Nasz nowy dom odc. 19. Remont domu pani Bożeny, mocno dotkniętej przez życie. Streszczenie 19 odcinka (319 całości)

Data: 2024-05-08 10:40:37 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Telewizja Polsat kontynuuje niezwykle lubiany, i bardzo potrzebny program z gatunku reality TV, w remontowym stylu, jakim jest Nasz nowy dom. W nowym, dziewiętnastym odcinku dwudziestego drugiego sezonu, ekipa Elżbiety Romanowskiej uda się do Raciszyna, by wyremontować dom pani Bożeny, mocno dotkniętej przez życie. 

Kadr z programu "Nasz nowy dom" od stacji Polsat. fot. mat. prasowe Polsat

Nasz nowy dom: sezon 22 – opis 19 odcinka programu

W nowym, 19 odcinku Nasz nowy dom: sezon 22 ekipa Elżbiety Romanowskiej udaje się do Raciszyna. W tej miejscowości żyje pani Bożena, która od najmłodszych lat boryka się z przemocą i alkoholizmem. Jej ojciec nadużywał alkoholu, i znęcał się nad rodziną. Niestety podobnie traktował ją mąż. Dzieci wstydziły się ojca, który pijany wystawał pod sklepem. Trzy lata temu zmarł na raka. Od tego czasu Bożena, przy wsparciu najstarszego syna Tomka, robi wszystko, by utrzymać rodzinę. 

Czytaj także: Czytaj również: Nasz nowy dom odc. 20. Remont domu Marcina z trójką dzieci. Streszczenie 20 odcinka (320 całości)

Żyją w tragicznych warunkach. Na ścianach jest grzyb i wilgoć, co zagraża ich życiu. Ekipa remontowa ma pięć dni, by zmienić ich dom do niepoznania. W tym programie spełni się jeszcze jedno marzenie domowników. Szykowana jest dla nich niespodzianka w postaci karaoke  z Radkiem Liszewskim i wspólne wykonanie piosenki "Ja uwielbiam ją"/ 

Nasz nowy dom: sezon 22 – gdzie i kiedy obejrzeć 19 odcinek programu?

Premierowa emisja odcinka 19 (319 całości) Nasz nowy dom: sezon 22 odbędzie się w środę, 8 maja 2024 o godzinie 20.05 na antenie telewizji Polsat.

Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć programu w telewizji, w sobotę, 11 maja 2024 roku, o godzinie 10:40, na Polsat. Odcinek jest dostępny na platformie Polsat Box Go

Przeczytaj także:


Tagi: nasz nowy dom, reality show, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje