Na dobre i na złe - co wydarzy się w 887 i 888 odcinku serialu?

Data: 2023-08-30 16:36:22 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Na dobre i na złe, to medyczno-obyczajowa produkcja, którą od wielu lat oglądają widzowie TVP2. Kolejne jego odsłony zdobywają ogromną popularność. Czas na pierwszy odcinek po wakacjach. Co się wydarzy?

Na dobre i na złe 887 odcinek.

Powracamy do Leśnej Góry. Zapewne w szpitalu pojawią się nowi pacjenci, poznamy także dalsze losy doskonale już znanych bohaterów. Sprawdźmy, co czeka nas w odcinkach 887 i 888.  

Na dobre i na złe - opis 887 odcinka serialu

Kuba znowu ma problemy zdrowotne. Krzysztof wiezie go do Leśnej Góry, gdzie czeka go kolejna walka o zdrowie. Chłopak cierpi na odmę płuc, ma też sepsę. 

Równolegle policjanci znajdują ciało człowieka, który porwał Kubę. Komisarz Mróz przesłuchuje Radwana. Ten twierdzi, że rozmawiał tylko z kobietą, która ostatecznie odebrała okup. Okazuje się, że tak naprawdę przestępcy mieli na celowniku Patryka. Krzysztof jest wściekły, atakuje Jacka. W rozmowie z Asią wyjaśnia, że to on zabił porywacza. 

Czytaj również: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

Falkowicz postanawia wziąć udział w badaniach Sary. Berezińska ma odwiedzić go w domu, co jest sporym zaskoczeniem dla Matyldy i Jadzi. Chemiczka wybiera się do sali operacyjnej, gdzie ma uczestniczyć w jednym z zabiegów. Profesjonalizm lekarza robi wrażenie na kobiecie. Sara tłumaczy jednak, że jej badania będą wiązały się ze sporymi kosztami. 

Na dobre i na złe: – gdzie obejrzeć 887 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2 w środę, 30 sierpnia 2023 roku o godzinie 20:55.

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Serial dostępny będzie również na vod.tvp.pl

Na dobre i na złe – opis 888 odcinka serialu

Kuba zostaje wyrwany ze śpiączki, ale nadal nie kontaktuje się z otoczeniem. Czy to efekt traumy? Radwan, martwiąc się o syna, popełnia błąd i nie znieczula rodzącej kobiety w odpowiednim momencie. Ta jest wściekła i chce zaskarżyć go. 

Krzysztof wciąż nie przyznaje się do zabójstwa. Asia skłania go do tego, by nadal kłamał stróżom prawa, bo nie chce, by ten został osadzony w więzieniu. 

Z Krzysztofem kontaktuje się wspólniczka porywacza. Ta oczekuje, że zapłaci jej za to, że nie zdradzi, że dokonał zabójstwa. Wreszcie Radwan kontaktuje się z policją. Tłumaczy, że bił się z porywaczem, a w efekcie ten doznał urazu głowy. Największy problem polega na tym, że Krzysztof nie poprosił o pomoc pogotowie i nie pomógł poszkodowanemu, martwiąc się tylko o syna. 

Czytaj również: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

Przed szpitalem Tadek spotyka bezdomnego, którego bardzo boli. Przyczyną jest przepuklina międzykręgowa. Tadek chce udzielić pomocy, przeprowadza bardzo drogie badania. Rozmawia też z Burską i Dagmarą, prosząc je, by operować bezdomnego, nie mówiąc nic Borysowi. Jakubek odkrywa prawdę i jest wściekły. Postanawia złożyć skargę, przez co przyszłość Tadeusza wisi na włosku.

Na dobre i na złe – gdzie obejrzeć 888 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, w środę, 6 września 2023 roku, o godzinie 20:55.

Na dobre i na złe – książki 

Serial Na dobre i na złe tworzony jest na bazie oryginalnego scenariusza. Nie ma więc książki, z którą byłby powiązany. Jeśli interesuje Was tematyka medyczna, sięgnijcie po książki Robina Cooka, na przykład Nocny dyżur. 

Książkę „Nocny dyżur”  kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: na dobre i na złe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Opera na trzy śmierci
Sylwia Stano
Opera na trzy śmierci
Ocalało pięciu
Holly Jackson
Ocalało pięciu
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Sekrety Białej. Leśniczówka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Białej.  Leśniczówka
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Pokaż wszystkie recenzje