Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 4 do 11 grudnia 2021 roku

Data: 2021-12-04 10:03:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W grudzień, który obfitować będzie w oczekiwane produkcje, wchodzimy spokojnie, z nowymi premierami, filmów i seriali. Zapraszamy zatem na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych Netfliksa debiutujących w ciągu najbliższych siedmiu dni. Sprawdźmy co pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 4 do 11 grudnia na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie świąteczna polska produkcja.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w  od 27 listopada do 4 grudnia 2021 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. W grudzień wchodzimy z lekką ofertą, w oczekiwaniu na hitowe produkcje, takie jak kolejny sezon Wiedźmina. W tym tygodniu na Netflix zobaczymy pierwszą polską świąteczną produkcję, pojawi się serial w świątecznym klimacie, a także filmy trzymające widzów w napięciu. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w grudniu na Netfliksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 4 - 11 grudnia 2021. 

Dawid i elfy - premiera 6 grudnia 2021 roku

Zaczynamy od produkcji przeznaczonej dla najmłodszych widzów. Jest nią pierwsza polska świąteczna, familijna i przygodowa opowieść na Netfiksie, której bohaterem jest znużony wieczną pracą i wiecznym działaniem na najwyższych obrotach, pewien radosny elf. Pewnego dnia ucieka on do świata ludzi, by zamiast pracy, znowu poczuć magię świąt Bożego Narodzenia. Pomaga mu w tym nowo poznany przyjaciel. 

Niewidzialny człowiek - premiera 9 grudnia 2021 roku

Kolejną propozycją jest nowa wersja filmu bazującego go powieści Herbert George Wells, o tytule Niewidzialny człowiek. Film o takim samym tytule, jest klasycznym horrorem, którego bohaterką jest kobieta, która odeszła od toksycznego, brutalnego męża, naukowca. Bogaty badacz, owładnięty obsesją kontrolowania wszystkiego i wszystkich, w szczególności swojej żony, umiera, popełniając samobójstwo. Problem w tym, że niedługo później osaczoną kobietę zaczyna nękać niewidzialną istota. 

Dwa - premiera 10 grudnia 2021 roku

Kolejny tytuł, który zadebiutuje na Netfliksie w tym tygodniu to hiszpański dramat w konwencji thrillera, w bardzo kameralny stylu. Bohaterami opowieści jest dwójka nieznanych sobie ludzi, obcych zupełnie, którzy budząc się z przerażeniem zauważają, że są ze sobą zszyci. To co widzą są dla nich wstrząsem, ale jeszcze większym okazuje się, gdy dowiadują się kto stoi za tym przerażającym uczynkiem. 

Niewybaczalne - premiera 10 grudnia 2021 roku

W tym tygodniu na Netfliksie zobaczymy także film z kolejną dramatyczną rolą Sandry Bullock. Tym razem wciela się ona w kobietę, która po wielu latach zostaje zwolniona z więzienia. Była więźniarka, skazana za morderstwo, musi teraz wrócić do społeczeństwa, które nie umie jej wybaczyć. Kobieta pragnie znaleźć swoją siostrę, którą kiedyś przyszło jej opuścić. 

Twoja nieznajoma - premiera 10 grudnia 2021 roku

Lubiących pogodne i romantyczne filmy zaciekawić może meksykański film dla nastolatków, który to opowiada historię nastolatków, których łączy przypadkowy SMS. Wkrótce przeradza się w regularne wysyłanie sobie wiadomości, a następnie w telefoniczną znajomość. Ta natomiast idzie dalej i wkrótce nastolatkowie zaczynają ze sobą flirtować, nie mając przy tym pojęcia, że już widzieli się na żywo, w prawdziwym, nie telefonicznym życiu. 

Jak zepsuć święta (sezon 2) - premiera 10 grudnia 2021 roku

Wybrane premiery Netfliksa na ten tydzień kończymy serialową opowieścią, drugim sezonem produkcji, która utrzymana jest w świątecznym klimacie, ale przedstawia ten radosny czas, w bardzo krzywym zwierciadle. Akcja kolejnych epizodów rozgrywa się rok po pierwszym sezonie, po ostatniej wielkiej katastrofie Tumi. Niestety kobieta po raz kolejny wpada w gwiazdowe kłopoty. Niestety tym razem kłopoty świąteczne były spowodowane nagłą śmiercią krewnej. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy