reklama

"La Bandida": Marina wygrywa fortunę w kasynie. Opis 15 i 16 odc

Data: 2020-07-17 10:10:15 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

La Bandida to nowa meksykańska produkcja, która emitowana jest od początku lipca na antenie Telewizji Polskiej. Co warto wiedzieć na temat najnowszych odcinków – 15 i 16? 

Obrazek w treści

La Bandida to popularna w ostatnim czasie produkcja, która opowiada o losach Gracieli Olmos, Meksykanki, która zmuszona jest podejmować trudne decyzje, by przetrwać. Niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne części serialu – 15 i 16 odc.

La Bandida – opis 15 odc

O czym będzie 15 odc La Bandida? W nowym epizodzie dochodzi do zwolnienia z pracy zarówno Adeli, jak i Mariny. Pierwsza z kobiet traci posadę, gdy jej mocodawca dowiaduje się o ciąży nowej pracownicy. Marina z kolei nie potrafi porozumieć się z właścicielem domu, w którym zaczęła pracę. 

Czytaj także: Oto najlepsze książki na lato 2020!

Wkrótce Marina zostaje zaproszona do kasyna. Do gry zachęca ją Ramiro, który uciekł z obozu ze względu na dręczące go wyrzuty sumienia. W kasynie udaje jej się sporo wygrać, co zauważa jeden z klientów. Zabiera Marinę do innego domu gry, w którym spotykają się bogacze grający o wysokie stawki – tam dziewczyna przegrywa cały swój majątek. 

Wtedy poznany w kasynie Juan zachęca ją do wstąpienia do grupy przestępczej. Marina miałaby zająć się sprzedażą kradzionej biżuterii. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 15 odc

15 odcinek serialu La Bandida zobaczyć będzie można w piątek, 17 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina powraca do miasta. Co wydarzy się w 14 i 15 odc?

Po premierze serialu w telewizji, nowy odcinek pojawi się także na platformie vod.tvp.pl. 

La Bandida – opis 16 odc

Co wydarzy się w 16 odc La Bandida? Marina akceptuję ofertę Juana i dołącza do szajki złodziei biżuterii. Niebawem dostaje pierwszą wypłatę, a niespodziewany zastrzyk gotówki wzbudza podejrzenia w siostrze Catalinie oraz Adeli.

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Niebawem Juan prosi przyjaciółkę, Marę, by ta pożyczyła swoje kostiumy Marinie na czas kradzieży. Kobieta chce jednak, by złodziej się jej odwdzięczył – pragnie dostać naszyjnik jednej z dam. Juan, skrycie kochający się w Marze, dokonuje łupu i przekazuje go ukochanej. Nowa błyskotka z kolei zwraca uwagę Pabla Gonzalesa, szefa Służb Bezpieczeństwa Miasta, będącego kochankiem Mary.

Tymczasem z siostrą Cataliną kontakt nawiązuje doktor Avila. Mężczyzna przesyła jej prywatny list. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 16 odc

Kiedy będzie można zobaczyć 16 odc La Bandida? Nowy epizod pojawi się w telewizji w sobotę, 18 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1.

Czytaj także: "La Bandida" – recenzja serialu. Co warto wiedzieć po 1 odcinku?

Serial zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która bezpośrednio nawiązywałaby do fabuły tej produkcji.

Zamiast tego polecić możemy Wam inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która opowiada o losach bossa amerykańskiej mafii. 

Książkę Ojciec chrzestny kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.