"La Bandida" – nowy serial na TVP. O czym jest meksykańska telenowela?

Data: 2020-07-03 13:10:29 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

La Bandida to nowa meksykańska produkcja, która przedstawia losy szefowej narkotykowej mafii zmagającej się z wieloma problemami. Nowa telenowela stanowić ma alternatywę dla seriali, które niedawno zniknęły z anteny TVP. 

Obrazek w treści

La Bandida to najnowsza produkcja, która już niebawem pojawi się na antenie TVP 1. Nowy meksykański serial zastąpi inną produkcję, która niedawno zniknęła z anteny – Cenę wolności. Co warto wiedzieć na temat nowego serialu? Prezentujemy opis, listę odcinków i zwiastun.

La Bandida – opis

O czym będzie serial La Bandida? La Bandida przedstawi historię znanej w Meksyku szefowej odpowiedzialnej za jedną z największych mafii narkotykowych w kraju. Historia oparta na losach na prawdziwej postaci – Gracieli Olmos – szczegółowo przedstawi pełne emocji i pikanterii życie kobiety. 

Czytaj także: Recenzja serialu "La Bandida". Czy warto zobaczyć?

W serialu zaprezentowane zostanie zarówno dzieciństwo kobiety, zmuszonej do dorastania bez rodziców w sierocińcu, jej ambitne plany związane z własną przyszłością, związek z niebezpiecznym rewolucjonistą i powody, dla których kobieta zaczęła parać się narkobiznesem. 

Niebawem kobieta otwiera Durango Calle de la Condesa, kabaret, w którym spotykają się elity. I w którym tworzą się nowe spiski i ujawniają kolejne skandale. 

La Bandida – lista odcinków

Nowy serial stworzony przez meksykańską telewizję i wytwórnię Sony liczy łącznie 62 odcinki i emitowany ma być codziennie od 3 lipca o godz. 20:35 – czyli w porze, w której do tej pory emitowana była Cena wolności. Oto lista najbliższych odcinków: 

Zachęcamy do obserwowania tego artykułu. Niebawem pojawią się tutaj linki do płnych opisów odcinków serialu.

La Bandida – obsada

Kto wystąpił w serialu La Bandida? W rolę głównej bohaterki wcieliła się Sandra Echeverría. Oprócz niej w obsadzie znaleźli się także Ianis Guerrero, Christina Chavez, Marcia Coutino, Albi de Abreu, Julieta Grajales, Ivan Arana oraz Ariel López Padilla. 

La Bandida – opinie

Na ten moment w sieci nie ma zbyt wiele opinii na temat serialu La Bandida. To nowa produkcja, która dopiero pierwszy raz wyemitowana zostanie w Polsce.

Czytaj także: Koniec ze spotkaniami autorskimi w Empiku? W czasie pandemii sieć stawia na wydarzenia w Internecie

W postać głównej bohaterki wciela się znana meksykańska aktorka i piosenkarka Sandra Echeverría, co pozwala przypuszczać, że nowa telenowela spełni oczekiwania wielu widzów. 

La Bandida – książka

Serial La Bandida powstał na podstawie oryginalnego scenariusza opartego na prawdziwej historii Gracieli Olmos. Niestety, nie istnieje książka, która nawiązywałaby do fabuły tego serialu. 

Czytaj także: To już ostatni odcinek serialu "Cena wolności". Czy będzie 2 sezon serialu? 

Zamiast tego polecić możemy Wam inny tytuł – kultową powieść Mario Puzo pt. Ojciec chrzestny. Tytuł w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy