Wojna w zakładzie karnym... – Najwyższy wyrok

Data: 2021-09-03 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Steve Austin i Steven Seagal razem na ekranie? To już się zdarzył, obaj znani aktorzy wystąpili w filmie Najwyższy wyrok z 2012 roku. Jak sobie poradzili razem w rolach byłych komandosów? Jak wypadli razem?

Obrazek w treści

Najwyższy wyrok to amerykański film sensacyjny z 2012 roku w reżyserii Keoni Waxmana.

Najwyższy wyrok – opis

O czym opowiada film Najwyższy wyrok? Tom "Cross" Steele oraz Manning to pracownicy prywatnej firmy ochroniarskiej, specjalizującej się w eskorcie więźniów do więzień. O ile dotychczas nie mieli problemu, o tyle kłopoty mają dopiero dotrzeć. Obaj mają nawet powody do wypicia oraz świętowania.

Samantha oraz Cherlotte, dwójka skazanych niebawem zjawia się w zakładzie, po czym dochodzi do ataku grupy najemników.

Czytaj także: Parker – zemsta na zdrajcach

Główni bohaterowie będą musieli powstrzymać bandytów, jednocześnie będąc skazanymi na zamknięcie oraz brak możliwości wezwania jakżeż potrzebnego wsparcia. Tajemnicze kobiety stały się obiektem zainteresowania bandytów, a ich tajemnica może pozwolić na powstrzymanie ofensywy....

Najwyższy wyrok – obsada

Kto wystąpił w Najwyższy wyrok? Najważniejszymi personami w obsadzie zostali Steven Austin oraz jego imiennik Steven Seagal, którzy nie stworzyli najlepszego duetu aktorskiego, ale jak na tego typu propozycję ich występy były wystarczające.

Czytaj także: Cykl książek Patrole

Poza nimi na ekranie pojawili się Ian Robinson Michael Pare, Aliyah O'Bien czy Steph Song.

Najwyższy wyrok – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Najwyższy wyrok? Emisja odbędzie się w najbliższy piątek, 7 stycznia 2022 roku o godzinie 20:00 na antenie stacji TV Puls. Reemisja odbędzie się we wtorek, 11 stycznia o 22:35 na tym samym kanale.

Czytaj także: Serce nie sługa – czas zrealizować zakład

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Najwyższy wyrok – opinie

Przyjęcie Najwyższego wyroku okazało się mocno przeciętne, przy czym jak na film akcji także nie było żadnych fajerwerków. To dobra propozycja na późny wieczór, gdy chcemy wypocząć po pracy czy czymś efektownym, a nie koniecznie wymagającym wysiłku.

Czytaj także: "Żona na niby" - miłość oparta na kłamstwie

Najwyższy wyrok – książka

Film Najwyższy wyrok to jest kolejną propozycją bazującą na autorskim scenariuszu, w związku z czym, być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z NIE powiązaną książką Wyrok, Mariusza Zielke.

Książkę Wyrok w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.