Nie z mojej ligi 2 – włoska komedia powróciła na Netfliksa

Data: 2021-12-11 10:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Nadchodzące święta Bożego Narodzenia sprzyjają romantyczne atmosferze. Oprócz uroczych komedii świątecznych, Netflix ma w ofercie inne słodkie" produkcje. jedną z nich jest kontynuacja komedii romantycznej "Nie z mojej ligi".

Obrazek w treści

Film Nie z mojej ligi 2 jest kolejnym romantycznym filmowym dziełem, kontynuacją opowieści o poważnie chorej Marcie i jej przyjaciołach. Co tym razem czeka sympatyczną młoda damę? Kto tym razem zawładną jej sercem?

Nie z mojej ligi 2 – opis filmu

Film Nie z mojej ligi 2 to komedia romantyczna produkcji włoskiej, kontynuacja filmu Nie z mojej ligi, której bohaterką jest młoda kobieta o imieniu Marta. Przemiła, urocza osóbka cierpi na poważną chorobę genetyczną, ma jednak życiowe plany i grono wiernych przyjaciół. 

     Czytaj również: Nie z mojej ligi 2 - informacje o filmie, opis

W kolejnej części Marta rozstaje się z mężczyzną swoich marzeń, ale zakochuje w artyście. Życie, które wydaje się być jej poukładanym, nieść będzie wiele niespodzianek, także dla jej przyjaciół. 

Nie z mojej ligi 2 – obsada filmu

W obsadzie włoskiego filmu, będącego komedią romantyczną znalazła się ponownie: Ludovica Francesconi, jako Marta. Towarzyszy jej Giancarlo Commare.

W pozostałych rolach: Gaja Masciale, Jenny De Nucci, Désirée Giorgetti, Giorgio Lupano, Loredana Bertè,, Jozef Gjura, Giuseppe Futia.

       Czytaj również: Nie z mojej ligi – włoska komedia, sentymentalna i romantyczna. Dziś premiera na Netflix

Reżyserem filmu jest Claudio Norza, mająca na swoim koncie także filmy Alex i spółka, Penny z M.A.R.Sa.

Nie z mojej ligi 2 – gdzie obejrzeć?

Film Nie z mojej ligi 2 to produkcja, która miała swoją premierą . A jest już także dostępna na platformie Netflix, podobnie jak jej poprzedniczka. 

Nie z mojej ligi – opinie o filmie

Opisywana produkcja z racji romantycznego filmowego gatunku, spodoba się zapewne bardziej żeńskiej części widzów. Przypadnie do gustu zwolennikom romansów. 

       Czytaj również:  Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 4 do 11 grudnia 2021 roku

Zapewne chętnie obejrzą go także osoby, które widziały poprzedni film z serii. 

Nie z mojej ligi 2 – książki

Film Nie z mojej ligi 2, podobnie jak Nie z mojej ligi to komedie romantyczne bazująca na książce, również romantycznej, której autorką jest Eleonora Gaggero, książki o tytule "Sul più bello". W zamian polecamy inną powieść romantyczną - Nie odrzucaj mojej miłości, której autorką jest Jean Evans.

Książkę „Nie odrzucaj mojej miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.