"Mumia: Grobowiec cesarza Smoka", czyli 3 film serii o Mumii

Data: 2020-07-17 19:49:01 Autor: pobarski

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka to kolejna, trzecia część cyklu Mumia z udziałem gwiazd Hollywood. Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? 

Obrazek w treścifot. TVN/ Universal /x-news.pl

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka to pochodząca z 2008 r. przygodowa produkcja opowiadająca o losach złodzieja, który sam zostaje obrabowany. Pełna pomyłek opowieść to z całą pewnością ciekawa propozycja na wieczór. 

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka – opis

O czym dokładnie jest film Mumia: Grobowiec cesarza Smoka? Nowy film z serii przedstawia losy rodziny O'Connellów. Małżonkowie mają przewieźć do Chin cenny klejnot, który ma zachować status quo. Niestety, nie pomaga w tym fakt, że własną drogę obiera syn pary, Alex. Chłopak zamiast skupić się na naukę, eksploruje chińskie jaskinie, przez co odkrywa grobowiec pierwszego władcy Chin.

Czytaj także: Strażnicy Galaktyki 2 – międzygalaktyczni bohaterowie znowu w akcji 

To wydarzenie sprawia, że ze snu budzi się mająca ponad 2 tysiące lat mumia cesarza Hana, zwanego Smokiem. Jedynie Alex i jego rodzice są w stanie uratowac świat przed zagładą.  

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka – obsada

Kto występuje w filmie Mumia: Grobowiec cesarza Smoka?  W produkcji udział wzięli Brendan Fraser, Jet Li, Maria Bello oraz Luke Ford. 

Czytaj także: "Kongresmen" – ekologia kontra biznes

Oprócz nich w produkcji wystąpili także Isabella Leong, John Hannah, Michelle Yeoh, Anthony Chau-Sang Wong.

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka – gdzie obejrzeć?

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka zobaczyć będzie można w telewizji w piątek, 17 lipca o godz. 20:05 na antenie TVN. Powtórka wyemitowana zostanie w niedzielę, 19 lipca. 

Mumia: Grobowiec cesarza Smoka – opinie

Czy warto zobaczyć film Sądny dzień? Chociaż produkcja ta nie otrzymała żadnej z prestiżowych nagród, to z całą pewnością warto ją zobaczyć. Film został wysoko oceniony przez widzów w Internecie. Jest to niezwykle dynamiczna, ciekawa produkcja przygodowa. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.