Zdecydowanie przyspieszony kurs dorastania... – Na zawsze razem

Data: 2022-06-23 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Telewizja Polska tym razem zaprezentuje widzom nową opowieść w postaci Na zawsze razem, filmu z 2018 roku, prezentującego młodego mężczyznę, który po rodzinnej tragedii musi dorosnąć oraz zaopiekować się swoją kilkuletnią siostrzenicą. Czy uda mu się zapanować nad wszystkim?

Obrazek w treści 

Na zawsze razem to francuski dramat obyczajowy z 2018 roku, w reżyserii Mikhaela Hersa.

Na zawsze razem – opis

O czym opowiada Na zawsze razem? Dwudziestoczteroletni David dotychczas prowadzi swoje spokojne i udane życie, wspierając starszą siostrę Sandrine i spotykają się z niedaleko mieszkającą Leną.

Jego życie zmienia się całkowicie w chwili, gdy ukochana siostra zostaje zamordowana w strzelaninie w parku.

Czytaj także: Narzeczony mimo woli – czas na fikcyjne małżeństwo

Chłopak nie potrafi sobie do końca poradzić z żałobą, a na jego głowie pojawia się wiele obowiązków, włącznie z zaopiekowaniem się młodą Amandą. Siostrzenica niezwykle mocno cierpi i potrzebuje wsparcia. Sorel nie ma wiele czasu, musi z miejsca dojrzeć oraz poradzić sobie w zupełnie nowych warunkach.

Na zawsze razem – obsada

Kto wystąpił w Na zawsze razem? W najistotniejszych rolach nieźle odnaleźli się Vincent Lacoste oraz Isaure Multrier, którzy poradzili sobie z trudnymi i wymagającymi występami. W efekcie oboje świetnie podołali oczekiwaniom widzów i krytyków.

Czytaj także: Wkręceni – przypadkowa zamiana ról

W obsadzie znaleźli się również Stacy Martin, Marianne Basler, Ophelia Kolb czy Jonathan Cohen

Na zawsze razem – gdzie obejrzeć?

Najbliższa telewizyjna emisja Na zawsze razem odbędzie się w czwartek, 23 czerwca 2022 r. o godzinie 20:10 an antenie stacji TVP 2. Powtórka zaplanowana została na sobotę, 25 czerwca 10 minut po północy.

Czytaj także: "Narzeczony na niby" - Karina przypadkiem odnajdzie prawdziwą miłość?

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Na zawsze razem – opinie

Wydawać się mogło, że całość zwyczajnie musi się okazać świetnym i poruszającym filmem, jednakże... nie wszystko zagrało, tak jak należy, w wyniku czego Na zawsze razem pozostawia ze sobą pewien niesmak. Szkoda, ponieważ sama historia miała potencjał stać na wyraźnie wyższym poziomie.

Czytaj także: Przerażająca historia internatu Blackwood Boarding School... – Korytarzem w mrok

Na zawsze razem – książka

Za filmową opowieść odpowiada reżyser Mikhaël Hers i Maud Ameline, za których sprawą mogliśmy się zapoznać z tę trudną opowieścią o dorastaniu, dojrzeniu, zrozumieniu oraz próbie poradzenia sobie z bólem. Być może o wiele więcej zapewni Wam romans w postaci książki Na zawsze razem wydanej w Polsce przez HarperCollins Polska.

Książka Na zawsze razem kupić można poniżej:

Tagi: filmy obyczajowe, melodramaty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy