Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 27 listopada do 4 grudnia 2021 roku

Data: 2021-11-27 10:18:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kończymy listopada i w nowy, ostatni miesiąc, grudzień, wchodzimy z premierami, także na Netflix. Zapraszamy na przegląd najciekawszych premier filmowych i serialowych Netfliksa debiutujących w ciągu tygodnia. Sprawdźmy co już za chwilę pojawi się na Netflix.

Obrazek w treści

  • W dniach od 26 listopada do 4 grudnia na Netfliksie zadebiutują nowe filmowe i serialowe propozycje.
  • W tym tygodniu w ofercie zakończenie Domu z papieru.
  • Sprawdźcie także koniecznie premiery platformy w dniach od 19 do 26 listopada 2021 roku.

Rozpoczynamy kolejny tydzień premier na platformie Netflix. Kończymy miesiąc listopad i w grudzień wchodzimy z doskonałą ofertą od Netflix. Jej przedsmak zobaczymy już w najbliższych dniach, na platformie. W ofercie mroczny serial, mnóstwo produkcji grozy, ostatnie odcinki popularnego hiszpańskiego serialu, pierwszy Netfliksa film świąteczny o tematyce LGBTQ+, film kinowy i ciekawe seriale. Nie zabraknie także produkcji dla najmłodszych. Sprawdźcie koniecznie co jeszcze do obejrzenia w listopadzie na Netfliksie. Nie zapomnijcie także o premierach kinowych.

Wybrane premiery filmowe i serialowe Netflixa w dniach od 27 - 4 grudnia 2021. 

Rudzik Rudzia - premiera 27 listopada 2021 roku

Zaczynamy od produkcji przeznaczonej dla najmłodszych widzów. Jest nią animacja w musicalowym stylu, film krótkometrażowy, będący świątecznym musicalem. Opowieść koncentruje się na ptaszku, o imieniu Robin, który jako pisklę został przygarnięty i wychowany przez myszy domowe. Teraz, w dzień świąteczny ma zamiar poznać prawdę o sobie. Rusza zatem na wyprawę, która pozwoli się mu dowiedzieć, kim tak naprawdę jest. 

Nisser (Elves) (sezon 1) - premiera 28 listopada 2021 roku

Kolejna propozycją jest serial w mrocznym klimacie, trzymająca w napięciu opowieść produkcji duńskiej, łącząca horror dla nastolatków z produkcją fantasy, jednocześnie rozgrywająca się w klimacie świątecznym. Bohaterką opowieści jest nastolatka, która podróżuje z rodzicami na święta. I tak trafiają na wyspę, na której dziewczyna odkrywa prastara, złowrogie istoty. Te powodują, że ich świąteczny wypad, zamienia się w istny koszmar. 

Kraj - premiera 28 listopada 2021 roku

Kolejny tytuł, który już w niedzielę zasili bibliotekę Netfliksa, jest produkcja polska, czarna komedia składająca się z kilku opowieści. Śledzimy w niej losy rożnych ludzi, wywodzących się z przeróżnych środowisk, grupy społecznej, o różnym statusie materialnym. Wszystkich ich łączy trudna sytuacja w jakiej się znaleźli i nieoczekiwany obrót spraw, który doprowadza ich do wybuchu złości. 

Cała prawda - premiera 2 grudnia 2021 roku

Kolejna propozycją na ten tydzień jest ponownie produkcja grozy, tym razem tajskiej, której bohaterami jest rodzeństwo, siostra i brat. Pewnej nocy odkrywają oni w domu ich dziadków, dziwną dziurę w ścianie. Wkrótce potem wokół nich zaczynają wydarzać się przerażające wydarzenia. Rodzeństwo odkrywa sieć mrocznych sekretów, które skrywają ich dziadkowie. 

Wyspa fantazji - premiera 2 grudnia 2021 roku

I kolejny horror, ty razem w dziwacznym, kiczowatym stylu, jaki w tym tygodniu będziemy mogli obejrzeć na platformie Netflix. Jest nim horror przygodowy, produkcji amerykańskiej, który przybliża widzom marzenia pewnego enigmatycznego pana Roarke, który postanawia spełniać zachcianki gości, w pewnym luksusowym hotelu. Niedługo potem to co miało być cudownym spełnieniem, realizacją fantazji, zamienia się w koszmar i walkę o przetrwanie. 

Siedem śmiertelnych życzeń - premiera 2 grudnia 2021 roku

Premiery Netfliksa w tym tygodniu bogate są w produkcje grozy, dlatego kolejną propozycją jest także film grozy, tym razem z przeznaczeniem dla młodzieży. Bohaterką opowieści grozy jest nastolatka. Pewnego dnia dziewczyna znajduje tajemniczą pozytywkę. Wkrótce odkrywa jej przeznaczenie. Rzecz potrafi spełniać jej życzenia, ale ma drugie dno. To co jej sprawia radość, innym przynosi ból i śmierć. 

Psie pazury - premiera 2 grudnia 2021 roku

W tym tygodniu swoją premierę na Netflix ma także głośna, już nagradzana produkcja filmowa, dramat na podstawie powieści Thomasa Savage'a, o tytule Psie pazury. Jest to historia w klimacie Dzikiego Zachodu, która przenosi widza na farmę gdzie żyje władczy i charyzmatyczny ranczer. Mężczyzna znęca się i dokucza swojej rodzinie, szczególnie nad żoną brata i jej synem. Wszystko się zmienia, gdy jego życiu pojawia się ktoś, kto odkrywa jego głęboko schowaną tajemnicę. 

Kojoty (mini-serial) - premiera 2 grudnia 2021 roku

Następnym, tym razem mini-serialem, który zadebiutuje na Netflix już za kilka dni, jest belgijski dramat, w konwencji thrillera. Jej bohaterami jest grupka obozowiczów, nastolatków, którzy pewnego dnia, w swoim obozie odkrywają skarb....garść diamentów. Rozpoczyna się ich wielka, ale jednocześnie dzika przygoda, która okazuje się być wyzwaniem nie tylko dla nich samych, ale także dla ich wieloletnich przyjaźni. 

Zagubienie w kosmosie (sezon 3) - premiera 2 grudnia 2021 roku

Swoją kontynuację, już w trzecim sezonie w tym tygodniu na Netflix będzie mieć serial będący połączeniem sci-fi z dramatem, z domieszką thrillera. Zagubieni w kosmosie w kolejnych odcinkach, w finałowym już sezonie zmusi rodzinę Robinsonów to wykazania się wielką mocą, nieziemską wręcz wolę przetrwania. Będą musieli połączyć siły i uchronić Alfa Centauri przez zgubą, przed inwazją obcych, robotów z zupełnie innej planety. 

Wieczny singiel - premiera 2 grudnia 2021 roku

Netflix po raz pierwszy pokaże świąteczną filmową LGBTQ+. Opowieść koncentruje się na tytułowym wiecznym singlu, któremu nie w głowie ustatkowanie się. Aby zapobiec narzekaniu rodziny i pytaniu go o jego związki, mężczyzna prosi swego najlepszego przyjaciela, by ten udawał jego chłopaka. Po przyjeździe na świąteczną kolację, okazuje się, że przedsiębiorcza mama wiecznego singla, Petera postanowiła go wyswatać z pewnym przystojniakiem.

Park Jurajski: Obóz Kredowy (sezon 4) - premiera 3 grudnia 2021 roku

Swoją kontynuację na Netflix będzie mieć bardzo dobrze przyjęty przez widzów serial w uniwersum Jurassic World, który debiutuje już w czwartym sezonie. Produkcja animowana, opowiadająca o grupce nastolatków uwięzionych na wyspie pełnej dinozaurów, tym razem skupi się na ich ucieczce z Isla Nublar. Niestety zbieg dziwnych wydarzeń doprowadza do tego, że dzieciaki trafiają na zupełnie inną wyspę, pełną niebezpieczeństw i wielkich tajemnic. 

Dom z papieru (druga część 5 sezonu) - premiera 3 grudnia 2021 roku

Już w tym tygodniu kończy się serialowa opowieść, w niezwykle popularnej hiszpańskim serialu w konwencji thrillera i kryminału Ostatnie odcinki w drugiej części sezonu piątego skupiają się na osaczonym Profesorze. Mężczyzna zrobi wszystko, by wydostać się z banku pełnego złota, ale i policji. Będzie też usilnie starał się jakoś wprowadzić do niego swoją ekipę. 

Baranek Shaun: Odlotowe święte - premiera 3 grudnia 2021 roku 

W tym tygodniu nie mogło także zabraknąć filmu dla dzieci, o tematyce świątecznej. Dlatego też Netflix proponuje najmłodszych historię o baranku Shaun, który postanawia urządzić swoim bliski, mieszkańcom swojej farmy cudowne i niezapomniane święta Bożego Narodzenia. Oczywiście nie obędzie się bez szeregu przygód, w tym niesamowitego pościgu saniami. 

Emma - premiera 3 grudnia 2021 roku

Kończymy na romantycznej komedii, ale w nieco satyrycznym stylu, której bohaterką jest tytułowa Emma. Ta młoda kobieta jest niezwykle dumna, wywodzi się z wyższych, uprzywilejowanych sfer, że wydaje się jej, iż wszystko może. Dlatego też bez wahania wściubia nos w nie swoje sprawy. Pewnego dnia jednak dociera do niej, że nie jest wcale ani taka mądra, ani taka dobroduszna, jakby się do tej pory wydawało. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje