reklama

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 26 listopada do 3 grudnia 2021 roku

Data: 2021-11-26 10:33:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kończymy listopad z nowymi premierami w kinach. Tym razem oferta kinowa jest bardzo uboga, ale jednocześnie intrygująca. W repertuarze znalazła się bowiem kontrowersyjna polska produkcji i kolejny film z Lady Gagą oraz urocza propozycja dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy na przegląd tego co polecają polskie kina. 

Obrazek w treści

  • Od 26 listopada do 3 grudnia do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji kontrowersyjna polska produkcja dla dorosłych.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 19 do 26 listopada 2021 roku.

Listopad w kinach kontynuujemy nowymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 26 listopada do 3 grudnia 2021 roku

Dom Gucci - premiera 26 listopada 2021 roku

Nowy tydzień premier w kinach zaczynamy od kolejnej produkcji Ridleya Scotta zatytułowanej Dom Gucci, dramatu biograficznego, w której w jednej z głównych ról, po raz kolejny na srebrnym ekranie zobaczymy artystkę i kompozytorkę Lady Gagę. Produkcja została oparta na książce Dom Gucci. Potęga mody, szaleństwo pieniędzy, gorycz upadku. Film opowiada historię słynnej rodziny projektantów, domu mody Gucci. Opowieść koncentruje się na historii Patrizii Reggiani, byłej żony Mauizio Gicciego. Kobieta zamierzała zabić swojego męża, czyli wnuka jednego z najbardziej znanych projektantów mody. 

Dziewczyny z Dubaju – premiera 26 listopada 2021 roku

Druga propozycja to wspominany polski film, dramat erotyczny z elementami sensacyjnymi. Produkcja o tytule Dziewczyny z Dubaju otrzymała kategorię wiekową "R", i jest adaptacją książki, która została okryta skandalem, zatytułowanej właśnie Dziewczyny z Dubaju. Historia skupia się na młodej kobiecie, ambitnej i przedsiębiorczej, marzącej o wielkim świecie. Wykorzystując okazję zostaje damą do towarzystwa bogatych mężczyzn. Wkrótce sama werbuje kobiety, robiąc to na zaproszenie arabskich szejków. Wśród nich są celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. 

Nasze magiczne Encanto - premiera 26 listopada 2021 roku

Premiery kinowe tego tygodnia kończymy tym razem propozycją dla najmłodszych, a także oczywiście dla całej rodziny. Jest nią animacja, kolejne dzieło Disneya, o tytule Nasze magiczne Encanto. W tej niezwykle kolorowej opowieści przenosimy się d kolumbijskiego, malowniczego miejsca zwanego Encanto, które ma magiczną moc. Wszyscy członkowie rodziny, o której opowiada animacja, są obdarzeni taką mocą. Prócz Madrigal, która urodziła się zupełnie zwykła. Gdy miejscu zagrażać będzie wielkie niebezpieczeństwo, okaże się, że tylko ona może być wybawieniem i ratunkiem. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje