzom przyjście na świat syna Raquel, a także plan Fidela oraz Julii, pragnących udać się do Malagi. Sprawdzamy co zdarzy się w 18 i 19 odc.?

Obrazek w treści 

Miłość w czasach wojny to serial, który kilka lat temu miał swoją premierę na platformie internetowej Netflix. Teraz można go oglądać także na antenie TVP 2.

Miłość w czasach wojny - opis 18 odcinka serialu

W osiemnastym odcinku doszło do ataku samotnego strzelca na szpital. Kontratak postanawiają przeprowadzić Andrés oraz Fidel. Jeden z nich pragnie przy okazji wzbudzić zazdrość Veronici Glorii, zmuszając, ją by poszedł z nią na randkę. Andrés chce już oficjalnie zerwać związek z Julią i godzi się na przeniesienie go do Madrytu. Tuż przed wyjazdem wręcza księżnej raport. Ma nadzieję, że ta spokojnie odkryje prawdę.

Kobieta zaś kontaktuje się z pułkownikiem, a także negocjuje z generałem Ibarrą. Dowódca daje do zrozumienia, że zagłębianie się w ten temat, źle się skończy. 

Przeczytaj także: "Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 16 i 17 odcinku? Streszczenie serialu

Magdalena powraca do Melilli, ale nie zdobędzie tam pracy, bo na księżną naciska zarówno królowa, jak i cała jej rodzina. Dochodzi do rozstania się Fidela i Susany. Ten chce wyjechać na Półwysep w towarzystwie ukochanej Julii.

Miłość w czasach wojny odc. 18 - kiedy premiera? 

Gdzie obejrzeć 18 odcinek Miłości w czasach wojny? Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 23 listopada o godz. 21:55 na antenie TVP 2. 

Przeczytaj także: "Miłość w czasach wojny" - co wydarzy się w 17 i 18 odcinku? Streszczenie serialu

Widzowie, którzy nie zdążą na telewizyjną emisję, będą mogli zobaczyć ją ponownie w sieci na platformie Netflix, gdzie serial nosi tytuł W czasach wojny

Miłość w czasach wojny - opis 19 odcinka serialu

Na świat przychodzi syn Raquel, który nie jest wcześniakiem. Luis jest przekonany o tym, że to nie on jest ojcem. Fidel oraz Julia chcą udać się do Malagi, wspólnie ustalając spotkanie w porcie. Mężczyzna jednak nie zjawia się tam. Susana w desperacji pragnie odebrać sobie życie....

Ostatecznie zostaje zabrana do szpitala, gdzie szybko przeprowadzona zostaje operacja. Manuela pragnie zatrzymać Fidela przy córce, deklarując że także Susana jest w ciąży!

Przeczytaj także: „Miłość w czasach wojny”. O czym będzie nowy serial TVP?

Księżna prosi królową o pomoc w sprawie korupcji w wojsku, władczyni nie chce jednak interweniować i pozostawia jej wolną rękę w kwestii szpitalnej. Księżna to wykorzystuje oraz ponownie przyjmuje Magdalenę. Fidel nagle postanawia rozstać się z Julią....

Miłość w czasach wojny - gdzie obejrzeć 19 odcinek serialu?

19 odc. serialu Miłość w czasach wojny wyemitowany zostanie dopiero w środę, 24 listopada 2021 roku. Emisja ponownie zaplanowana została na godzinę 21:55 na antenie TVP 2.

Przeczytaj także: 

Widzowie mogą zobaczyć 19 odcinek także w Internecie - za pośrednictwem platformy Netflix, gdzie dostępna jest cała seria.

Miłość w czasach wojny - książka 

Serial Miłość w czasach wojny to oryginalna produkcja w reżyserii Dawida Pinillosa, która nie jest oparta na żadnej książce. Fani literatury mają do dyspozycji jednak wiele innych ciekawych tytułów, które poruszają podobną tematykę. 

Pani z wieży - książka

Warto sięgnąć m.in. po książkę Pani z wieży autorstwa Magdaleny Wali (Wydawnictwo Książnica). Publikacja przedstawia losy młodej dziedziczki, Elizy Baranowskiej, która musi przetrwać w czasie trwającej w kraju wojny polsko-bolszewickiej. W tym czasie angażuje się w prace na froncie jako sanitariuszka. 

Książkę Magdaleny Wali kupić można w popularnych księgarniach poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje