"La Bandida": Marina traci dziecko. Co wydarzy się w 13 i 14 odcinku? 

Data: 2020-07-15 10:19:40 Autor: pobarski

La Bandida to popularny meksykański serial opowiadający o losach Gracieli Olmos. Co warto wiedzieć na temat nowych części serialu – odcinka 13 i 14? 

Obrazek w treści

La Bandida to popularna w ostatnim czasie produkcja emitowana na antenie TVP 1. Już niebawem w telewizji pojawią się kolejne, nowe odcinki serialu – 13 i 14. Co warto o nich wiedzieć? 

La Bandida – opis 13 odc

Co wydarzy się w 13 odcinku serialu? W nowym epizodzie dojdzie do próby pojednania pomiędzy generałem Ordóezem a mężem Mariny, Josem. Generał wydaje się być gotowy do zawarcia pokoju, na co przychylny jest Jose. Niestety, tak naprawdę to kolejny podstęp ze strony Ordóeza. 

Czytaj także: Graciela Olmos – biografia

W tym samym czasie dochodzi do komplikacji , a Marina traci ciążę. Młoda kobieta jest załamana sytuacją, w jakiej się znalazła. Utrata dziecka spowodowana była nadmiernym stresem, dlatego kobieta pragnie odejść z obozu partyzantów. Prosi męża, by ten odszedł wraz z nią – ten zgadza się, musi jednak wykonać ostatnią misję, na którą skierował go Ordóez. 

Jednocześnie, w zakonie dochodzi do konfliktu pomiędzy siostrą Cataliną a Isabelą, żoną doktora. Isabela wyraźnie żąda, by zakonnica przestała spotykać się z medykiem i niszczyć jej małżeństwo. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 13 odc? 

13 odcinek serialu La Bandida w telewizji pojawi się w środę, 15 lipca o godz. 20:35 na antenie TVP 1. 

Czytaj także: Promocje w księgarniach internetowych

Po premierze serialu w telewizji, nowy odcinek pojawi się także w sieci. 

La Bandida – opis 14 odc

Co będzie dalej w serialu La Bandida? W 14 odc dochodzi do rozstrzygnięcia misji, w której udział biorą Martin oraz Jose. Ordóez celowo wysyła Josego na ryzykowną akcję,  w której dochodzi do bitwy pomiędzy partyzantami i federalnymi. Martin zostaje ciężko okaleczony i traci oko. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja Josego, który na skutek odniesionych ran umiera. Ramira gryzie sumienie, bowiem wiedział on o spisku zawiązanym przez Ordóeza.

Czytaj także: "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Zrozpaczona Marina, wraz z przyjaciółmi – Adelą oraz Martinem – postanawiają pogrzebać Josego w mieście jego dzieciństwa. To trudne pożegnanie sprawia, że młodzi ludzie muszą zrewidować swoje poglądy. Marina oraz Adela zmierzają do stolicy, także i Martin uznaje, że nie ma już dla niego miejsca w obozie partyzantów. 

Marina odwiedza młodszego brata, Benjamina i upewnia się, że przynajmniej u niego wszystko dobrze. Następnie spotyka się z siostrą Cataliną, która pomaga jej na nowo odnaleźć się w życiu miasta. Wkrótce Marina znajduje miejsce pracy w domu należącym do bogatego pana, z kolei Adela – odnajduje pracę w biurze. 

La Bandida – gdzie obejrzeć 14 odc? 

14 odcinek serialu La Bandida zobaczyć można w telewizji w czwartek, 16 lipca o godz. 20:35 na kanale TVP 1. 

Czytaj także: "La Bandida": Jose ofiarą spisku. Co wydarzy się w 12 i 13 odcinku? 

Po emisji serialu w TV, nowy odcinek produkcji zobaczyć będzie można także w internecie – na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka, która bezpośrednio odnosiłaby się do fabuły tego serialu. 

Zamiast tego molom książkowym możemy polecić powieść Ojciec chrzestny, która przedstawia losy jednego z najbardziej wpływowych bossów amerykańskiej mafii. 

Książkę Ojciec chrzestny kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Dom z widokiem na szczęście
Klaudia Duszyńska
Dom z widokiem na szczęście
Pokaż wszystkie recenzje