Niebezpieczna dzielnica – Trudne losy po służbie w armii...

Data: 2020-10-16 15:57:09 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Niebezpieczna dzielnica to kolejny film ze znanymi i popularnymi wrestlerami, którzy wezmą udział w opowieści o walce o porwaną córeczkę z rąk porywaczy. W trakcie pościgu sytuacja zacznie się nabierać zaskakującego przebiegu....

Obrazek w treści

Niebezpieczna dzielnica to amerykański film akcji z 2010 rok, w reżyserii David DeFalco.

Niebezpieczna dzielnica – opis

O czym jest film Niebezpieczna dzielnica? Bobby Kalinowski to były żołnierz Marines, który po odejściu ze służby, zajmuje się spokojnym życiem, próbyując krok po kroku ułożyć sobie życie. Z żoną Dawn i Brianne mieszka na przedmieściach potężnego Los Angeles. Tam pewnego dnia będzie musiał stanąć w bronie swojej żony.

W trakcie tego działania zabija jednak właściciela lokalnego baru, wpadajac jednocześnie w kłopoty....

Czytaj także: Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I – Przygotowania do wielkiego starcia trwają!

Brat zamordowanego, Seth postanawia się zemścić, wysyłając na niego list gończy, z czasem porywając także jego dziecko. Z każdym dniem wydarzenia stają się coraz dziwniejsze oraz nieoczekiwane....

W końcu okazuje się, że Emily zaginęła, a jej przyjaciółka postanawia wesprzeć jej męża oraz pomóc go odszukać. W trakcie tych poszukiwań Shephenie odkrywa, że o swojej bliskiej znajomej, tak naprawdę niczego nie wiedziała....

Niebezpieczna dzielnica – obsada

Kto wystąpił w filmie Niebezpieczna dzielnica? W głównych rolach w filmu wystąpili znani zapaśnicy - Rob Van Dam i Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki, Strażnicy Galaktyki 2, Bladerunner 2049, Wrota bohaterów), którzy nie zaliczą tego filmu do najlepszych swoich produkcji.

Czytaj także: Cenne listy z XIX wieku trafiły do Biblioteki Narodowej

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Lara Grice, Edrick Browne, Louis Herthum i Ava Santana.

Niebezpieczna dzielnica – gdzie obejrzeć? 

Film Niebezpieczna dzielnica dziś możemy zobaczyć, tj. we piątek, 10 września 2021 roku o 20:00 na antenie stacji TV Puls. Reemisja zaplanowana została na niedzielę, 12 września o 22:00.

Czytaj także: "Ścigany" – dopaść mordercę  

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Niebezpieczna dzielnica – opinie

Film Niebezpieczna dzielnica widzowie nie pozostawili suchej nitki na produkcji, oceniajac ją bardzo źle pod wieloma względami. Rozpoczynając od gry aktorskie, przez niepoważne sceny, brak napięcia na słabym wykonaniu technicznym kończąc, w wyniku czego powstał jeden, wielki "klops".

Niebezpieczna dzielnica – książka

Film Niebezpieczna dzielnica to kolejna opowieść opracowana przez Davida DeFalco, który był w pełni odpowiedzialny za opowieść, utrzymując pozycję zarówno reżysera jak również i scenarzysty. Efekty jego pracy niestety nie były najlepsze. Zatem być może po seansie zdecyduje się na lektury książki Podła dzielnica.

Czytaj także: "Przysięga": Cavidan spostrzega zbliżającą się porażkę! Co wydarzy się w 278 i 279 odc Przysięga? 

Książkę Podła dzielnica kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.