"La Bandida": Marina powraca do miasta. Co wydarzy się w 14 i 15 odc?

Data: 2020-07-16 10:50:08 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

La Bandida to nowa wakacyjna propozycja dla wszystkich fanów meksykańskich oper mydlanych. Nowa produkcja inspirowana jest losami słynnej Bandidy, Gracieli Olmos. Już wkrótce w telewizji pojawią się kolejne odcinki – 14 i 15. 

Obrazek w treści

La Bandida to kolejna propozycja Telewizji Polskiej, która przedstawia losy młodej kobiety, która musi poradzić sobie w przesiąkniętym brutalnością Meksyku. Już niebawem w telewizji wyemitowany zostanie 14 i 15 odcinek La Bandida. Co warto o nich wiedzieć? 

La Bandida – opis 14 odc

W 14 odcinku La Bandida dochodzi do walki pomiędzy partyzantami a federalnymi. To efekt spisku generała, który pragnie zemścić się na Marinie. W wyniku bójki, Jose ginie, a Martin odnosi ciężkie rany i traci oko. Śmierć męża wstrząsa Mariną, która jest już pewna, że nie chce dalej żyć u boku partyzantów. 

Czytaj także: Znana jest już polska data premiery filmu After We Collided!

Razem z Adelą i Martinem kobieta odprawia mężowi pogrzeb w jego rodzinnych stronach, po czym udaje się do stolicy. W mieście spotyka się ze swoim bratem, Benjaminem. Upewnia się, że u młodego mężczyzny wszystko w porządku. Mariną i jej przyjaciółmi pomaga stanąć na nogi siostra Catalina, która sama ma teraz problemy z powodu Isabel. Niebawem Marina zatrudnia się w domu pewnego bogacza, a Adela odnajduje pracę w biurze.

La Bandida – gdzie obejrzeć 14 odc? 

14 odcinek serialu La Bandida wyemitowany zostanie w czwartek, 16 lipca o godz. 20:35 na antenie stacji TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Marina traci dziecko. Co wydarzy się w 13 i 14 odcinku? 

Po premierze serialu w telewizji, kolejny odcinek serialu zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej.

La Bandida – opis 15 odc

Co wydarzy się w 15 odcinku serialu? Marina nie potrafi porozumieć się ze swoim pracodawcą, co prowadzi do konfliktu. Z tego powodu Marina szybko kończy karierę w jego domu. W międzyczasie z pracy wyrzucona zostaje także Adela, gdy na jaw wychodzi fakt, że nowa pracownica jest w ciąży. Do miasta przyjeżdża jednak Ramiro, który musiał odejść z obozu ze względu na dręczące go wyrzuty sumienia. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

Ramiro zabiera Marinę do kasyna, gdzie dziewczyna wiedzie prym. Okazuje się, że ma szczęście w hazardzie. Niebawem jeden z jej klientów, Juan Merigo, zaprasza ją do bardziej wytwornego domu gry, gdzie gra się o największe stawki. Niestety, pomimo początkowej dobrej passy, wkrótce los się odwraca i kobieta przegrywa cały swój majątek. 

Wówczas mężczyzna proponuje Marinie współpracy z grupą przestępczą zajmującą się rabunkiem biżuterii. Jednocześnie, kobiecie oświadcza się Ramiro, którego zaloty zostają jednak przez Marinę odrzucone. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 15 odc? 

15 odcinek serialLa Bandida wyemitowany zostanie pod koniec tygodnia – w piątek, 17 lipca o godz. 20:35 na telewizyjnej Jedynce.

Czytaj także: Promocje w księgarniach internetowych

Tradycyjnie, po premierze serialu w telewizji, nowy odcinek zobaczyć będzie można również na vod.tvp.pl. 

La Bandida – książka

Warto wiedzieć, że serial La Bandida inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z życia meksykańskiej artystki muzycznej i kobiety mafii, Gracieli Olmos.  Scenariusz został jednak stworzony na potrzeby serialu, co oznacza, że nie istnieje książka, która powiązana byłaby z tym serialem.

Zamiast tego polecić możemy wam inny tytuł – powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najgroźniejszych amerykańskich bossów mafii. 

Książkę Ojciec chrzestny kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje