Strażnicy Galaktyki 2 – międzygalaktyczni bohaterowie znowu w akcji 

Data: 2020-07-17 15:10:17 Autor: Patryk Obarski

Strażnicy Galaktyki to kultowa seria filmowa od Marvela, która przedstawia losy grupy wyrzutków, którzy stali się silną grupą superbohaterów. Niebawem kolejny raz będą musieli udowodnić swoją wartość. 

Obrazek w treści

Strażnicy Galaktyki vol 2 to pochodząca z 2017 roku kontynuacja filmowego hitu w reżyserii Jamesa Gunna. Co warto wiedzieć na temat nowego filmu z cyklu? 

Strażnicy  Galaktyki vol. 2 – opis

O czym będzie 2 część Strażników Galaktyki? W nowym filmie dojdzie do ponownej podróży grupy międzygalaktycznych wojowników. Tym razem nietypowi outsiderzy muszą zmierzyć się z zagadką pochodzenia jednego z ich przyjaciół, Petera. Szybko okazuje się, że ich zadanie nie jest tak łatwe, jak myśleli.

Czytaj także: "La Bandida": Marina wygrywa fortunę w kasynie. Opis 15 i 16 odc

W realizacji celu kolejny raz przeszkadzają im siły zła, pragnące zniszczyć trwający od niedawna status quo. Niespodziewanie w walce z nowymi przeciwnikami grupie bohaterów pomogą… dawni wrogowie. 

Strażnicy Galaktyki 2 – obsada

Kto wystąpił w filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2?  W roli głównej pojawił się Chris Pratt. Także w pozostałych rolach zagrali znani już widzom aktorzy – m.in. Dave Bautista, Karen Gillan oraz Zoe Saladana. 

Czytaj także: Siostrzana miłość. Recenzja filmu "Bez mojej zgody"

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Michael Rooker, Karen Gillan, Pom Klementieff, Sylvester Stallone oraz Kurt Russell.

Strażnicy Galaktyki 2 – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Strażnicy Galaktyki vol. 2? Produkcja pojawi się w lutym 2021 roku. Emisja odbędzie się w sobotę, 13 lutego o godzinie 20:00 na antenie Polsatu. 

Czytaj także: "Strażnicy galaktyki" – w obronie wszechświata 

Film Strażnicy Galaktyki 2 zobaczyć można także w Internecie – na platformach VOD.

Strażnicy Galaktyki 2 – opinie

Chociaż Strażnicy Galaktyki vol. 2 to kontynuacja, to jednak nie otrzymała ona znacznie niższych not niż pierwszy film z cyklu. Film został pozytywnie oceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków filmowych. Widzowie podkreślali w swoich opiniach, że jest to niezwykle oryginalna, a przy tym dynamiczna produkcja. 

Strażnicy Galaktyki 2 – książka

Strażnicy Galaktyki to film, który powstał na podstawie komiksów. Pierwszy z komisków nazywa się Strażnicy Galaktyki. Kosmiczni Avengers i kupić można go poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Strażnicy Galaktyki. Kosmiczni Avengers
praca zbiorowa0
Okładka książki - Strażnicy Galaktyki. Kosmiczni Avengers

"Bohaterowie znani z wielkiego kinowego hitu Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy, 2014) po raz pierwszy w Polsce w oryginalnej, komiksowej wersji...

dodaj do biblioteczki
Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje