Magiczny, wspomnień czar! – Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej

Data: 2022-01-23 09:51:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Mikołaj Dobrowolski i Tomasz Klimek wraz z zaproszonymi artystami zaprezentują dziś swoje muzyczne wydarzenie, stanowiące wielki hołd dla kariery Ireny Jarockiej oraz jej imponujących dokonań na scenie.

Obrazek w treści

Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej to debiutujący na początku 2022 roku koncert organizowany przez Telewizję Polską.

Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej – Co to?

O czym jest film Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej? Wielkie muzyczno-telewizyjne wydarzenie Telewizji Polskiej będzie hołdem dla zmarłej w 2012 roku Ireny Jarockiej, która przez wiele, wiele lat radowała słuchaczy swoimi występami.

Reżyserzy Mikołaj Dobrowolski i Tomasz Klimek przygotowali specjalny repertuar oraz otoczkę, oddającą charakter piosenkarki.

Czytaj także: Battleship: Bitwa o Ziemię – Przybyli najeźdźcy z kosmosu...

Podczas koncertu widzowie będą mogli posłuchać aranżacji w wykonaniu między innymi Ani Dąbrowskiej, Krzysztofa Kiljańskiego, Felicjana Andrzejczaka, Andrzeja Rosiewicza czy Marka Piekarczyka.

Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej – gdzie obejrzeć? 

Emisja Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej odbędzie się w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku o godzinie 17:30 na TVP 1, o 20:00 na TVP 2 oraz w poniedziałek, 24 stycznia o 22:35 na TVP Polonia.

Czytaj także: Wojna w zakładzie karnym... – Najwyższy wyrok

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej – opinie

Po raz pierwszy telewizyjno-muzyczne wydarzenie będziemy mogli zobaczyć dziś, mogąc się delektować Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej samodzielnie przekonując się o tym jak wypadł występ artystów.

Czytaj także: Noce w Rodanthe – Wyjątkowa miłość zapoczątkowana w hotelu w Rodanthe

Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej – książka

Wydarzenie Motylem jestem. Koncert przebojów Ireny Jarockiej k bazuje na dokonaniach piosenkarki Ireny Jarockiej, którą lepiej poznać będziemy mogli między innymi poprzez książkę Motylem jestem, wydanej przez Wydawnictwo Prószyński i S-ka.

Książka Motylem jestem kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy