"La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Data: 2023-05-15 14:47:04 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

La Bandida to nowa meksykańska produkcja, która przedstawia losy szefowej narkotykowej mafii zmagającej się z wieloma problemami. Nowa telenowela stanowić ma alternatywę dla seriali, które niedawno zniknęły z anteny TVP. 

Obrazek w treści "La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela? [jpg]

La Bandida to najnowsza produkcja, która już niebawem pojawi się na antenie TVP 1. Nowy meksykański serial zastąpi inną produkcję, która niedawno zniknęła z anteny – Cenę wolności. Co warto wiedzieć na temat nowego serialu? Prezentujemy opis, listę odcinków i zwiastun.

La Bandida – opis

O czym będzie serial La Bandida? La Bandida przedstawi historię znanej w Meksyku szefowej odpowiedzialnej za jedną z największych mafii narkotykowych w kraju. Historia oparta na losach na prawdziwej postaci – Gracieli Olmos – szczegółowo przedstawi pełne emocji i pikanterii życie kobiety. 

Czytaj także: Recenzja serialu "La Bandida". Czy warto zobaczyć?

W serialu zaprezentowane zostanie zarówno dzieciństwo kobiety, zmuszonej do dorastania bez rodziców w sierocińcu, jej ambitne plany związane z własną przyszłością, związek z niebezpiecznym rewolucjonistą i powody, dla których kobieta zaczęła parać się narkobiznesem. 

Niebawem kobieta otwiera Durango Calle de la Condesa, kabaret, w którym spotykają się elity. I w którym tworzą się nowe spiski i ujawniają kolejne skandale. 

La Bandida – lista odcinków

Nowy serial stworzony przez meksykańską telewizję i wytwórnię Sony liczy łącznie 62 odcinki i emitowany ma być codziennie od 3 lipca o godz. 20:35 – czyli w porze, w której do tej pory emitowana była Cena wolności. Oto lista najbliższych odcinków: 

Zachęcamy do obserwowania tego artykułu. Niebawem pojawią się tutaj linki do płnych opisów odcinków serialu.

La Bandida - streszczenie odcinków

Codziennie opisujemy dla was epizody serialu La Bandida. Oto lista wszystkich odcinków: 

La bandida 30 odc. 30

Marina trafia do wyjątkowej, elitarnej szkoły dla najlepszych dziewcząt. Niestety, koleżanki są wobec niej bardzo krytyczne. -> La Bandida 30 - streszczenie

La bandida 32 odc. 

Graciela wychodzi z więzienia, a Valentina traci dziecko -> La Bandida 32 - streszczenie

La Bandida – obsada

Kto wystąpił w serialu La Bandida? W rolę głównej bohaterki wcieliła się Sandra Echeverría. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się także Ianis Guerrero, Christina Chavez, Marcia Coutino, Albi de Abreu, Julieta Grajales, Ivan Arana oraz Ariel López Padilla. 

La Bandida – opinie

Na ten moment w sieci nie ma zbyt wiele opinii na temat serialu La Bandida. To nowa produkcja, która dopiero pierwszy raz wyemitowana zostanie w Polsce.

Czytaj także: Koniec ze spotkaniami autorskimi w Empiku? W czasie pandemii sieć stawia na wydarzenia w Internecie

W postać głównej bohaterki wciela się znana meksykańska aktorka i piosenkarka Sandra Echeverría, co pozwala przypuszczać, że nowa telenowela spełni oczekiwania wielu widzów. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na prawdziwej historii Gracieli Olmos. Niestety, nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tego serialu. 

Czytaj także: To już ostatni odcinek serialu "Cena wolności". Czy będzie 2 sezon serialu? 

Zamiast tego polecić możemy Wam inny tytuł – kultową powieść Mario Puzo pt. Ojciec chrzestny. Tytuł w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
I Love You, Cherry
Kinga Stojek
I Love You, Cherry
Pokaż wszystkie recenzje